melbet_head

استیلی: حریف فینال قوی تر از رقبای قبلی نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 534 ] - 1 روز پیش

استیلی: حریف فینال قوی تر از رقبای قبلی نیست

حمید استیلی بازیکن و مربی سابق پرسپولیس در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس و تیم ملی نقطه نظراتش را بر زبان می آورد و توضیحات کاملی را در رابطه با این دو تیم ارائه م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
استیلی: حریف فینال قوی تر از رقبای قبلی نیست

حمید استیلی بازیکن و مربی سابق پرسپولیس در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس و تیم ملی نقطه نظراتش را بر زبان می آورد و توضیحات کاملی را در رابطه با این دو تیم ارائه م...

ارتش سرخ دات كام :

حمید استیلی بازیکن و مربی سابق پرسپولیس در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس و تیم ملی نقطه نظراتش را بر زبان می آورد و توضیحات کاملی را در رابطه با این دو تیم ارائه می دهد.
 
*این روزها باشگاه و هواداران پرسپولیس با دغدغه های بزرگی به نام خطر محرومیت و کسر امتیاز مواجه شده اند، در این رابطه شما چه نظری دارید؟
من فکر می کنم وقتی چنین موضوعی به وجود می آید بیشترین ضربه را هوادار تیم متحمل می شود و البته ناشی از این دغدغه، باشگاه و بازیکن هم با مخاطراتی مواجه می شوند. این در حالی است که بعد از رسیدن پرسپولیس به فینال همه منتظر تقویت تیم بودند و موج مثبتی که بعد از رسیدن پرسپولیس به فینال هم به وجود آمد ناشی از این مسأله بود که دقیقاً محسوس بود. کار بزرگی که شاید با هیچ چیز دیگری نمی شد، آن شادی را در جامعه و در بین مردم و هواداران به وجود آورد. در واقع بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس موجب به وجود آوردن آن خوشحالی بزرگ شدند و همه منتظر بودند تا مشکلات قبلی تکرار نشود اما در چند روز اخیر باشگاه و تیم و هواداران واقعاً روزهای سخت و پر مخاطره ای را سپری کردند.

*درباره پرداخت طلب برانکو و ماندن یا جدایی چند تن از بازیکنان پرسپولیس چه نظری دارید؟
یکسری از مشکلات هنوز هست و کامل حل نشده که یکی از آنها مربوط به برانکو هست که در حال سپری کردن مراحل آخرش است. در رابطه با حل مشکلات هم، من و آقای کلانی بدون دعوت از سوی باشگاه به محل باشگاه رفتیم و با یکی دو تن از معاونین و مدیر عامل پرسپولیس در خصوص مشکلات حرف زدیم. در این گفت وگو، مدیر عامل تیم به ما گفت که باید پول برانکو را پرداخت می کرده اما قبل از آن لازم بود که حداقل 10درصد هم به بازیکنان پرداختی داشته باشد. این مسأله باشگاه را با چالش های زیادی مواجه کرد تا جایی که من به باشگاه گفتم امکان گرفتن وام ندارند که این مسأله هم میسر نبود و بقیه مسائل هم به عهده اسپانسر تیم بود که آنها هم در حد توان خودشان کمک کردند اما به دلیل تعدد مشکلات مسائل در حد خودش باقی مانده بود.

*در رابطه با بشار و موضوعی که از سوی این بازیکن در رابطه با جدایی او به وجود آمد چه نظری دارید؟
بشار قرارداد دارد و باید بماند اما از آنجا که چند تن از بازیکنان آپشن هایی دارند و این مسائل هم در قرارداد بعضی از بازیکنان اعمال شده، باشگاه را با مشکلاتی مواجه کرده است. مثلاً مهدی تاربی برای پرسپولیس خیلی زحمت کشید اما زمانی که جدا شد برای باشگاه عایدی مالی نداشت در حالی که در همه تیم های دنیا از فروش بازیکن عایدی نصیب باشگاه می شود.

*رادوشویچ هم خواهان فسخ شده!
رادو دروازه بان خوبی است و حتی در مقطعی که از تیم جدا شد، خیلی به تیم کمک کرد به همین دلیل امیدوارم مشکل این بازیکن هم به شکل منطقی حل شود.

*پرسپولیس برای فینال سه بازیکن محروم دارد تبعاتش را چگونه برای پرسپولیس ارزیابی می کنید؟
به هر حال همه غایبان، بازیکنان خیلی خوبی هستند اما چاره ای نیست و بازیکنان دیگر باید خیلی تلاش کنند تا جای خالی محرومان را پر کنند.

*چقدر به قهرمانی پرسپولیس در فینال امیدوارید؟
من معتقدم اگر پرسپولیس کیفیت فنی بازی هایی را که در مقابل پاختاکور، السد و النصر ارائه داد، در فینال هم به نمایش بگذارد حتماً می تواند از سد حریف شرق آسیایی بگذرد و به جرأت می گویم حریف شرق آسیایی فینال پرسپولیس قوی تر از سه تیم بزرگی نیست که پرسپولیس آنها را شکست داد. به همین دلیل من به قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خیلی خوشبینم.

*اما حاشیه ها و مسائل زیادی ممکن است، در دو ماه باقیمانده تا فینال سر راه پرسپولیس قرار بگیرد؟!
به نظر من مهم ترین نکته در راه موفقیت و قهرمانی پرسپولیس موضوع وحدت و همدلی است که از هر نکته دیگری مهم تر است. این مسائل در چهار سالی که پرسپولیس قهرمان شد، یکی از عوامل اصلی قهرمانی های متعدد پرسپولیس بود که باز هم می تواند ادامه داشته باشد و در واقع باید این مهم در تیم رعایت شده و ادامه یابد.

*در رابطه با شجاع خلیل زاده و مشکلاتی که برای ماندن این بازیکن به وجود آمده چه نظری دارید؟
شجاع یکی از ارکان قهرمانی پرسپولیس بود به همین دلیل باید قرارداد این بازیکن اصلاح و او در پرسپولیس حفظ شود چون در حال حاضر بازیکنی با کیفیت شجاع برای پرسپولیس وجود ندارد.

*در رابطه با اسکوچیچ و بازی اولی که تحت مربیگری ایشان مقابل ازبکستان برگزار کردیم، چه نظری دارید و چقدر به موفقیت سرمربی جدید و تیم ملی مان در راه سختی که پیش رو داریم امیدوار هستید؟
تیم ملی ما در مقابل ازبکستان نمایش بدی نداشت و با وجود آنکه بازی در زمین حریف برگزار شد به پیروزی رسید. میانگین تیم ملی ما هم در مقایسه با قبل پایین تر آمده که حائز اهمیت بود. ما در خط حمله هم دو بازیکن را در اختیار داریم که وقتی کنار هم قرار می گیرند قادرند از سد هر دفاعی در آسیا بگذرند جدا از اینکه من معتقدم قلی زاده هم یکی از ستاره های تیم ما در مقابل ازبکستان بود. ضمن اینکه ما در خط دفاع هماهنگی داشتیم و بازیکنانی مانند شجاع و کنعانی را داشتیم که بسیار با یکدیگر هماهنگ بودند و معتقدم که اسکوچیچ توانایی موفق کردن تیم ملی را دارد و از توانایی لازم و مطلوبی هم برخوردار است. در این بین نکته مهم قبول کردن توانایی اسکوچیچ از سوی بازیکنان است که این مهم هم در تیم ملی ما محقق شده است. اسکوچیچ قادر است تیم ملی ما را به موفقیت های بزرگی برساند و انصافاً از زمانی هم که به تیم ملی آمده در حال کار کردن است و جدی برنامه هایش را پیش می برد. او مربی خوبی است و با حمایتی که فدراسیون از برنامه های ایشان انجام خواهد داد، خیلی امیدوارم که تیم ملی به موفقیت برسد و از گروهش صعود و موفقیت های بعدی را هم کسب کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 11 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن