اکسید هد

حرف آخر| حیف از پرسپولیس، حیف از این بازیکنان

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1321 ] - پنجشنبه, 1 آبان 1399

حرف آخر| حیف از پرسپولیس، حیف از این بازیکنان

ماجرای شجاع در پرسپولیس را می شد خیلی زودتر و بهتر مدیریت کرد اما کار به جایی کشید که حالا چند نفر دیگر هم می گویند ما فلان مبلغ را می خواهیم و عجیب تر اینکه ... 5 out of 5 based on 12 ratings.
حرف آخر| حیف از پرسپولیس، حیف از این بازیکنان

ماجرای شجاع در پرسپولیس را می شد خیلی زودتر و بهتر مدیریت کرد اما کار به جایی کشید که حالا چند نفر دیگر هم می گویند ما فلان مبلغ را می خواهیم و عجیب تر اینکه ...

ارتش سرخ دات كام :

ماجرای شجاع در پرسپولیس را می شد خیلی زودتر و بهتر مدیریت کرد اما کار به جایی کشید که حالا چند نفر دیگر هم می گویند ما فلان مبلغ را می خواهیم و عجیب تر اینکه کار به اعتصاب در گروه های 5 نفره و حتی 2 نفره رسیده است.

پرسپولیس اولین باری نیست که تیم خوبی دارد و تا فینال آسیا می رود. پرسپولیس زمان برانکو هم فینالیست شد و زمان علی پروین هم 2 بار به فینال جام در جام آسیا رفت که یک بار قهرمان شد و یک بار به نیسان ژاپن باخت و به جام نرسید. در دهه 60 هم قرمزها 5 بار قهرمان جام باشگاه های تهران شدند و در دهه 70 دو بار قهرمان لیگ آزادگان.

اگر پرسپولیس امروز بازیکنان خوبی مثل شجاع، نوراللهی، آل کثیر، پهلوان و... دارد در ایام قدیم سوپراستارهایی مثل محمدخانی، پیوس، درخشان، مهدوی کیا، باقری، عابدزاده و... را داشت. البته نه اینکه آن زمان ها هیچ مشکلی نبود ولی به هر حال بحث قراردادها و... مدیریت می شد و مثل امروز نبود که یک بازیکن پول بیشتر بخواهد و ماجرایش رسانه ای شود تا کل تیم به هم بریزد. ماجرای شجاع را می شد خیلی زودتر و بهتر مدیریت کرد اما کار به جایی کشید که حالا چند نفر دیگر هم می گویند ما فلان مبلغ را می خواهیم و عجیب تر اینکه کار به اعتصاب در گروه های 5 نفره و حتی 2 نفره رسیده است! این مسئله مسلماً نه در شأن نام بزرگ پرسپولیس است و نه در شأن بازیکنانی که انصافاً با تلاش و تعصب خودشان به فینال آسیا رسیدند. پرسپولیس در اوج کرونا و در شرایطی که هر 72 ساعت یک بار بازی می کرد با جانفشانی بازیکنانش تیم های بزرگی را حذف کرد و به فینال آسیا رسید ولی حالا به جای از بین رفتن حاشیه ها دچار مسائلی شده که ضعف مدیریت در آن مشهود است ولی نشان می دهد که بعضی از بازیکنان تیم هم آن قدرها که هواداران فکر می کنند حرفه ای نیستند.

این پرسپولیس در یک کلام حیف است که وارد حاشیه شود. تیمی که می تواند در سخت ترین روزهای یک ملت، میلیون ها هوادار را به خیابان ها بریزد به معنای واقعی کلمه حیف است خراب شود. حتی اگر پرسپولیسی نباشیم و حتی اگر از گل محمدی و بعضی از بازیکنان خوش مان نیاید باید به احترام این پرسپولیس که جانانه و سزاوارانه و با کوهی از مشکلات به فینال آسیا رسید، کلاه از سر برداریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • علی پرسپولیسی
  علی پرسپولیسی :
  کاملا با حرفهاتون موافقم. اما این مشکل چرا زمان برانکو و کالدرون پیش نیومد؟ فقط به یک دلیل اقتدار مربی گرچه برانکو چند باری هم مثل ماجرای برگشت طارمی ضعف نشون داد. متاسفانه یحیی مثل دوره دایی خودش آتیش بیار معرکه شده و در حال تحریک تیم و بازیکنانه. هواداران قدیمی میدونند که بعد از اقتدار دهه شصت و هفتاد، دهه هشتاد و اوایل نود رو با ناامیدی کامل سپری کردیم اما باز اوج گرفتیم. متاسفانه یحیی در حال از بین بردن این همه زحمت و صبر چندین ساله است. اونا به پول و شهرتشون میرسند ولی هوادار دلسوخته است که ناراحتیها رو باید ببینه. این آقایون اینقدر عاشق پرسپولیس هستند که حتی بعدها بازی های پرسپولیس رو نگاه هم نمی کنند. من قبول دارم مدیریت مشکلاتی داشته و داره ولی فعلا یحیی که مثلا خودیه داره تیم رو از هم می پاشونه.
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  واقعا که؟!
  چرا یحیی رو مقصر میدونی یحیی از روزی که اومده منظورم در نیم فصل دومه که پرسپولیس رو قهرمان لیگ کرد
  بعد هم که پنجره ی پرسپولیس که میخواست بسته بشه سریع اقدام کرد و با تهدید کاری کرد که بازیکنان مورد نظرش رو مدیران و مسئولان بگیرند
  و با همین بازیکنا به فینال آسیا رفت
  پس چرا میگید که یحیی داره تیم رو از هم میپاشونه؟؟؟

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن