melbet_head

کلهر: مشکل برانکو حل شود سایر مشکلات هم برطرف خواهد شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 449 ] - 5 روز پیش

کلهر: مشکل برانکو حل شود سایر مشکلات هم برطرف خواهد شد

پیشکسوت پرسپولیس  گفت: فکر می کنم اگر مشکل برانکو حل شود سایر مشکلات پرسپولیس هم برطرف خواهد شد و دیگر بازیکنی از این تیم جدا نمی شود.   محمود ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کلهر: مشکل برانکو حل شود سایر مشکلات هم برطرف خواهد شد

پیشکسوت پرسپولیس  گفت: فکر می کنم اگر مشکل برانکو حل شود سایر مشکلات پرسپولیس هم برطرف خواهد شد و دیگر بازیکنی از این تیم جدا نمی شود.   محمود ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فکر می کنم اگر مشکل برانکو حل شود سایر مشکلات پرسپولیس هم برطرف خواهد شد و دیگر بازیکنی از این تیم جدا نمی شود.  

محمود کلهر، درباره وضعیت باشگاه پرسپولیس با وجود خطر محرومیت و جریمه در پی شکایت برانکو و بحث جدایی احتمالی شجاع خلیل زاده، بشار رسن و محمد نادری گفت: باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس سال هاست که با این مشکلات دست و پنجه نرم می کند. متأسفانه هنوز چارت تشکیلاتی درستی در این باشگاه تشکیل نشده و همه این عوامل باعث شده است تا اوضاع حتی بعد از فینالیست شدن تیم به این شکل دربیاید.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: باید برای یک بار هم که شده یک کار سیستماتیک خوب در پرسپولیس شروع شود. ما هیچ سالی را نداریم که پرسپولیس با درآمد خود بتواند مشکلاتش را برطرف کند. الان رسول پناه و اعضای هیئت مدیره در حال تلاش هستند تا مشکلات برطرف شود، ولی شما ببینید در طول یک سال چند بار مدیرعامل تغییر کرده است. این باشگاه چند سال پشت سر هم قهرمان لیگ شده و دو بار به فینال آسیا رسیده است، با این حال بازهم مشکل دارد!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه «الان فرصت خیلی خوبی برای قهرمانی آسیا وجود دارد و نباید این موقعیت خوب از دست برود»، یادآور شد: باید هرچه زودتر مشکلات پرسپولیس برطرف شود و تیم با شرایط خوبی در فینال آسیا حاضر شود، چون قهرمانی در آسیا می تواند کلی برای باشگاه درآمدزایی و مشکلات اقتصادی زیادی را برطرف کند. این قهرمانی می تواند آغازگر یک کار اساسی و زیربنایی در پرسپولیس باشد تا این باشگاه خودکفا شود و دیگر چنین مشکلاتی را تجربه نکند.

کلهر درباره جدایی احتمالی مهره های تأثیرگذاری همچون بشار رسن و شجاع خلیل زاده ابراز داشت: بشار فوق العاده تأثیرگذار بوده است، مخصوصاً در لیگ قهرمانان آسیا که او یک مهره اصلی برای تیم به حساب می آمد. بشار جزو معدود خارجی های باکیفیت فوتبال ایران است. شجاع هم به نظر من با تمام وجود برای تیم بازی کرده است و شاید چنین بازیکنانی را کمتر بتوانیم پیدا کنیم. باید این بازیکنان در پرسپولیس حفظ شوند تا دست یحیی باز باشد و با آرامش و بدون حاشیه تیم را بتواند آماده فینال آسیا کند.

وی اضافه کرد: تیم های بزرگ مثل پرسپولیس اگر حاشیه داشته باشند نمی توانند خوب کار کنند. الان دیگر وقت جابه جایی بازیکن نیست، چون درصورت جدایی یک بازیکن دیگر نمی توان جایگزین او را به راحتی پیدا کرد و از طرف دیگر باشگاه در خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقلاتی قرار دارد. امیدوارم همه بازیکنان در تیم بمانند و ما شاهد قهرمانی پرسپولیس در آسیا باشیم. قهرمانی آسیا می تواند یک تحول بزرگ برای پرسپولیس باشد و بعد از آن باشگاه از ترانسفر بازیکنانش بهره خوبی خواهد برد.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به بدهی باشگاه پرسپولیس به برانکو اضافه کرد: در این مدت آن قدر همه استرس پول برانکو را داشته اند که دیگر یحیی هم خسته شده بود و گفت پول او را بدهید تا راحت شویم. هرچه زودتر باید مشکل برانکو مرتفع شود تا کادر فنی و بازیکنان بتوانند برنامه های شان را پیاده کنند. فینال آسیا به سختی به دست آمده و الان باید مشکل برانکو حل شود. من فکر می کنم اگر مشکل برانکو حل شود سایر مشکلات هم  بر طرف خواهد شد و دیگر بازیکنی از پرسپولیس جدا نمی شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 11 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن