melbet_head

مهدی: تعویق سوپرجام ربطی به خواسته پرسپولیس نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 525 ] - پنجشنبه, 24 مهر 1399
مهدی: تعویق سوپرجام ربطی به خواسته پرسپولیس نداشت

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را در خصوص تعویق زمان مسابقه سوپرجام ارائه کرد. سهیل مهدی در خصوص تعویق زمان دیدار سوپر جام فوتبال ایران اظهار داشت. م...

ارتش سرخ دات كام :

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را در خصوص تعویق زمان مسابقه سوپرجام ارائه کرد.

سهیل مهدی در خصوص تعویق زمان دیدار سوپر جام فوتبال ایران اظهار داشت. ما یک بحث کلی داشتیم. مسابقات ما خیلی طول کشید تا تمام شود و ورزشگاه های زیادی به واسطه تمام نشدن مسابقات درگیر بحث اجرا و برگزاری بودند. به همین خاطر فرصت کمی برای ریکاوری و بازیافت چمن ورزشگاه وجود داشت. سه چهار ورزشگاه اصلی ما هنوز در در شرایط ترمیم هستند و حتی به ما قول زمان خیلی نزدیک به شروع لیگ برتر را داده اند.

وی ادامه داد: به همین خاطر دیدیم یکی دو استان و شهرستانی که برای میزبانی انتخاب کرده بودیم، تماما درگیر بحث شرایط ورزشگاه و آماده سازی چمن و... بودند که باید دوباره یک فصل مسابقات را باید به دوش می کشیدند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه قرار است دهم آبان مسابقات برگزار شوند و پنج روز فاصله اتفاق آنچنانی را رقم نمی زند، گفت: باور کنید خیلی ورزشگاه های ما به فاصله 10تا 5 روز (تا شروع فصل جدید لیگ برتر) آماده می شوند. به خاطر شرایطی که دارند. در بحث کوددهی و هوادهی که داشتند ما آنقدر نگران هستیم که حتی برای استفاده در لیگ برتر هم هنوز ما نگران هستیم. البته قول داده اند که آماده کنند.

وی در مورد اینکه درخواست تعویق مسابقه سوپرجام توسط کدام باشگاه انجام شده، عنوان کرد: اخیرا پرسپولیس یک درخواست فرستاده بود اما این تصمیم قبلا گرفته شده بود.

مهدی در گفت و گویی، در پاسخ به این سوال که یعنی ربطی به پرسپولیس ندارد، گفت: نه، شاید سه چهار روز تفاوت و همزمانی ایجاد شده اما قبل از اینکه درخواست پرسپولیس به دست ما برسد این تصمیم گرفته شده بود. در آزادی (تهران) و یادگار امام (تبریز) نمی توانستیم بازی برگزار کنیم. دو سه شهر را انتخاب کرده بودیم که دیدیم برای میزبانی فرصت و شرایط و امکانات فنی را نداریم. بنابراین خواستیم بدون استرس این مسابقه برگزار شود و آن را به نیم فصل بردیم. 

وی در مورد اینکه هواداران استقلال به این موضوع اعتراض دارند چرا که فصل قبل به درخواست این باشگاه توجه نشد و سوپرجام با نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شد، اظهار داشت: این بحث ها بحث های ژورنالیستی است که من صد در صد سعی می کنم درگیر آن نشوم. برای تمام هواداران احترام قائلم. تمامی تیم ها می دانند که ما نهایت تلاشمان را انجام دادیم. زمانی بود که سازمان لیگ تا آخر فصل برنامه تمام مسابقات را اعلام می کرد به این دلیل که تصمیم گیر در شرایط اطمینان کامل بود. هیچ بحرانی نداشتیم، فاصله زمانی بسیار مناسب بود و تیم ها در شرایط آماده سازی خوبی قرار داشتند.

مهدی افزود: برنامه ها و زمان بندی کاملا رعایت می شد. شیوع کرونا، تعویق مسابقات و فشردگی نداشتیم. شرایط کاملا مطمئن بود. این بحث علم مدیریت روز است. الان در شرایط اطمینان کامل تصمیم گیری نمی کنیم. در شرایط بحران تصمیم گیری می کنیم. دیدید که بعد از کرونا دو هفته دو هفته یا سه هفته سه هفته بازی ها را اعلام می کردیم. الان هم همان شرایط خواهد بود. بر اساس شرایط موجود می توانیم مدعی باشیم. نمی توانیم بر اساس تاریخچه گذشته مان تصمیم گیری کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: ضمن احترام به تمامی عقاید و نظرهایی که بیان می شود؛ هواداران دلخوری ها و خوشحالی هایی دارند و در فوتبال همیشه غم و شادی با هم مشترک است. قاطعانه می گویم اصلا وارد بحث هواداری نمی شویم. احترام همه برای ما واجب است و امیدواریم روی سکوها آن ها را ببینیم اما سعی می کنیم بر اساس شرایط موجود تصمیم گیری کنیم و امیدواریم موفق باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن