اکسید هد

گل محمدی: پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیادی دارد

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1095 ] - پنجشنبه, 1 آبان 1399

گل محمدی: پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیادی دارد

 سرمربی تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیادی دارد که دوست ندارند این تیم قهرمان شود. یحیی گل محمدی درباره درباره شرایط این روزهای پرسپولیس ا... 5 out of 5 based on 11 ratings.
گل محمدی: پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیادی دارد

 سرمربی تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیادی دارد که دوست ندارند این تیم قهرمان شود. یحیی گل محمدی درباره درباره شرایط این روزهای پرسپولیس ا...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیادی دارد که دوست ندارند این تیم قهرمان شود.

یحیی گل محمدی درباره درباره شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: از روزی که بعد از بازی های لیگ قهرمانان از قطر به تهران بازگشتیم تا امروز، عده ای حاشیه وارد تیم مان کرده اند. پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیاد دارد؛ چه خودی و چه غیرخودی. آنها دوست ندارند تیم قهرمان شود و این چیزی است که در این چند وقت به ما ثابت شده است.

وی ادامه داد: در این شرایط این افراد جو را علیه بازیکنان کرده اند. ولی همین بازیکنان بودند که با از خودگذشتگی، غیرت و دست های خالی و علیرغم مشکلات موجود تیم را به فینال رساندند. مشکلات را پشت سر گذاشتیم و توانستیم با اتحاد به فینال آسیا راه پیدا کنیم. اصلی ترین عامل در این مسیر بازیکنان و البته حمایت هواداران بوده که به ما انرژی و انگیزه دادند که بتوانیم مبارزه کنیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: متأسفانه عده ای در فضای فعلی مشکلات را بر دوش بازیکنان گذاشتند و آنها را مقابل هواداران قرار دادند. از هواداران می خواهم هوشیار باشند و بدانند کادر سختکوش تیم و بازیکنان باغیرت برای اعتلای نام و برافراشتن پرچم پرسپولیس از جان مایه گذاشتند. از هواداران عزیز به عنوان یک عضو تیم می خواهم هیچوقت اعتماد خود به بازیکنان را از دست ندهند چراکه رسیدن به فینال بدون آنها امکان پذیر نبود.

گل محمدی خاطرنشان کرد: این بازیکنان نه تنها تاریخ سازی کردند بلکه غیرت، تعصب و عشق به پرسپولیس و هوادارش را معنا کردند. دیدیم که آنها سرشان را جلوی توپ گذاشتند، با همه وجودشان بازی کردند و بعد از بازی نای راه رفتن نداشتند. باید قدر این بازیکنان را بدانیم و هوشیار باشیم که مبادا ذره ای شکاف ایجاد شود.

وی درباره جدایی چند بازیکن از این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: از حدود چهار ماه پیش من در رابطه با حفظ و تمدید با بازیکنان صحبت هایی داشتم ولی متأسفانه این موضوع به روزهای آخر موکول شد که کار از کار گذشته بود. در نهایت هم دو بازیکن خوب تیم رفتند و تکلیف یکی دیگر مشخص نشده. حرف برای گفتن زیاد است اما در یک کلمه در حفظ احترام بازیکنان و بستن قرارداد با آنها کوتاهی هایی شد، در حالی که می شد بهتر کار را به سرانجام رساند.

سرمربی پرسپولیس درباره شجاع خلیل زاده گفت: دو ماه پیش شجاع برای درست کردن قراردادش چند بار به باشگاه رفت ولی هیچ اهمیتی به او ندادند. در دوحه ناراحت و بهم ریخته بود و می گفت به پیام های من هم حتی جواب نمی دهند. این اواخر هم جو به شدت علیه او شده بود و برخی حرف ها و مصاحبه ها هم اذیتش می کرد. بازیکن جوان است، عصبی شده و اصطلاحا بریده و  تصمیم گرفته و موقعی برای برطرف کردن مشکلش اقدام کردند که دیگر کار از کار گذشته بود.

وی ادامه داد: بعد از راه یافتن به فینال آسیا بازیکنان تصور می کردند به وعده ها عمل می شود. آنها روی پرداختی ها حساب باز کرده بودند و این حق آنهاست که پیگیر مسائل مربوط به قراردادشان باشند. خیلی از مبالغ در قراردادهای بازیکنان ما یک چهارم قراداد بازیکنانی است که هیچ افتخاری به دست نیاورده اند.

سرمربی پرسپولیس  تاکید کرد: کمترین کاری که می شد برای بازیکنان ما کرد این بود که هرچه سریع تر قراردادهایشان تنظیم و به تعهدات پرداختی عمل شود. ما هفت بازیکن جدید گرفتیم که بعضی از آنها حتی یک درصد هم پول نگرفته اند. حتی هیچ کدام از آنها هم موقع معارفه در باشگاه و یا حضور در تمرین پولی نگرفتند و به عشق پرسپولیس و احترام به بنده و روی قولی که طبق گفته مسئولان به آنها دادم آمدند سر تمرین و دیروز از یکی دو نفرشان که پرسیدم مطلع شدم اصلا ریالی نگرفته اند.

گل محمدی افزود: واقعا شرمنده بازیکنانی هستم که پوکر را رقم زدند و اخیرا جو علیه آنها شد یا بچه های جدید که برخی شان دریافتی نداشته اند یا دریافتی کم داشته اند. آیا یک کلام از این مسائل گفته شده که هوادار اینها را بداند و از آنها تقدیر کند یا فقط علیه بازیکنان تاریخ ساز و حماسه ساز تیم به طرق مختلف جوسازی شده؟ من اینها را نگویم چه کسی از حقانیت بازیکنان دفاع کند.

وی عنوان کرد: صبر بازیکنان فصل گذشته در قبال برخی مسائل یا ورود نفرات جدید به پرسپولیس تنها بخاطر افتخار پوشیدن این لباس و لطفی بود که به من داشته اند. از همه آنها بخاطر عملکرد خوبشان و صبر و غیرت شان تشکر می کنم. نمی خواهم به جزئیات بپردازم اما قرار بود زمان نقل و انتقالات چهار میلیارد برای گرفتن بازیکن کنار گذاشته شود ولی عملا این اتفاق نیفتاده و بازیکنان ما مشکلات مالی دارند. این حداقل یک بودجه برای ورود به نقل و انتقالات است و می گویم اگر مشکل مالی هست حداقل احترام شان را حفظ کنیم نه اینکه طوری رفتار شود که فضا علیه شان شود.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: این مشکلات باید هرچه سریع تر برطرف شود. در ضمن باید به تعهدات در برابر بازیکنان قدیمی عمل و نسبت به تسویه حساب با آنها اقدام شود. بازیکنان هم مشکلاتی دارند و روی قول هایی که داده شده حساب کرده اند و حقشان است که دستمزد زحماتشان را دریافت کنند و این کمترین کاری است که باشگاه باید برای آنها انجام دهد. من از هواداران می خواهم آگاه و هشیار باشند که برخی ها برنامه ریزی شده تلاش می کنند که جو را علیه بازیکنان کنند و تقصیرها را گردن آنها بیندازند.

وی افزود:این بازیکنان با تمام وجود و با غیرت و تعصب تلاش کردند و نمی توان تاریخ سازی آنها را فراموش کرد. چنین موضع گیری هایی علیه بازیکنان انصاف نیست. در حال حاضر باید همدلی و همبستگی ما بیشتر از قبل باشد و هیچوقت نباید بین هواداران، بازیکنان و کادرفنی کوچکترین شکافی وجود داشته باشد. در پایان از آقای رغبتی بابت تلاش و همکاری زیادی که برای بستن قراردادها داشتند تشکر می کنم و از هیات مدیره هم درخواست دارم به برخی اتفافات ورود کنند و نگذارند لطمه بیشتر به تیم وارد شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • محمدجواد از اشکنان
  محمدجواد از اشکنان :
  اقا یحیی اگه لطف به شما داشتن خوب شماهم پولشون رو بده، من نمیگم مدیریت عالی بوده ولی مدیریت هم به اندازه توانش و به اندازه مدیرهای دیگر تیمها تلاش کرده، و جالب اینجاست که بعد از فینالیست شدن تیم احدی نام مدیریت را نیاورد و همه از بازیکنان و کادر فنی تشکر داشتند بجز مدیریت، قبول است که بازیکن و کادر فنی قابل تقدیر هستند اما انصاف نیست که حتی چند درصد هم مدیریت را در پیروزیها سهیم ندانیم، اقا یحیی خیلی عزیزی ولی بازیکن سالاری را دوباره راه ننداز لطفأ، مثل برانکو باش که با جوانان همراه با باتجربه ها تا فینال رفت، بریکن ساز باش نه بازیکن سالار
 • علی پرسپولیسی
  علی پرسپولیسی :
  این مشکل چرا زمان برانکو و کالدرون پیش نیومد؟ مگر با اونها هم جام و صدر جدول و فینال آسیا رو تجربه نکردیم؟ فقط به یک دلیل اقتدار مربی گرچه برانکو چند باری هم مثل ماجرای برگشت طارمی ضعف نشون داد. متاسفانه یحیی مثل دوره دایی خودش آتیش بیار معرکه شده و در حال تحریک تیم و بازیکنانه. هواداران قدیمی میدونند که بعد از اقتدار دهه شصت و هفتاد، دهه هشتاد و اوایل نود رو با ناامیدی کامل سپری کردیم اما باز اوج گرفتیم. متاسفانه یحیی در حال از بین بردن این همه زحمت و صبر چندین ساله است. اونا به پول و شهرتشون میرسند ولی هوادار دلسوخته است که ناراحتیها رو باید ببینه. این آقایون اینقدر عاشق پرسپولیس هستند که حتی بعدها بازی های پرسپولیس رو نگاه هم نمی کنند. من قبول دارم مدیریت مشکلاتی داشته و داره ولی فعلا یحیی که مثلا خودیه داره تیم رو از هم می پاشونه. باید مثل پروین و برانکو و کالدرون که بزرگترین بازیکنانشون رو هم برای حفظ شان و نام و اعتبار پرسپولیس اخراج یا نیمکت نشین کردند ادامه بدیم. پرسپولیس خودش ستاره سازه. نهایتش اینه که یک سال جام نگیریم ولی باز پوکرها در راه خواهند بود وگرنه به زمان رویانیان برمی گردیم که بازیکن تازه وارد دسته اولی هم برای پرسپولیس ناز می کرد.
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  آقا وقتی بازیکنی مثل شجاع میبینه با انصاری که با وجود پیشنهاد وفادار ماند اینکارو میکنی انگار تو آینه آینده خودش رو میبینه..یکم معرفت خوب چیزیه..برانکو 13 بازیکن داشتیم یا فصل بعدش بازیکن مصدوم رو از لیست حتی حدف نمیکرد اینا تاکتیک روانشناسیه...پرسپولیس حق انصاری رو ادا کنه. پاداش وفاداری این نیست!..آقا یحیی حیر نمیبینی..ببین کی گفتم.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن