اکسید هد

رسول پناه استعفا داد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2159 ] - جمعه, 2 آبان 1399

رسول پناه استعفا داد

مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدرو بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد. متن بیانیه رسول پناه به این شرح است مردم شریف ایران هواداران عزیز پرسپولیس خدم... 5 out of 5 based on 21 ratings.
رسول پناه استعفا داد

مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدرو بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد. متن بیانیه رسول پناه به این شرح است مردم شریف ایران هواداران عزیز پرسپولیس خدم...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدرو بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد.

متن بیانیه رسول پناه به این شرح است

مردم شریف ایران
هواداران عزیز پرسپولیس

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدید ها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از 13 پرونده مطالباتی این باشگاه، 9 پرونده را ببندم، بويژه پرداخت مطالبات برانكو و دستيارانش كه مهمترين دغدغه هواداران بود و در پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از 95 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.

امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشود بار ديگر استعفاي خود را اعلام ميدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می دانم از سو تفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل و خونگرم و مهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.

مهدی رسول پناه
دوم آبان 1399


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا معززی اصلانی
  محمدرضا معززی اصلانی :
  از تمام کارهایی که کردی برای پرسپولیس همه قدردانت خواهیم بود و انشاله هر جا که هستید موفق وموید باشید
  اما اولین اشتباه و آخرین اشتباهت این بود که نمیدانستنی در ایران عزیز ما ارزشها و درستی ها تعاریف شان عوض شده و مثل همه جای دنیا نیست و جلوی افرادی که نمیشناختی خیلی بچگی کردی و راحت حرفهایی زدی که در حد یک مدیرعامل نبود؛ انشاله وزیر هم یک مقدار به بچه ناتنی اش(مدتی بیخیال عزیز دردانه لوسش کیسه کشا باشد) رسیدگی کند و حداقل برای گرشاسبی مجوز ویژه بگیرد که فقط اون میتواند پرسپولیس را مدیریت کند .
  بچه ها زود جمع بشید...زود متحدتراز قبل رای قهرمانی
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  بهترین گزینه برای پرسپولیس، دکتر طاهری است. ساختار پرسپولیس را طاهری درست کرد. دست دلالها را قطع کرد. در مقابل جوسازی و حاشیه سازی رسانه های مسموم کوتاه نیومد. مدیر بزرگی بود. الان هم باید برگرده

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن