اکسید هد

بدرود آقای دندانپزشک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 873 ] - دوشنبه, 5 آبان 1399

بدرود آقای دندانپزشک

 در تاریخ 21 اسفند ماه محمد حسن انصاری فرد از سمت خود به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و هیأت مدیره پرسپولیس بلافاصله فردی ناشناس به نام مهدی... 5 out of 5 based on 6 ratings.
بدرود آقای دندانپزشک

 در تاریخ 21 اسفند ماه محمد حسن انصاری فرد از سمت خود به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و هیأت مدیره پرسپولیس بلافاصله فردی ناشناس به نام مهدی...

ارتش سرخ دات كام :

 در تاریخ 21 اسفند ماه محمد حسن انصاری فرد از سمت خود به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و هیأت مدیره پرسپولیس بلافاصله فردی ناشناس به نام مهدی رسول پناه را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس برگزید. فردی که در خبرگزاری های رسمی و غیررسمی تنها دو نکته پیرامون او وجود داشت؛ اول اینکه دندانپزشک اختصاصی وزیر ورزش بود و دوم اینکه مخالف جدی سیاست های انصاری فرد. پس چندان بعید نبود که رسول پناه بلافاصله بعد از حضورش در پرسپولیس خواستار قطع همکاری با کارگزار این باشگاه شود و حتی حاضر به فسخ یکطرفه این قرارداد باشد. با این حال طولی نکشید که پروژه قطع همکاری با کارگزار در نطفه خفه شد. رسول پناه که نسبت به قرارداد انصاری فرد با شرکت داده آتیه پرداز انتقاداتی جدی وارد کرده بود، قراردادی تازه را با این شرکت بست که به ادعای بسیاری از اهالی فن بدتر از قرارداد قبلی بود! چرخش 180 درجه ای آقای دندانپزشک مبنی بر ادامه فعالیت پرسپولیس و کارگزارش بسیاری از سرخ دلان را نگران کرد. هواداران عقیده داشتند رسول پناه به دلیل فشار بالایی ها مجبور به ادامه همکاری با شرکت داده آتیه پرداز شده که این نشان می دهد رسول پناه تا چه حد مدیری منفعل است. ضمن اینکه هواداران نگران تبعات این قرارداد برای باشگاه پرسپولیس در سال های آتی هم بودند.

زمان گذشت و رسول پناه و کارگزار هر دو به فعالیتشان در باشگاه ادامه دادند. پرسپولیس با گل محمدی به راحتی قهرمان لیگ شد اما در حذفی مقابل استقلال شکست خورد. سپس در فاصله کوتاهی تا رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و بعد از جدایی ترابی و علیپور و شکست باشگاه پرسپولیس در جذب اسماعیلی فر، گل محمدی استعفا کرد. به نظر می رسید استعفای یحیی برای مدت کوتاهی مدیران پرسپولیس را از خواب غفلت بیدار کرد و آنها در بازه زمانی بسیار کوتاه، 7 سهمیه لیگ برتری خود را پر کردند تا پرسپولیس پیش از بسته شدن پنجره اش، خرید های خود را انجام داده باشد. پرسپولیس به آسیا رفت و در شرایطی که نه تنها مهدی رسول پناه بلکه بسیاری از هواداران باشگاه هم انتظار صعود تیم از گروه را نداشتند، با نمایش هایی حیرت انگیز به فینال مسابقات راه یافت.

فینالیست شدن پرسپولیس موج جدیدی از بحران ها را در باشگاه به وجود آورد. به فاصله چند روز ربیع خواه و انصاری، دو تن از زحمتکش های باشگاه که رباط خود را برای این تیم داده بودند، به آسانی و بدون کوچک ترین قدردانی از پرسپولیس جدا شدند. از سوی دیگر شجاع، بشار و نادری هم در آستانه پیوستن به تیم های دیگر قرار گرفتند. در چنین روز هایی بود که انتشار دو فایل صوتی از صحبت های خودمانی رسول پناه با چند تن از خبرنگاران پرسپولیسی پیرامون گل محمدی و شجاع، خشم عمومی هواداران این تیم را برانگیخت. در این مکالمات رسول پناه علاوه بر توهین قومیتی به مردم شریف مازندران، از ادبیاتی بی شرمانه پیرامون خلیل زاده و گل محمدی استفاده می کند. سرانجام و بعد از انتشار این فایل صوتی، قصه دندانپزشک اختصاصی وزیر ورزش در پرسپولیس به پایان رسید. فردی که ماه ها در پرداخت پول برانکو تعلل کرد تا هم پنجره های باشگاه بسته شود و هم هزینه دیرکرد به تیم تحمیل شود، زمینه جدایی ترابی، علیپور و شجاع را رقم زد و در حالی که می توانست قرارداد مشکوک و پر از ایراد باشگاه پرسپولیس با کارگزارش را فسخ کند، قراردادی مجدد با آنها بست.

پرسش مهم اینجاست؛ اگر این فایل صوتی از رسول پناه به بیرون درز نمی کرد، هواداران، بازیکنان و کادرفنی باشگاه تا چند ماه دیگر باید آقای دندانپزشک را در این باشگاه تحمل می کردند؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن