melbet_head

رادوشویچ: واقعاً نمی دانم مرا می خواهند یا نه!؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 339 ] - 7 روز پیش

رادوشویچ: واقعاً نمی دانم مرا می خواهند یا نه!؟

گلر کروات پرسپولیس گفت: فقط احترام می خواهم و اگر باشگاه مرا بخواهد برمی گردم ولی اگر نخواهد نمی دانم چه اتفاقی می افتد و چه پیش می آید. یکی از غایبان تمرین ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رادوشویچ: واقعاً نمی دانم مرا می خواهند یا نه!؟

گلر کروات پرسپولیس گفت: فقط احترام می خواهم و اگر باشگاه مرا بخواهد برمی گردم ولی اگر نخواهد نمی دانم چه اتفاقی می افتد و چه پیش می آید. یکی از غایبان تمرین ا...

ارتش سرخ دات كام :

گلر کروات پرسپولیس گفت: فقط احترام می خواهم و اگر باشگاه مرا بخواهد برمی گردم ولی اگر نخواهد نمی دانم چه اتفاقی می افتد و چه پیش می آید.
یکی از غایبان تمرین این روزهای پرسپولیس بوژیدار رادوشویچ گلر کروات این تیم است. رادو که بعد از دیدار مقابل النصر در لیگ قهرمانان اسیا به تهران بازنگشت در کرواسی حضور دارد و می گوید مشخص نیست چه زمانی به تهران برمی گردد. وقتی با رادو برای مصاحبه تماس گرفتیم یک کلمه کلیدی در تمام جملاتش به چشم آمد و آن هم احترام بود. رادو مدام از این می گفت که باشگاه باید به او احترام بگذارد ولی برای اینکه پرسپولیس پرحاشیه این روزها بیشتر از این وارد حاشیه نشود حاضر نشد دلایل دلخوری اش را باز کند و به گفتن کلیات بسنده کرد. گفت وگوی ما را با گلر متعصب و البته محبوب پرسپولیسی ها در ادامه می خوانید.

*می خواهم از لیگ قهرمانان آسیا شروع کنم؛ شاید خیلی ها فکر نمی کردند پرسپولیس به فینال برسد! در این مورد صحبت کن.
ما از روز اول با هدف فینالیست شدن وارد بازی ها شدیم و با اتحاد و همدلی می خواستیم بار دیگر رسیدن به فینال را تجربه کنیم. کاملاً به خودمان اطمینان داشتیم و می دانستیم می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم که خوشبختانه به هدفمان رسیدیم و بعد از سال ٢٠١٨ دوباره به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کردیم. به خاطر کرونا شرایط سخت بود و بازی ها هر سه روز یک بار انجام می شد ولی ما نشان دادیم بی جهت نبود که قهرمان ایران شدیم و یکی از بهترین تیم های آسیا هستیم.

*چقدر امیدواری بر خلاف دفعه قبل عنوان قهرمانی را به دست بیاورید؟
قطعاً خیلی امیدوارم. تیم ما تجربه خوبی در بازی های آسیایی دارد و کل تیم بسیار با انگیزه هستند تا بتوانند بر خلاف دو سال قبل قهرمان آسیا شوند. قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا حق پرسپولیس و هوادارانش است و ما این بار نمی خواهیم فرصت طلایی قهرمانی و گرفتن جام را از دست بدهیم.

*در مورد نیمکت نشینی در این بازی ها چه صحبتی داری؟
من نمی توانم در این مورد حرفی بزنم. وظیفه من خوب تمرین کردن و حفظ آمادگی است و کادر فنی تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند.

*در چند وقت اخیر شایعه جدایی تو از پرسپولیس شنیده شد؛ از طرف باشگاه صحبتی با تو نشده؟
کسی به من حرفی نزد. خودم بعضی از این حرف ها را شنیدم ولی واقعاً نمی دانم که باشگاه مرا می خواهد یا نه!؟ من همیشه به پرسپولیس و هوادارانش احترام گذاشتم و همه می دانند چقدر این تیم را دوست دارم. روزهای فوق العاده ای با پرسپولیس و هوادارانش پشت سر گذاشتم ولی واقعاً در مورد آینده چیزی نمی دانم. تنها چیزی که برایم اهمیت دارد احترام است و فقط احترام می خواهم.

*تمرینات شروع شده ولی هنوز تو به ایران نیامدی، هواداران هم نگران این موضوع هستند.
هواداران پرسپولیس بی نظیرند و من خیلی دوستشان دارم. گفتم که فقط احترام می خواهم و اگر باشگاه مرا بخواهد برمی گردم ولی اگر نخواهد نمی دانم چه اتفاقی می افتد و چه پیش می آید. (به فارسی می گوید) ایشالا برمی گردم.

*تو در حرف هایت مدام از احترام حرف می زنی؛ مگر چه اتفاقی بین تو و باشگاه پرسپولیس پیش آمده است؟
واقعاً دلم نمی خواهد از طرف من کوچکترین حاشیه ای برای پرسپولیس ایجاد شود. بارها گفتم پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم ولی انتظار ندارم از طرف باشگاه به من بی احترامی شود. من 4 سال در بدترین شرایط کنار پرسپولیس بودم و این باشگاه را جزیی از خانواده ام می دانم و بارها وفاداری خود را به پرسپولیس نشان دادم اما رفتار خوبی با من نشده است. خانواده من ایران و پرسپولیس را مثل خانواده خودشان می دانند و با اینکه من خارجی هستم اما کوچکترین مشکلی برای پرسپولیس ایجاد نکردم؛ پس توقع این مشکلات را ندارم. باشگاه مدت هاست نتوانسته پولی به من بدهد و این موضوع برای من ناراحت کننده است ضمن اینکه در میان بازیکنان پرسپولیس فقط به من پاداش ندادند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن