اکسید هد

گاف های حقوقی علیه خلیل زاده؛ شجاع مثل طارمی محروم می شود؟

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 2521 ] - پنجشنبه, 1 آبان 1399

گاف های حقوقی علیه خلیل زاده؛ شجاع مثل طارمی محروم می شود؟

صمد ابراهیمی، وکیل حقوقی فوتبال می گوید شجاع خلیل زاده اشتباه کرده و ممکن است با محرومیت مواجه شود. صمد ابراهیمی از وکلای حقوقی فوتبال در کانال تلگرامش نوشت: ... 5 out of 5 based on 20 ratings.
گاف های حقوقی علیه خلیل زاده؛ شجاع مثل طارمی محروم می شود؟

صمد ابراهیمی، وکیل حقوقی فوتبال می گوید شجاع خلیل زاده اشتباه کرده و ممکن است با محرومیت مواجه شود. صمد ابراهیمی از وکلای حقوقی فوتبال در کانال تلگرامش نوشت: ...

ارتش سرخ دات كام :

صمد ابراهیمی، وکیل حقوقی فوتبال می گوید شجاع خلیل زاده اشتباه کرده و ممکن است با محرومیت مواجه شود.

صمد ابراهیمی از وکلای حقوقی فوتبال در کانال تلگرامش نوشت: یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس با تشریح روند اخطار کتبی شجاع خلیل زاده گفت: به این بازیکن مشاوره غلط دادند و او بدون رعایت مقررات قرارداد خود را فسخ کرد و راهی قطر شد. به همین دلیل با سکایت به فیفا او چهار ماه محروم خواهد شد و باشگاه قطری هم دو پنجره محروم می شود. هر دو هم غرامت سنگینی می پردازند. شجاع خلیل زاده در تاریخ 13 شهریور نامه ای بدین مضمون را در دبیرخانه باشگاه تحت شماره 1462/پ/99 به ثبت رساند:

جناب آقای رسول پناه
رییس محترم هیئت مدیره و سرپرست باشگاه
سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند در صورت عدم تسویه قرارداد اینجانب شجاع خلیل زاده بازیکن تیم باشگاه پرسپولیس تا تاریخ 99/6/20 نسبت به دریافت برگ رضایت نامه خود از این باشگاه اقدام نموده و از همراهی تیم معذور می باشم.
با تشکر
شجاع خلیل زاده

وی افزود: باشگاه همان زمان پاسخ داد که شجاع طلب معوقه ای ندارد اما صرف نظر از این موضوع، مواردی وجود دارد که فسخ صورت گرفته را غیرموجه جلوه می دهد و باعث تبعات حقوقی برای این بازیکن و باشگاه قطری می شود.

این فرد توضیح داد: اولاً شجاع اگر قصد استفاده از امتیاز ماده 14 مکرر فیفا را داشت که می گوید در صورت معوقه شدن دو ماهه مطالبات، بازیکن حق فسخ یکطرفه قرارداد را دارد باید مشخص می کرد کدام قسط او به تعویق افتاده. دوماً باید مطابق آن ماده یک مهلت حداقل 15 روزه تعیین می کرد نه 7 روزه. سوماً شجاع بعد از تاریخ بیستم که در نامه اش تعیین کرده همراه تیم به قطر رفته و این معنایش عدول از اخطار است .چهارماً در نامه خود به فسخ اشاره نکرده بلکه خواستار رضایت نامه (اقاله و جدایی توافقی) شده است.  وقتی تشریفات ماده 14 مکرر رعایت نشده مشخص است فیفا چه رأیی خواهد داد. ما در باشگاه تلاش کردیم او متوجه اشتباهاتش شود اما نپذیرفت و کار خودش را کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  پرسپولیس نباید از شجاع شکایت کنه..باجان وودل بازی میکرد اولین بازیکنی بود که تمدید کرد..همیشه به عاشق ظلم میشه..بازیکن جدید میگیرید پول بیشتر میدید خب به ستون های تیم هم بدید.بایان تورم دیگه چهار پنج میلیارد پول یک خونه نیست اونم برای شجاع که ستون تیم بود..حالا باید همین پول رو بدید یک دفاع متوسط بگیرید.
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  خوب دیگه ، الان باشگاه باید احقاق حق کند و بر علیه شجاع و باشگاه قطری شکایت کند.
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  باید حق باشگاه رو بگیرن

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن