اکسید هد

حسینی: هواداران قدردان شجاع خلیل زاده باشند

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1588 ] - پنجشنبه, 1 آبان 1399

حسینی: هواداران قدردان شجاع خلیل زاده باشند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید شجاع خلیل زاده زحمات زیادی برای این تیم کشیده و هواداران باید قدردان او باشند. سید جلال حسینی در گفت وگویی درباره آخرین وض... 3 out of 5 based on 10 ratings.
حسینی: هواداران قدردان شجاع خلیل زاده باشند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید شجاع خلیل زاده زحمات زیادی برای این تیم کشیده و هواداران باید قدردان او باشند. سید جلال حسینی در گفت وگویی درباره آخرین وض...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید شجاع خلیل زاده زحمات زیادی برای این تیم کشیده و هواداران باید قدردان او باشند.

سید جلال حسینی در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: شرایط خوبی داریم و چند روزی است که تمرینات خودمان را برای شروع فصل جدید پیگیری می کنیم. مربیان تیم هم برنامه خوبی را در نظر گرفته اند تا تیم برای شروع لیگ به طور کامل آماده شود.

وی افزود: هواداران باید بدانند فصل سختی را پیش رو داریم و حفظ کردن موفقیت گذشته بسیار سخت است. با این حال همه بازیکنان با همه وجود تمرین می کنند تا هواداران را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت های خود درباره جدایی شجاع خلیل زاده هم گفت: شجاع خلیل زاده یک فوتبالیست حرفه ای است که با تمام وجودش برای پرسپولیس و خوشحالی هواداران بازی کرد. فراموش نکنید ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و خلیل زاده هم زمانی که بازی می کرد با غیرت و تعصب برای پرسپولیس و برای افتخار آفرینی تیم تلاش کرد. کسی نباید تلاش ها و زحماتی که خلیل زاده برای پرسپولیس کشید را فراموش کند. او فوتبالیستی بود که در زمین از نظر فنی عملکرد بسیار خوبی داشت و در بازی ها تاثیر زیادی در موقعیت تیم داشت. درست است که الان بحث جدایی اش مطرح شده، اما هواداران پرسپولیس باید قدر زحمات او را بدانند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • محمدجواد از اشکنان
  محمدجواد از اشکنان :
  شجاع میتونست با آرامی و بدون سر و صدا بره، نه اینکه اوضاع تیم رو به هم بریزه، از روزی که النصر را بردیم و فینالیست شدیم شروع کرد به اغتشاش و کلیپ ساختن و ساز جدایی نواختن، والله بخدا ترابی خیلی مردانه تر از شجاع رفت
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  شما هم یکبار پول رو گرفتی و رفتی قطر ولی شانس آوردی فرصت جبران پیدا کردی برای همه این فرصت پیش نمیاد.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  اتفاقا نه شجاع بلکه شما خودت آقا سید باید قدردان نام بزرگ و هویت پرسپولیسو هواداراش باشین.
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  طبیعی است که هر بازیکنی اول به منافع خودش فکر می کند بعد منافع تیم ،درست است که شجاع زحمت کشید و صد البته وظیفه خودش را انجام داد ،شجاع ی با یکن معمولی بود و در پرسپولیس رشد کرد و با تشویق همین هواداران به بازیکن مطرحی تبدیل شد و بازی هاش به چشم آمد چون در تیم بزرگی بازی میکرد و همین تیم سبب شد که ایشون مورد توجه تیمهای قطری شد و همانطور که مقررات حرفه ای باشگاه را ملزم می کرد که حقوق بازیکن را پرداخت کند همان قانون هم برای باشگاه حقی قائل شده است که بابت فروشش عایدی به باشگاه برسد و باشگاه منافع شود نه اینکه ایشان مخفیانه با باشگاه خارجی معامله کند تا جق باشگاه پرسپولیس را ضایع کند .اقدام آقای خلیل زاده را باید مصداق عدم صداقت و پشت کردن به هواداران و نوعی ناجوانمردی حساب کرد ، بنده از باشگاه پرسپولیس درخواست دارم که بدون فوت وقت و بدون ترحم از باشگاه قطری و شخص خلیل زاده در محاکم بین المللی شکایت کند .

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن