اکسید هد

علیپور: قصدی برای مدیرعاملی پرسپولیس ندارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1132 ] - شنبه, 3 آبان 1399

علیپور: قصدی برای مدیرعاملی پرسپولیس ندارم

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه قصدی برای مدیرعاملی این باشگاه ندارد، گفت: در این خصوص هیچ صحبتی با من نشده است و امیدوارم در روزهای اخیر، فرد... 5 out of 5 based on 3 ratings.
علیپور: قصدی برای مدیرعاملی پرسپولیس ندارم

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه قصدی برای مدیرعاملی این باشگاه ندارد، گفت: در این خصوص هیچ صحبتی با من نشده است و امیدوارم در روزهای اخیر، فرد...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه قصدی برای مدیرعاملی این باشگاه ندارد، گفت: در این خصوص هیچ صحبتی با من نشده است و امیدوارم در روزهای اخیر، فردی توانمند از سوی هیات مدیره برای این پست انتخاب شود.

غلامعلی محمدعلیپور در گفت وگویی در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر انتخاب احتمالی او به عنوان سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که هیچ صحبتی با من نشده است.

وی افزود: برنامه ای برای مدیرعاملی ندارم و اگر پیشنهادی بشود هم قبول نمی کنم. امیدوارم در چند روز آینده و با برگزاری جلسات، مدیرعامل باشگاه انتخاب شده و بتواند امور را همراه با سایر اعضای هیات مدیره با قدرت پیش ببرد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: بازی های مهمی پیش رو داریم و نباید زمان از دست برود.

علیپور در مورد حضور یک ماه خود در هیات مدیره باشگاه، توضیح داد: تمام تلاشم در این مدت کوتاه این بوده است که مشکلات برطرف شود. خدا را شکر با تلاش اعضای هیات مدیره، بخش مهمی از مطالبات برانکو پرداخت شد تا دیگر نگرانی نباشد. سعی می کنیم حدود 80 هزار دلار باقی مانده را نیز طی همین هفته پرداخت کنیم.

وی افزود: ارتباط زیادی با اعضای تیم و یحیی گل محمدی داشته و مشکلات آنان را به هیات مدیره انتقال دادم تا تیم در آرامش باشد. صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، توفیق بزرگی بود که همه بازیکنان و اعضای کادر فنی برای رسیدن به این موفقیت، تلاش مضاعفی از خود نشان دادند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان، کادر فنی و هواداران در آرامش کامل باشند و مطمئن باشند که برای آنها خبرهای خوبی خواهیم داشت.

وی در مورد جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب سرپرست یا مدیرعامل جدید، گفت: هنوز تاریخی مشخص نیست اما جلسه بزودی برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن