melbet_head

یوسفی: باید حرمت پرسپولیس حفظ شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 447 ] - 7 روز پیش

یوسفی: باید حرمت پرسپولیس حفظ شود

پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است با آرامش باید به حل مشکلات این تیم کمک کرد و با هیاهو هیچ چیز درست نمی شود. رحیم یوسفی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی، ب... 5 out of 5 based on 4 ratings.
یوسفی: باید حرمت پرسپولیس حفظ شود

پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است با آرامش باید به حل مشکلات این تیم کمک کرد و با هیاهو هیچ چیز درست نمی شود. رحیم یوسفی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی، ب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است با آرامش باید به حل مشکلات این تیم کمک کرد و با هیاهو هیچ چیز درست نمی شود.

رحیم یوسفی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی، با اشاره به مشکلات اخیر سرخ پوشان گفت: به نظرم شیوه اعتراض بازیکنان برای دریافت مطالبات شان درست نیست و نباید اجازه دهند این موضوع برای تیم حاشیه جدیدی را ایجاد کند.

او افزود: در زمان های قبل هم تاخیر در پرداخت بازیکنان بوده. در زمان ما اگر این مشکل به وجود می آمد، بچه ها سکوت می کردند و اجازه نمی داند این جریانات بیرون منتقل شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اعتراض برخی بازیکنان و تهدیدشان به جدایی و فسخ قراردادشان با پرسپولیس گفت: بازیکنان هم باید حق و حقوقش را بگیرند اما این کار، کار درستی نیست. بالاخره باید احترام به باشگاه و هواداران حفظ شود. پرداختی های باشگاه دیر یا زود انجام می شود و باید به احترام هواداران که در غم و شادی کنار تیم و بازیکنان هستند، حفظ شود. بازیکنان نباید کاری کنند که هواداران در این شرایط نگران تیم و آینده اش باشند.

یوسفی ادامه داد: بوسیدن بر پیراهن و این که مدام بگویند عاشق پرسپولیس هستیم که کافی نیست. بهتر است به هواداران و بزرگترهای مجموعه احترام بگذارید و سکوت کنید. مطمئن باشید بالاخره به پول تان می رسید. جای قدیمی ها بودید که پول هم نمی گرفتند اما سرشان را جلوی توپ می گذاشتند، بودید چه کار می کردید؟!

پیشکسوت سرخ ها تصریح کرد: حرمت پرسپولیس بالاتر از این حرف هاست. همه باید به حرمت این تیم هم که شده کمی صبر و تحمل مان را بالا ببریم. هواداران هم باید به تیم آرامش بدهند و از هیاهو بپرهیزند چراکه این شیوه اعتراض ها بیشتر برای باشگاه حاشیه ایجاد می کند. پرسپولیس همیشه این مشکلات را داشته و نباید اجازه بدهیم به خاطر  این گونه مسائل حرمت پرسپولیس زیر سوال برود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن