اکسید هد

تشریح جزئیات لایحه دفاعی پرسپولیس در پرونده آل کثیر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1966 ] - شنبه, 3 آبان 1399

تشریح جزئیات لایحه دفاعی پرسپولیس در پرونده آل کثیر

 وکیل باشگاه پرسپولیس جزئیات لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در پرونده عیسی آل کثیر را تشریح کرد. باشگاه پرسپولیس روز جمعه لایحه دفاعی خود در پرونده محرومیت ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
تشریح جزئیات لایحه دفاعی پرسپولیس در پرونده آل کثیر

 وکیل باشگاه پرسپولیس جزئیات لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در پرونده عیسی آل کثیر را تشریح کرد. باشگاه پرسپولیس روز جمعه لایحه دفاعی خود در پرونده محرومیت ...

ارتش سرخ دات كام :

 وکیل باشگاه پرسپولیس جزئیات لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در پرونده عیسی آل کثیر را تشریح کرد.

باشگاه پرسپولیس روز جمعه لایحه دفاعی خود در پرونده محرومیت عیسی آل کثیر را به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد تا پرونده محرومیت 6 ماهه مهاجم پرسپولیس در این کمیته مورد بررسی قرار بگیرد.

امیر ساعد وکیل، وکیل باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با تسنیم، درباره جزئیات لایحه دفاعی ارسال شده از سوی باشگاه پرسپولیس تشریح کرد: تمامی ملاحظات، دفاعیات و مستندات که در شبکه اجتماعی و شبکه های تلویزیونی می بینیم که آل کثیر مصاحبه هایی داشته و درباره ارتباط عمیق عاطفی اش با برادرزاده اش صحبت کرده و شادی گل هایش را به او تقدیم می کند، یا شادی گل سال های قبل او، همه و همه مستنداتی است در همان ابتدا و در کشور قطر که AFC آل کثیر را دعوت کرد تا توضیحاتی را در مورد شادی گل اش ارائه دهد، تمام این ملاحظات آنجا مطرح شد. در رأی نهایی AFC نیز که 6 ماه این بازیکن را محروم کرد، به تمام این مستندات اشاره شده و کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که تمام این مستندات را در نظر گرفته اما به نظرش شادی گل آل کثیر نژادپرستانه بوده و این بازیکن محروم خواهد بود.

وی افزود: با توجه به این موضوع، ما الان سعی کردیم کاملا در فضای تحلیل حقوقی، استدلال های خوبی به مستندات اضافه کنیم و ضمن اینکه مستندات خودمان را در مورد انگیزه های غیر نژادپرستانه آل کثیر، با عکس ها، فیلم و سایر موارد تکمیل کنیم. به هر حال رویکرد لایحه ما بسیار حقوقی و فنی شده است. حتی به نظریه های حقوقی هم در این لایحه خیلی توجه شد. از طرفی هم سعی کردیم کار قوی حقوقی را ارائه دهیم. علیرغم اینکه متن رأی AFC حدود 10 صفحه بود، مجموعه لایحه ما بالای 50 الی 60 صفحه شد. ما سعی کردیم این موضوع را تحلیل حقوقی کنیم، به امید اینکه نگاه کمیته استیناف هم مبتنی بر واقعیت ها باشد.

وکیل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه زمانی حکم کمیته استیناف در این پرونده اعلام خواهد شد، گفت: من پاسخ مشخصی برای این موضوع ندارم، چون در مقررات مهلت معینی برای این موضوع در نظر گرفته نشده است اما پیش بینی شخصی من این است که صدور رأی بیش از یک ماه طول نکشد. حتی ممکن است تا یک هفته یا 10 روز آینده این حکم صادر شود. این موضوع بستگی به این دارد که چه زمانی جلسه کمیته استیناف تشکیل شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن