melbet_head

بشار تا نیم فصل بند فسخ ندارد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 925 ] - 6 روز پیش

بشار تا نیم فصل بند فسخ ندارد

هواداران پرسپولیس که از عدم پرداخت بدهی برانکو، شایعاتی مبنی بر جدایی چند ستاره تیم و همچنین وعده های توخالی مدیران باشگاه خسته شده بودند دیروز با حضور در مقا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
بشار تا نیم فصل بند فسخ ندارد

هواداران پرسپولیس که از عدم پرداخت بدهی برانکو، شایعاتی مبنی بر جدایی چند ستاره تیم و همچنین وعده های توخالی مدیران باشگاه خسته شده بودند دیروز با حضور در مقا...

ارتش سرخ دات كام :

هواداران پرسپولیس که از عدم پرداخت بدهی برانکو، شایعاتی مبنی بر جدایی چند ستاره تیم و همچنین وعده های توخالی مدیران باشگاه خسته شده بودند دیروز با حضور در مقابل ساختمان مجلس و سپس باشگاه پرسپولیس تا توانستند علیه وزیر ورزش و مدیران باشگاه شعار دادند. هرچند آنها برای اعتبار بخشیدن به این اقدام خود به دنبال کشاندن پای پیشکسوتان باشگاه به محل برگزاری اعتراض شان بودند اما این اتفاق رخ نداد و تنها رسول پناه بار دیگر در میان آنها حاضر شد و با 15 تن از این نفرات به صورت خصوصی در باشگاه به گفت وگو پرداخت و البته باز هم مثل همیشه با ارائه وعده های روزهای آینده، بعد از 3 ساعت مقابل باشگاه به شرایط عادی برگشت.
حالا به نظر می آید علاوه بر پرداخت طلب برانکو، هواداران پرسپولیس یک درخواست بزرگ دیگر هم دارند و آن هم حفظ تمام ستاره های تیم برای حضور در رقابت های فصل جدید و فینال لیگ قهرمانان آسیاست که این موارد کار را از دست مدیران باشگاه خارج کرده و در این بین موضع اعضای هیات مدیره و وزارت ورزش تنها سکوت است.

فرصت شجاع امروز تمام می شود
شجاع خلیل زاده یکی از نفراتی بود که در پایان فصل نوزدهم لیگ برتر از وجود برخی مشکلات در قراردادش حرف زد و حتی چند بار هم برای حل این مشکل به باشگاه رفت اما نتوانست با مدیران این باشگاه به یک توافق جدید برسد و در آخرین مرحله نیز پیش از سفر سرخ ها به دوحه او رسما اعلام کرد که تا پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حرفی نمی زند و بعد از اتمام این رقابت ها برای آینده اش تصمیم می گیرد.
بعد از بازگشت کاروان پرسپولیس به ایران و پیش از سفر تیم ملی به ازبکستان، خلیل زاده با حضور در فدراسیون فوتبال به صورت یک طرفه قراردادش را با سرخ ها فسخ کرد و البته برای آنها یک فرصت 10 روزه هم قائل شد که مدیران باشگاه درصورت تمایل تلاش خود را برای حفظ او انجام دهند.
با توجه به اینکه اقدام به فسخ یک طرفه از سوی شجاع خلیل زاده در روز چهاردهم مهرماه اتفاق افتاده است و البته با احتساب 10 روز زمانی که این بازیکن برای مدیران باشگاه قرار داده، امروز آخرین فرصت مدیران پرسپولیس برای کشاندن شجاع به پای میز مذاکره و رسیدن به یک توافق دوجانبه است.
هرچند از صحبت های رسول پناه اینگونه برمی آید که توافق با شجاع بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه قابل اجراست و هنوز هم مشخص نیست که این جلسه چه زمانی برگزار می شود به همین جهت با توجه به پیشنهاد قطری که در دستان خلیل زاده است، می توان جدایی او را از پرسپولیس تصور کرد.
گفتنی است قرارداد شجاع خلیل زاده در بین بازیکنان پرسپولیس یکی از پایین ترین قراردادهاست و او حتی از محسن ربیع خواه که این روزها در لیست مازاد تیم قرار دارد دریافتی کمتری داشته و دلیلش هم تمدید قرارداد 3 ساله ای است که در زمان مدیریت ایرج عرب به امضا رسانده و حالا باشگاه اعلام کرده که چون او با باشگاه قرارداد دارد نمی توانند رقم قراردادش را به صورت نامتعارف بالا ببرند.

موضع کمال نرم است؛ مشکلات مالی یا حضور سرلک؟
یکی دیگر از نفرات جدایی طلب پرسپولیس کمال کامیابی نیاست که او هم در فرودگاه دوحه و زمانی که تیم قصد داشت به ایران سفر کند در لایو اینستاگرامی شجاع حرف هایی زد و ضمن تایید صحبت های خلیل زاده اعلام کرد که ادامه کار با این شرایط برای بازیکنان مقدور نیست. با اینکه چند روزی است تمرینات سرخ ها آغاز شده اما کمال به همراه چند بازیکن قدیمی دیگر در تمرینات حاضر نمی شدند ولی از دیروز کار خود را زیر نظر گل محمدی از سر گرفتند. در این بین برخی از رسانه ها به موضوع فسخ قرارداد این بازیکن با باشگاه هم اشاره کرده بودند که البته این موضوع خیلی زود تکذیب شد. برخی از نزدیکان کمال بر این باورند که او مشکل چندانی با باشگاه ندارد و اگر هم این روزها تمرین نکرده به دو جهت است، یکی اینکه برای دریافت آپشن قراردادش به نتیجه برسد و دیگری اینکه ببینید با حضور میلاد سرلک در پرسپولیس، آیا باز هم مورد توجه یحیی گل محمدی قرار دارد یا اینکه از تفکرات تاکتیکی تیم خارج شده است.
او درست در روزی که نام محسن ربیع خواه در لیست مازاد قرار گرفت، در تمرینات تیمش حاضر شد تا مشخص شود زیاد نباید درخصوص این بازیکن نگران بود. جالب است که باشگاه پرسپولیس هم درخصوص مشکلاتی که کمال با باشگاه دارد اظهار بی اطلاعی می کند و بر این باور است که اختلافی میان طرفین وجود ندارد.

رسن تا نیم فصل هیچ بند فسخی ندارد
موضوع ادامه همکاری بشار رسن با سرخ ها نیز یکی از دل نگرانی های بزرگ هواداران پرسپولیس در روزهای اخیر بود اما به نظر می آید باشگاه در این زمینه توانسته قرارداد خوب و محکمی با این بازیکن عراقی امضا کند تا او به همین سادگی نتواند به پیشنهاد اغوا کننده تیم القطر پاسخ مثبت بدهد و در این خصوص همه چیز را به باشگاه بسپارد.
جالب است بدانید رسن در قراردادش بندی آورده بود که اگر تا 4 روز قبل مبلغ 120 هزار دلار به عنوان پیش پرداخت به حسابش واریز نشود، می تواند بدون هیچ مشکلی از تیم جدا شود و قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کند. اما ظاهرا این عراقی این بار بدشانس بود که پرسپولیسی ها خوش قول از آب درآمدند و او نتوانست با استفاده از این بند قراردادش را فسخ کرده و به القطر بپیوندد.
این تنها بندی بود که بشار می توانست با استفاده از آن از پرسپولیس جدا شود و حالا تنها او در یک صورت می تواند از جمع پرسپولیسی ها جدا شود و آن هم بر اساس قانون فیفا که اگر یک  خارجی دو ماه حقوق دریافت نکند می تواند قراردادش را با تیم مذکور یک طرفه فسخ کند. البته برای این کار هم این هافبک عراقی باید دو ماه دیگر صبر کند تا درصورت بدقولی مدیران سرخ، اقدام به این کار کند که البته مطمئنا تا آن زمان پیشنهاد القطر پابرجا نمی ماند.
لازم به ذکر است که بشار حتی درصورت دریافت پیشنهاد خارجی نیز نمی تواند پرسپولیس را ترک کند و برای این کار نیاز به رضایت باشگاه دارد اما بد نیست بدانید که مطابق شنیده ها این بند از نیم فصل برای بشار فعال می شود و او در نیم فصل اول راهی برای جدایی از پرسپولیس ندارد.
حالا هم پرسپولیسی ها به دنبال شکایت از القطر به خاطر اغوای بازیکن تحت قرارداد هستند که این کار می تواند باعث شود که مدیر برنامه های این بازیکن نیز مورد جریمه و غرامت قرار بگیرد. البته مدیر برنامه های ایرانی این بازیکن نقشی در این پیشنهاد یک میلیون و دویست هزار دلاری ندارد و تنها مدیر برنامه های اصلی او مراحل مذاکره را پیش برده و ممکن است درصورت پیگیری باشگاه از سوی فیفا جریمه شود.
یکی از نزدیکان بشار درخصوص وضعیت این بازیکن گفت: «سرنوشت بشار در دستان مدیران پرسپولیس است و اگر قرار باشد کسی خیال هواداران این تیم را راحت کند فقط مدیران باشگاه هستند که اختیار این بازیکن را در دست دارند و تا آنها راضی نباشند بشار به هیچ عنوان نمی تواند از جمع سرخ ها جدا شود.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
    عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
    سلام ...الان بهترین موقع برای تقویت تیم برای فینال است....سلیمی و ساسان انصاری با زیکنان آزاد هستند ..تقویت خط دفاع و حمله ....

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن