اکسید هد

پنجعلی: آپشن های عجیبی در قرارداد بازیکنان است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 322 ] - سه شنبه, 29 مهر 1399

پنجعلی: آپشن های عجیبی در قرارداد بازیکنان است

مدیرآکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: قطعاً باشگاه به تعهداتی که به انصاری و ربیع خواه دارد عمل می کند. محمد پنجعلی در گفت وگویی در مورد نحوه جدایی محمد انصاری و مح... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پنجعلی: آپشن های عجیبی در قرارداد بازیکنان است

مدیرآکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: قطعاً باشگاه به تعهداتی که به انصاری و ربیع خواه دارد عمل می کند. محمد پنجعلی در گفت وگویی در مورد نحوه جدایی محمد انصاری و مح...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرآکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: قطعاً باشگاه به تعهداتی که به انصاری و ربیع خواه دارد عمل می کند.

محمد پنجعلی در گفت وگویی در مورد نحوه جدایی محمد انصاری و محسن ربیع خواه از پرسپولیس و اینکه شأن این دو بازیکن به خوبی رعایت نشد، اظهار داشت: من روز یکشنبه انصاری و ربیع خواه را در باشگاه دیدم و با آنها صحبت کردم هر دوی آنها رفتاری حرفه ای داشتند و به خود من گفتند این نظر کادر فنی بوده که ما در تیم نباشیم و به آن احترام می گذاریم.

وی افزود: انصاری و ربیع خواه برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و بازیکنان فداکاری هم بودند و حتی در تیم مصدوم شدند و صدمه خوردند اما به هر حال این شرایط فوتبال است و باید تیم با بازیکنانی باشد که بتوانند کار کنند. هرچند اعتقاد دارم باشگاه باید به تعهداتش نسبت به این دو عمل کند که قطعاً هم چنین کاری انجام خواهد داد. همانطور که در مورد بازیکنان خارجی باشگاه به تعهدات خود عمل می کند.

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه بهتر نبود این دو بازیکن مثل سوارز از بارسلونا جدا می شدند، تصریح کرد: باشگاه به این دو بازیکن بی احترامی نکرد اما شرایطی که برای باشگاه ایجاد شده بسیار ناجور است. پرداخت بدهی برانکو کار سنگینی بود. از سویی دیگر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات همه ارکان باشگاه را درگیر کرد حتی ما اکنون در تیم های پایه هم نمی توانیم بازیکن جذب کنیم. امیدواریم پنجره  نقل و انتقالات باز شود تا بتوانیم برای تیم های امید و جوانان پرسپولیس بازیکن جذب کنیم. به هرحال باشگاه به AFC نامه زده و خواستار باز شدن پنجره نقل و انتقالات شده است. در حال حاضر بخش اعظم پول برانکو را داده ایم و ان شاءالله پنجره نقل و انتقالات هم باز خواهد شد. 

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در گذشته آپشن های عجیب و غریبی هم در قراردادهای بازیکنان لحاظ شده بود و قراردادهای آنها را خیلی گران کرد و برخی از آپشن ها به خصوص در قرارداد خارجی ها عجیب و غریب بود همه اینها باعث شد پرسپولیس درگیری شرایط بحرانی شود البته از این بحران عبور خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن