melbet_head

رهبری فرد: من پول را فقط به کریمی می دهم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1424 ] - 8 روز پیش

رهبری فرد: من پول را فقط به کریمی می دهم

 بهروز رهبری فرد کاپیتان سابق پرسپولیس از اتفاقات پیرامون پرسپولیس به شدت ناراحت و البته دلایلی را برای آن مطرح می کند. او مدعی است که راه های زیادی برای... 5 out of 5 based on 6 ratings.
رهبری فرد: من پول را فقط به کریمی می دهم

 بهروز رهبری فرد کاپیتان سابق پرسپولیس از اتفاقات پیرامون پرسپولیس به شدت ناراحت و البته دلایلی را برای آن مطرح می کند. او مدعی است که راه های زیادی برای...

ارتش سرخ دات كام :

 بهروز رهبری فرد کاپیتان سابق پرسپولیس از اتفاقات پیرامون پرسپولیس به شدت ناراحت و البته دلایلی را برای آن مطرح می کند. او مدعی است که راه های زیادی برای پرداخت طلب برانکو وجود دارد و البته برای این کار پیشقدم هم شده است.

*مهم ترین موضوع مهم این روزهای پرسپولیس بحث طلب برانکو است.
بینید من برای اولین مرتبه این حرف را می زنم تا در روزنامه شما سند باشد. هیچ وقت هم در صفحه شخصی ام به آن اشاره نکردم چون مثل بعضی ها دنبال فالوئر نیستم. عکس های خانوادگی مان را هم در اینستاگرام نمی گذاریم تا فالوئر جمع کنیم. حرفم این است که من و تعدادی از دوستانم حاضریم مبلغ قابل توجهی از طلب برانکو را بدهیم. اما برای آن یک شرط داریم. 

*چه شرطی؟
 من مثل خیلی ها دنبال پست و مقام در باشگاه نیستم و این ادعایم را می نویسم و امضا می کنم. اما شرط مان این است که پول را نه به مدیرعامل باشگاه می دهیم نه به هیأت مدیره. یا به شخص برانکو می دهیم یا اینکه پول را به علی کریمی می دهیم تا او به دست برانکو برساند.

*چرا این تصمیم را گرفتید؟
 برای اینکه اگر امروز مردم به من بهروز رهبری فرد احترام می گذارند و خیلی ها مرا می شناسند به خاطر سال ها حضورم در پرسپولیس است. من هرچه دارم و هر چه شدم از پرسپولیس است. الان هم وظیفه خودم می دانم که در حد توانم به تیمم کمک کنم. اشتباه نشود تیم نه باشگاه. چون هنوز با باشگاه شدن خیلی فاصله داریم. من و دوستانم هیچ منتی سر کسی نمی گذاریم و به خاطر عشق و علاقه مان این کار را می کنیم و کاری هم نداریم مدیرعامل باشگاه چه کسی است.

*چرا تا این حد بی اعتمادی به وجود آمده است؟
 برای اینکه من هوادار از بس وعده و وعید شنیدم خسته شدم. الان هم به آقای رسول پناه می گویم خیلی شفاف بگوید که برای کسب شهرت آمده و هیچ ایرادی هم ندارد. چرا اینقدر واقعیت را از هواداران پنهان می کنند. الان هم که یکسری پیشکسوت شده اند فردین. آقایون یک شرکتی می زنند و راحت پول می خورند و انتظار دارند که باشگاه را مفت و مجانی بخرند. شما که نمی توانید برای کمک به تیم دست به جیب شوید حداقل وعده های الکی در فضای مجازی ندهید.

*چطور؟
 مدام در صفحات مجازی می گویند دل مان برای تیم می سوزد. آقای عزیز، هوادار هم دلش برای تیم می سوزد اما فرق شما با آنها چیست؟ لطفاً اگر نمی توانید و عرضه و شهامت دست به جیب شدن را ندارید لطف چیزی نگویید. اگر واقعاً پرسپولیسی هستید چه کار دارید چه کسی سرمربی یا مدیرعامل است پا پیش بگذارید. پرسپولیس در این روزها به جای دلسوزی در صفحات مجازی مرد عمل می خواهد.

*به علی کریمی اشاره کردی. چرا پول را به او می دهی؟
 برای اینکه خوب می شناسمش و اهل شو دادن نیست. اگر دقت کرده باشید علی گفت پول را بدهید من به برانکو می دهم. هیچ وقت نخواست نمایش بدهد که من هم پول می دهم که البته می دانم خیلی در تلاش است تا این مشکل حل شود. در واقع بهترین حرف را علی زد.

*اما شنیدیم که می گویند مشکلاتی بر سر انتقال پول بوده است؟
 انتقال پول بهانه است. اصلاً چرا طلب برانکو تا امروز پرداخت نشده و حقش را می خواهد. متأسفانه هر مدیری آمده با یکسری صحبت ها هواداران را به بازی گرفته است. مگر کسی از مدیران قبلی خواسته که پاسخگوی عملکردشان باشند.

*حتماً شنیدی که شجاع خلیل زاده هم قصد جدایی دارد و دلیلش هم اینطور که مدعی شده پاسخگو نبودن باشگاه به تماس هایش است.
شجاع باید بداند که این نوع رفتارها در پرسپولیس طبیعی است. من 14 سال پیراهنش را پوشیدم و از وقتی هم گفتند برو هیچ سراغی نگرفتند اما شجاع باید بداند که این مدل رفتارها فقط روحیه هوادار را تضعیف می کند. زمانی که عابدزاده، پیوس، دایی و این اواخر بیرانوند رفت خیلی ها گفتند پرسپولیس به لیگ یک سقوط می کند اما همه این بزرگان در پرسپولیس بزرگتر شدند و هیچ اتفاقی هم نیفتاد. شجاع اگر می خواهد برود خیلی شفاف بگوید، اگر هم نه که بماند تا مشکلات تیم بیشتر نشود. قطعاً هم حقش را می گیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • محمد چوبند
    محمد چوبند :
    واقعا دمش گرم

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن