اکسید هد

آموختن درس بزرگ زندگی از شجاع خلیل زاده!

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2936 ] - جمعه, 2 آبان 1399

آموختن درس بزرگ زندگی از شجاع خلیل زاده!

زندگی همیشه درس می دهد، حتی به وسیله شجاع خلیل زاده! «عمر زیاد به آدم یاد می دهد که خیلی غافلگیر نشود. یاد می دهد که همه چیز ممکن است رخ بدهد و هیچ چیز همیشگی... 5 out of 5 based on 22 ratings.
آموختن درس بزرگ زندگی از شجاع خلیل زاده!

زندگی همیشه درس می دهد، حتی به وسیله شجاع خلیل زاده! «عمر زیاد به آدم یاد می دهد که خیلی غافلگیر نشود. یاد می دهد که همه چیز ممکن است رخ بدهد و هیچ چیز همیشگی...

ارتش سرخ دات كام :

زندگی همیشه درس می دهد، حتی به وسیله شجاع خلیل زاده!

«عمر زیاد به آدم یاد می دهد که خیلی غافلگیر نشود. یاد می دهد که همه چیز ممکن است رخ بدهد و هیچ چیز همیشگی نیست. نه عشق، نه نفرت. چند روزی است که هواداران جوان تر پرسپولیس شجاع خلیل زاده را به باد انتقاد گرفته اند که زمانی ادعا می کرد «به عشق 6 تایی ها، 6 ساله با پرسپولیس قرارداد می بندد» و حالا درست پای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا - مهم ترین رویای پرسپولیسی ها - دست آنها را توی پوست گردو گذاشته، درخواست افزایش دستمزد داده یا احتمالاً به تیمی در قطر می رود.

حتی اگر این انتقال نهایی نشود، او در ذهن خیلی از هواداران پرسپولیس به لیست بازیکنانی پیوست که به تیم پشت کردند. وقتی در اوج بود و با هیاهو و جنجال و خطاهای غیر ضروری و کارت های زرد و قرمز عشق و تعصب اش را به سکوها نشان می داد،  هواداران ترانه های «یل یل مازرون» و عکس هایش با سر شکسته و مشت گره کرده و بوسه بر لوگوی پیراهن و بغل کردن جام قهرمانی در رخت خواب را پاک می کنند.

برای نسل من که شادی پس از گلزنی شاهرخ بیانی با لباس پرسپولیس به استقلال را دیده اند، بازی کردن احمدرضا عابدزاده برای دو غول تهرانی را دیده اند، غش کردن مهدی هاشمی نسب با لباس استقلال بعد از گل زدن به پرسپولیس را دیده اند، دفاع جانانه علی انصاریان که به سلطان تعصب و بخیه باشگاه پرسپولیس شهرت داشت از دروازه استقلال را دیده اند، جشن شادی علیرضا نیک بخت بعد از باز کردن دروازه استقلال را دیده اند، رفتن فیگو از بارسا به رئال را نگاه کرده اند، بازی کردن رونالدوی بزرگ با لباس چهار رقیب تاریحی بارسلونا - رئال و اینترمیلان - آث میلان را دیده اند، هیچ چیز دیگر در فوتبال عجیب نیست، غافل گیرکننده نیست.

شجاع خلیل زاده یک مدافع سخت کوش اما کم نام و نشان بود. شاید اوج شهرتش وقتی بود که در دیدار مقابل استقلال با لباس سپاهان به تیم خودی گل زد، یا وقتی که در دیدار مشهور پرسپولیس - سپاهان علی دایی مربی قرمزها به سبک بازی و اعتراض های او پرداخت.

او نام و شهرت امروزش را مدیون پرسپولیس است. البته باید منصفانه گفت که برای این تیم هم با تمام وجود جنگید، گل های حساس و کلیدی زد و بازی های درخشانی به نمایش گذاشت، با بوسه زدن بر لوگوی باشگاه خودش را به عنوان یک وفادار ابدی معرفی کرد و هر وقت فرصت کرد برای آبی ها کُری خواند و به جگر آنها نیش زد و توانست جمعی از هواداران هیجان زده را با خود همراه کند و حالا همان دو آتشه ها که کوچکترین نقدی را تحمل نمی کردند می بینند که چطور برای دلار بیشتر دارد تیم را ترک می کند. آن هم با فسخ یک طرفه قرارداد در حساس ترین لحظه هایی که پرسپولیس به او نیاز دارد.

شجاع خلیل زاده حق دارد نگران آینده اش باشد. حق دارد وقتی به رفتار تلخ باشگاه با محمد انصاری و محسن ربیع خواه و برخی از پیشکسوتان وفادار اما حالا فراموش شده نگاه می کند به این نتیجه برسد که باید به فکر خودش باشد اما هوادارانی که عشق اغراق شده او را باور کرده بودند کمتر از این زاویه به ماجرا نگاه می کنند.

حتی اگر این اتفاق نیفتد و او با پرسپولیس بماند باز هم درس فوق العاده ای به آنها داد که تمام تخم مرغ های عشق و نفرت شان را در سبد یک نفر می گذارند؛ به ویژه در عالم فوتبال که همیشه پول و عوامل پشت پرده جوری همه چیز را به هم می ریزند که مهدی هاشمی نسب نه فقط به استقلال می پیوندد بلکه بعد از گل زدن به پرسپولیس می گوید: «با آن گل دهان پرسپولیسی ها را مسواک زدم!»

زندگی یاد می دهد که هر کس بیشتر دم از آزادی زد، ممکن است قفس های بیشتری در خانه داشته باشد. هر کس بیشتر عشق را به نمایش عمومی گذاشت، ممکن است زودتر خیانت کند. هر کس که بیشتر ژست های دفاع از محرومان را گرفت ممکن است زودتر و تنگ تر ثروتمندان را در آغوش بگیرد. هر کس که بیشتر از استقلال حرف زد، اتفاقاً وابسته تر بود... زندگی همیشه درس می دهد، حتی به وسیله شجاع خلیل زاده!»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  شجاع اگه میموند هم باشگاه به مشکل برمیخورد..قدردان بازیکنای مثل شجاع باشیم که با تمام وجود بازی کردن...
 • ALI666 Mosavi
  ALI666 Mosavi :
  #اخراج رسول پناه
  #استعفا تمام هیئت مدیره
  #برگرداندن گرشاسبی
  #حمایت و همدلی
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  در اینکه شجاع از لحاظ فنی عالی بود شکی نیست، اما هوادار باید متوجه بشه درگیری و شلوغ کاری و پرخاشگری و داد و بیداد نباید باعث بزرگ شدن بازیکن بشه، هوادار نباید هیچ بازکنی رو به بُت تبدیل کنه، وقتی یه بازیکن همش دنبال دعوا تو زمین هست اسم اینو تعصب نذاره و با نمایش فیلم های این دعواها در فضای مجازی و توضیح دادن اینکه ببینید فلانی چقدر تعصب داره و چطور میخواد باقیه رو بزنه این رفتارهای زشت رو نشان تعصب معرفی نکنند و......
  بازم از شجاع تشکر میکنم بابت زحماتش اما هوادار باید یاد بگیره بازیکن سالاری آفت هر تیمی حتی بزرگترین تیم های دنیا میتونه باشه، ببینید درسته برانکو رفته ولی یادتون هست ذره ذره هرچی بازیکن حاشیه ساز رو حتی اگر بهترین بود از تیم بیرون انداخت و این وسط خیلی ها ترسیدن تیم نابود بشه ولی بازم اوج گرفت و همه آموختند این بازیکن نیست که تیم رو بزرگ میکنه بلکه این تیم و تیم بودن و یکدست بودن و حمایت هواداران هست که تیم رو به اوج میرسونه
  والسلام یا حق
 • صادق فرازان
  صادق فرازان :
  با سلام خدمت همه سرخ دلان
  از اینکه رسول پناه در کمال بی ادبی و کاملا اماتور صحبتهایی رو بیان کرد جای هیچ بحثی وجود نداره.اما با گذشت چند روز از این موضوع به همه ما ثابت نشد که ایشون در رابطه با این فرد درست میگفت؟ایا هنوز شکی برایمان باقی مونده که شجاع چطور تیم رو بهم ریخت و بصورت کاملا باج خواهانه از موفقیت تیم دنبال سواستفاده و بالا بردن غیر منطقی مبلغ قراداش بود؟ایا بوسه زدن به لوگوی تیم الریان به همه ما نشون نداد که این شخص چطور بعد از برد غرور افرین در مقابل النصر هنوز پایش به تهران نرسیده از فرودگاه دوحه لایو گذاشت و دلمون رو خون کرد و دشمن شادمون کرد؟شما رو قسم میدم فقط اسم تیممون رو بزرگ کنید و از اهمیت دادن به عاشقای پوشالی خوداری کنیم.زنده باد پرسپولیس❤❤❤❤❤❤

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن