اکسید هد

عبدی: تغییرات مدیریتی زیاد، به ضرر پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 517 ] - شنبه, 3 آبان 1399

عبدی: تغییرات مدیریتی زیاد، به ضرر پرسپولیس است

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آمد و رفت ها و تغییرات زیاد در سطح مدیریت باشگاه چندان خوب نیست و ممکن است به ضرر تیم تمام شود. حسین عبدی در گفت وگویی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عبدی: تغییرات مدیریتی زیاد، به ضرر پرسپولیس است

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آمد و رفت ها و تغییرات زیاد در سطح مدیریت باشگاه چندان خوب نیست و ممکن است به ضرر تیم تمام شود. حسین عبدی در گفت وگویی ...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آمد و رفت ها و تغییرات زیاد در سطح مدیریت باشگاه چندان خوب نیست و ممکن است به ضرر تیم تمام شود.

حسین عبدی در گفت وگویی با اشاره به استعفای مهدی رسول پناه از سرپرستی باشگاه پرسپولیس گفت: به شخص کاری ندارم و صحبت های من در مورد شخص خاصی نیست اما این آمد و رفت ها در تمام سطوح عادی شده و این اتفاق به هیچ وجه خوب و به نفع تیم بزرگ پرسپولیس نیست.

وی در مورد دلایل این موضوع افزود: عوامل زیادی موجب این عدم ثبات است که یکی از آنها نبود یک برنامه خوب و قوی برای باشگاه است. همین نبود برنامه موجب مدیریت های مقطعی می شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با عملکرد مهدی رسول پناه و حواشی که پیش از ترک پرسپولیس به وجود آمد، خاطرنشان کرد: در مورد این درگیری ها اطلاعاتی ندارم اما مهم ترین موضوعی که برای تیم بزرگ پرسپولیس در این شرایط حساس قابل ذکر است، حفظ آرامش تیم است. پرسپولیس فصل حساسی را پیش رو دارد و حواشی نباید تمرکز این تیم را منحرف کند.

وی در خصوص فرد جایگزین مهدی رسول پناه برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مدیری که به باشگاه می آید، نباید رویاپردازی کند چرا که دود این بزرگ نمایی ها به چشم پرسپولیس می رود. مدیری که می آید باید منطقی با مسائل برخورد کند و زیر بار تعهداتی نرود که باشگاه از پرداخت آن عاجز است. از طرفی با بازیکنان و اعضای تیم صداقت داشته باشد که این موضوع بسیار مهم است.

عبدی در مورد جدایی بازیکنانی نظیر محمد نادری و شجاع خلیل زاده تصریح کرد: پرسپولیس نشان داد در این چند سال با هر بازیکنی می تواند روند خوبش را حفظ کند. هنوز هم مهره های خیلی خوبی در پرسپولیس هستند که بتوانند برای تیم مفید باشند. این پرسپولیس می تواند امسال هم روند خوبش را حفظ کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن