اکسید هد

غیبت سوال برانگیز پیروانی در تمرین پرسپولیس

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1232 ] - پنجشنبه, 1 آبان 1399

غیبت سوال برانگیز پیروانی در تمرین پرسپولیس

افشین پیروانی در اقدامی عجیب در تمرین امروز این تیم شرکت نداشت. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که از اواسط فصل گذشته به این تیم بازگشته بود، در اقدامی عجیب د... 2 out of 5 based on 5 ratings.
غیبت سوال برانگیز پیروانی در تمرین پرسپولیس

افشین پیروانی در اقدامی عجیب در تمرین امروز این تیم شرکت نداشت. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که از اواسط فصل گذشته به این تیم بازگشته بود، در اقدامی عجیب د...

ارتش سرخ دات كام :

افشین پیروانی در اقدامی عجیب در تمرین امروز این تیم شرکت نداشت.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که از اواسط فصل گذشته به این تیم بازگشته بود، در اقدامی عجیب در تمرین امروز سرخپوشان حاضر نبود.

پیروانی که نقش پررنگی طی فصل نوزدهم در جمع سرخپوشان داشته و به عنوان سرپرست در مقاطع مختلف توانسته برخی از مشکلات تیم را برطرف کند، طی روزهای اخیر هجمه زیادی را متحمل شده است. بحث در خصوص مشکلات مدیریتی باشگاه و نامشخص بودن وضعیت بازیکنان و آینده تیم باعث شده تا برخی هواداران گلایه هایی در خصوص سکوت افشین پیروانی در قبال این مسائل داشته باشند.

پیروانی که همواره حتی در نقش سخنگوی باشگاه در تلاش بود مانع از تضییع حق تیم شود و این مورد را طی فصل گذشته در مواردی همچون ماجرای بازی با سپاهان در نقش جهان، دریافت ویزای بازیکنان برای حضور در لیگ قهرمانان، مذاکره با بازیکنان مدنظر در نقل و انتقالات برای هموار کردن مسیر حضور و عقد قرارداد با تیم، ماجرای کارت قرمز سیامک نعمتی و ... به خوبی نشان داده بود. با این حال سکوت او در برابر اتفاقات چند وقت اخیر در خصوص مسائل مدیریتی موجب گلایه هایی علیه او شده است تا هواداران خواهان پاسخ و روشنگری پیروانی در زمینه شرایط تیم باشند.

پیروانی اما امروز در اقدامی عجیب که طی مدت اخیر همکاری اش با پرسپولیس بی سابقه بوده، بدون اطلاع در تمرینات حاضر نشد و به تماس ها در خصوص دلیل این اقدام نیز پاسخی نداده است.

به نظر می رسد غیبت افشین پیروانی در تمرین امروز البته از عمیق شدن اختلاف نظر او با مدیریت باشگاه خبر بدهد. پیروانی که بعد از ماجرای گلایه های بازیکنان برای عدم حضور در تمرین به دنبال این بود تا در گفتگو با مدیران تیم شرایط را برای انسجام تیم حفظ کند، گفته می شود در این زمینه به نتیجه مثبتی در گفتگو با رسول پناه دست نیافته و همین مساله نارضایتی او را هم در پی داشته است.

باید دید فینالیست لیگ قهرمانان آسیا که درگیر چالش زیادی شده، با غیبت افشین پیروانی چه شرایطی را در آینده دنبال خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • جمشید آذرکیا
  جمشید آذرکیا :
  اقای پیروانی زمان سکوت نیست از حق دفاع کنید و نا حق را نکوهش خودت را جای هوادار قرار بده چه جو سنگینی روی دوش هوادار قرار گرفته
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  الان چه وقت این کارهاس، واقعا دستهایی در کارند تا تیم نتیجه نگیرد
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  الان چه وقت این کارهاس، واقعا دستهایی در کارند تا تیم نتیجه نگیرد

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن