melbet_head

درخواست عجیب بشار از هواداران: کمک کنید از بروم!

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1228 ] - 6 روز پیش

درخواست عجیب بشار از هواداران: کمک کنید از بروم!

بازیکن عراقی پرسپولیس با انتشار یک ویدیو در صفحه اینستاگرام خود، از هواداران این تیم درخواست کرد برای جدایی اش به وی کمک کنند. بشار رسن که این روزها با پیشنها... 2 out of 5 based on 3 ratings.
درخواست عجیب بشار از هواداران: کمک کنید از بروم!

بازیکن عراقی پرسپولیس با انتشار یک ویدیو در صفحه اینستاگرام خود، از هواداران این تیم درخواست کرد برای جدایی اش به وی کمک کنند. بشار رسن که این روزها با پیشنها...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن عراقی پرسپولیس با انتشار یک ویدیو در صفحه اینستاگرام خود، از هواداران این تیم درخواست کرد برای جدایی اش به وی کمک کنند.

بشار رسن که این روزها با پیشنهاد یک تیم قطری مواجه شده و برای جدایی از پرسپولیس اصرار دارد، لحظاتی قبل در صفحه اینستاگرام خود ویدیویی منتشر کرده و در آن بار دیگر روی موضع خود تاکید کرد.

بشار در این ویدیو خطاب به هواداران پرسپولیس اظهار داشت: امشب قرار بود برای شما لایو (پخش زنده) بروم اما چون من زیاد فارسی بلد نیستم و شاید زبان مرا متوجه نشوید، نتوانم خوب توضیح بدهم. می خواهم راحت تر حرف بزنم چون فارسی حرف زدن برای من خیلی سخت است. تلاش می کنم کلمه ای را اشتباه نگویم.

وی افزود: دیشب استوری گذاشتم اما هواداران گفتند شاید این صحبت های بشار نیست بلکه یکی این استوری را درست کرده و آن را در صفحه اش گذاشته اما این موضوع جدایی تصمیم خودم و خانواده ام است. هر بازیکنی دنبال آینده خود، زندگی و خانواده اش است . برای احترام گذاشتن به هواداران، قراردادم با پرسپولیس، مربیان، کادر فنی و بازیکنان، از قطر به ایران آمدم زیرا با این تیم قرارداد دارم.

هافبک عراقی پرسپولیس ادامه داد: چند جلسه با رسول پناه داشتیم اما برای جدایی به توافق نرسیدیم. وی و گل محمدی حق دارند و می گویند به من نیاز دارند اما باید یک موضوع را بگویم. پرسپولیس با 12-13 بازیکن به فینال رسید. با برانکو چند جام گرفتیم، با کالدرون به صدر جدول رسیدیم و پس از آن آقا یحیی به تیم آمد که با این مربی هم قهرمان شدیم و بار دیگر به فینال آسیا رسیدیم.

رسن افزود: در این سه سال و شش ماه مدیرانی به نام طاهری، گرشاسبی، عرب، انصاری فرد و رسول پناه را دیدم. بازیکنانی آمدند و بازیکنان جدیدی در این مدت به پرسپولیس آمدند اما با همه آنها جام گرفتیم. دلیل موفقیت ما هم حمایت و تشویق بازیکنان از سوی هواداران بود. در اینستاگرام می بینم می گویند بشار زحمت کشید اما فقط من نیستم بلکه همه بازیکنان زحمت می کشند. هر بازیکنی به پرسپولیس می آید، باید زحمت بکشد و خودش می داند کجا بازی می کند.

وی خاطرنشان کرد: خیلی سخت حرف می زنم. اینستاگرام خود را قفل کردم زیرا می بینم هواداران و طرفداران بشار دوست دارند بمانم و با دیدن این موضوع خیلی ناراحت می شوم. اکنون اینستاگرام خود را باز کرده و پس از گذاشتن این فیلم دوباره آن را قفل می کنم. خیلی به هواداران پرسپولیس علاقه دارم و این موضوع را در مصاحبه های قبلی ام گفته ام اما مهم ترین موضوع آینده خودم است. 

هافبک عراقی پرسپولیس افزود: بازیکن ایرانی نیستم و یک روزی کلا می روم اما اکنون با احترام و دوستانه با پرسپولیس این مشکل را حل می کنم. دنبال فسخ و این چیزها نیستم. مشکلات زیادی داشتم. شب گذشته یک و نیم تا دو ساعت صحبت کرده و به مدیران باشگاه گفتم بیشتر جلسات قبلی ام با مدیران باشگاه 2-3 دقیقه بود و می گفتند بشار پول نداریم و 4-5 ماه صبر کن که من هم می گفتم اوکی.

بشار تصریح کرد: تصمیم جدایی تنها برای خودم نیست و تاکنون هم با مدیران باشگاه به توافق نرسیده ایم. سه سال است با همه بازیکنان زحمت کشیدیم و هواداران را خوشحال کردیم. در این سال ها مشکلات زیادی داشتیم. در این تیم مصدوم شدم. هیچ وقت فراموش نمی کنم وقتی مادرم فوت کرد، صد هزار نفر در ورزشگاه مرا صدا زده و به من تسلیت گفتند. خدا را شکر آن سال به فینال رسیدیم. پس از فوت مادرم همه مردم ایران به ویژه هواداران پرسپولیس کنارم بودند.

وی ادامه داد: اکنون می خواهم از من حمایت کنید. تصمیم خودم را گرفته ام اما باشگاه اجازه نمی دهد و حق هم دارد اما برای آینده و زندگی خودم می خواهم بروم. خدا را شکر باشگاه الان شرایط خوبی دارد. تیم به فینال آسیا رفته و اکنون بازیکن داریم. با 12-13 بازیکن به فینال رفتیم. 4-5 بازیکن از پرسپولیس رفتند اما پرسپولیس موفق بود. جدایی هیچ بازیکنی روی موفقیت تیم تاثیر نگذاشته و خدا را شکر تیم موفق است. هواداران از من من حمایت کرده و می گویند بشار معرفت داشت، با مصدومیت و فوت مادرش بازی کرد.

این بازیکن افزود: از شما می خواهم به من کمک کرده و از باشگاه، سرمربی و کادر فنی بخواهید. انشاءالله خیر است. به هر حال هر بازیکنی از این تیم می رود اما انشاءالله همیشه پرسپولیس موفق، پیروز و قهرمان آسیا باشد. از الان به بعد هوادار این تیم هستم و انشاءالله به تیم دیگری می روم عاشق پرسپولیس می مانم. هواداران پرسپولیس با شرایط خوب و بد از من حمایت کردند. آنها وقتی مرا در خیابان یا مقابل باشگاه پرسپولیس می بینند می گویند موفق باشی و تشکر می کنم و تا آخر عمر آن را فراموش نمی کنم. بهترین دوران زندگی ام را در پرسپولیس داشتم. 

رسن افزود: انشاء الله بهتر می شود اما فکر می کنم در تیم دیگری، مثل هواداران این تیم پیدا نمی کنم. انشاءالله همچنان از من حمایت می کنید. منتظر هواداران هستم و آنها از تیم پرسپولیس حمایت می کنند تا دوباره قهرمان لیگ شود و موفقیت ها را ادامه بدهد. هواداران را دوست دارم و امیدوارم همه مردم ایران و هواداران پرسپولیس از این ویروس کرونا سلامت باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • کریم جهاندیده
  کریم جهاندیده :
  بشار عزیز همه هواداران میدونند بسیار زحمت کشیدی ومحبت کردی پای تیم ایستادی درصورتی که که ایرانی هم نبودی ولی غیرت وتعصب به هوادار داشتی ولی الان با توجه به شرایط حساس باشگاه این وضعیت را درک کن 1- تیم بازیکن خارجی نمیتونه خرید کنه2- تیم بعد از چند سال موقعیت قهرمانی داره وبازیکنان خوبی برا فینال از دست دادیم3- لیست سهمیه لیگ برتری پر هستش وبازیکن با کیفیت در حد وتوان شما در این موقع نیست امیدواریم این شرایط درک کنی وباشگاه هم بخاطر کمک به بشار میتونه باشگاه خواهان با توافق مالی خوب بعد از نیم فصل دوم شما را بفروشد وسود کلانی بدست آورد تا فینال هم تمام شود وهمه دوست دارند بشار هم مثل بقیه پیشرفت کنه چون حقش هست وزحمت کشید برا تیم
 • ALI666 Mosavi
  ALI666 Mosavi :
  بشار باید به قراردادش پایبند باشه در صورت جدایی پرسیولیس نمیتونه جایگزین خوبی پیدا کنه
  ما خودمون بهش نیاز داریم
 • ALI666 Mosavi
  ALI666 Mosavi :
  مبلغ رضایت نامه اش رو باید یک میلیون دلار بذارن چون قرارداد داره هر قیمتی باشگاه دلش بخواد میتونه بفروشه
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  نصف مبلغ قراردادت رو بده به پرسپولیس بعد میتونی تشریف ببری ، پرسپولیس با این طرفدارهای فهیم هرگز تنها نمی ماند.

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن