اکسید هد

طاهرزاده: پرسپولیس نیاز به آرامش دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 540 ] - پنجشنبه, 1 آبان 1399

طاهرزاده: پرسپولیس نیاز به آرامش دارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت با تاکید بر اینکه در شرایط حاضر این تیم فقط نیاز به آرامش دارد، گفت: از روزی که پرسپولیس به فینال آسیا رسیده یک روز خوش ندیدیم و فقط است... 5 out of 5 based on 2 ratings.
طاهرزاده: پرسپولیس نیاز به آرامش دارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت با تاکید بر اینکه در شرایط حاضر این تیم فقط نیاز به آرامش دارد، گفت: از روزی که پرسپولیس به فینال آسیا رسیده یک روز خوش ندیدیم و فقط است...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس نسبت با تاکید بر اینکه در شرایط حاضر این تیم فقط نیاز به آرامش دارد، گفت: از روزی که پرسپولیس به فینال آسیا رسیده یک روز خوش ندیدیم و فقط استرس داشتیم.

بهنام طاهرزاده روز پنجشنبه در گفت و گویی در خصوص مشکلات و حاشیه های اخیر در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مدیریت نادرست، مشکلات مالی و انتخاب های نامناسب مدیران باعث شده تا وضعیت پرسپولیس اینطور شود. تیمی که چهار سال است قهرمان لیگ می شود و به فینال آسیا می رسد نباید به این اندازه مشکل و دغدغه مالی داشته باشد.

وی ادامه داد: ما با «مهدی رسول پناه» سرپرست باشگاه پرسپولیس جلسه ای داشتیم. او در این جلسه اعلام کرد که انصاری فرد و عرب 180 میلیارد تومان بدهی روی دست باشگاه پرسپولیس گذاشتند و با این شرایط مسوولیت قبول کرده است. حالا سووال من اینجاست که وقتی او این شرایط را می دانسته چرا پا پیش گذاشته است؟ پرسپولیس به فینال آسیا رسیده ولی کلی حاشیه دارد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: چرا باید بازیکنان مشکل مالی داشته باشند؟ یا پول برانکو داده نشود؟ واقعاً شرایط فوتبال ما و پرسپولیس گریه دار است. می دانم که اداره سرخآبی ها توسط دولت سخت است، پس چرا پرسپولیس و استقلال را خصوصی نمی کنند تا حداقل تکلیف هواداران و مردم روشن شود؟ اگر باشگاه خصوصی باشد دیگر مدیر دولتی نمی گوید که نمی تواند باشگاه را اداره کند.

طاهرزاده عنوان کرد: به نظر من،  افرادی که به پرسپولیس می آیند فقط به فکر منافع شخصی خودشان هستند. آقایان می آیند و بازیکن خارجی بنجل می گیرند و صدها هزار دلار روی دست باشگاه بدهی می گذارند.

وی خاطر نشان کرد: از روزی که پرسپولیس به فینال آسیا رسیده یک روز خوش ندیدیم و فقط استرس داشتیم. مگر می شود به این اندازه بازیکنان وارد حاشیه باشند و اعصاب درست نداشته باشند؟ بنده خدا یحیی مانده که چه کار کند و نمی تواند یک تنه از پس مشکلات برآید.

این پیشکسوت فوتبال گفت: باشگاهی که به این اندازه درآمدزایی داشته باید تا 10 سال آینده خودش را از نظر مالی تامین کند، اما می بینیم که فقط مشکل مالی داریم. از آن طرف هم مدیران به جای اینکه از این تیم حمایت کنند و هوای بازیکنان و کادر فنی را داشته باشند فقط وعده و وعید می دهند. این تیم وقتی با این شرایط به فینال آسیا رسیده باید حمایت شود تا بتواند قهرمان آسیا شود و افتخارش را برای ایران بیاورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن