melbet_head

رسول پناه و جبران بزرگ ترین گاف دوران مدیریت اش!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1636 ] - یکشنبه, 27 مهر 1399

رسول پناه و جبران بزرگ ترین گاف دوران مدیریت اش!

رسول پناه از زمان حضورش در راس مدیریت پرسپولیس کم اشتباه نکرده اما با این حال یکی از مهم ترین اقدامات او در یکی دو ماه اخیر برای پرسپولیس آورده بزرگی داشت. پر... 5 out of 5 based on 5 ratings.
رسول پناه و جبران بزرگ ترین گاف دوران مدیریت اش!

رسول پناه از زمان حضورش در راس مدیریت پرسپولیس کم اشتباه نکرده اما با این حال یکی از مهم ترین اقدامات او در یکی دو ماه اخیر برای پرسپولیس آورده بزرگی داشت. پر...

ارتش سرخ دات كام :

رسول پناه از زمان حضورش در راس مدیریت پرسپولیس کم اشتباه نکرده اما با این حال یکی از مهم ترین اقدامات او در یکی دو ماه اخیر برای پرسپولیس آورده بزرگی داشت.

پرسپولیس هفته سختی را پشت سر گذاشت از ماجرای پرداخت بدهی برانکو گرفته تا درخواست جدایی شجاع خلیل زاده و بشار رسن. مسائلی که باعث شد تا مهدی رسول پناه شاهد فشار حداکثری از زمان قبول سرپرستی اش در پرسپولیس باشد.  رسول پناه از زمان حضور در راس مدیریت پرسپولیس کم اشتباه نکرده، مانند ماجرای جدایی مهدی ترابی که شاید بزرگترین گاف او در این دوران محسوب شود.  سرپرست پرسپولیس که با پرداخت مبلغی ناچیز می توانست مانع فسخ ترابی شود در این مورد سهل انگاری کرد تا ستاره فصل قبل پرسپولیس با خیالی راحت راهی قطر شود همه مبلغ دریافتی از العربی را به جیب بزند. با این حال رسول پناه که در روزهای اخیر موفق شد با همکاری کارگزار بخش زیادی از طلب برانکو را پرداخت کند در ماجرای قرارداد بشار رسن، تفاوت بستن قرارداد محکم با آنچه فقط گرفتن عکس یادگاری است را ثابت کرد.

رسن که از مدتها قبل از پایان لیگ تصمیم قطعی اش برای جدایی از پرسپولیس را گرفته بود در نهخایت با مذاکره با رسپول پناه در این تیم ماندگار شد تا یکی از ارکان اصلی صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمان اییا لقب بگیرد. اما بعد از بازگشت پرسپولیس به تهران رسن هوایی شد و هوس حضور در قطر را کرد.

ماجرایی که باعث خشم هواداران در آستانه حضور در فینال آسیا شد. با این حال قراردا محکمی که رسول پناه با ستاره عراقی بسته بود باعث شد تا این بار به جای اینکه هواداران برای ماندن ستاره خواهش کنند این بازیکن باشد که برای جدایی اش به دنبال رضایت هواداران باشد. جایی که این بار هواداران پرسپولیس قاطعانه مصلحت تیم را در نظر گرفتند و ماجرا این شد که ستاره عراقی چاره ای به جز ماندن تا پایان نیم فصل در جمع سرخ ها ندارد. رسول پناه اگرچه بند فسخ را در قرارداد رسن گنجانده اما برای این فسخ زمان تعیین شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
    عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
    ما ازاقا یحیی میخاهیم کاری برای محمد انصاری انجام دهد ..انصاری بازیکن با اخلاق و مدافع عالی است....ما خواهش می کنیم

    انشااله با اتحاد قهرمان آسیا میشویم ...اتحاد روحی و اتحاد تیمی

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن