اکسید هد

توضیح شجاع درباره بوسه جنجالی روی لوگو الریان

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1965 ] - دوشنبه, 5 آبان 1399

توضیح شجاع درباره بوسه جنجالی روی لوگو الریان

مدافع فصل گذشته پرسپولیس که پس از جدایی از این تیم و پیوستن به الریان، لوگوی تیم قطری را بوسیده بود، توضیحاتی در این باره ارائه کرد. شجاع خلیل زاده در خصوص عک... 2 out of 5 based on 8 ratings.
توضیح شجاع درباره بوسه جنجالی روی لوگو الریان

مدافع فصل گذشته پرسپولیس که پس از جدایی از این تیم و پیوستن به الریان، لوگوی تیم قطری را بوسیده بود، توضیحاتی در این باره ارائه کرد. شجاع خلیل زاده در خصوص عک...

ارتش سرخ دات كام :

 مدافع فصل گذشته پرسپولیس که پس از جدایی از این تیم و پیوستن به الریان، لوگوی تیم قطری را بوسیده بود، توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

شجاع خلیل زاده در خصوص عکسی که از او و بعد از عقد قرارداد با الریان قطر منتشر شده (بوسیدن لوگوی پیراهن این تیم) گفت: واقعا قصد نداشتم با این کار هواداران عزیز پرسپولیس را برنجانم اما یکی از مسئولان باشگاه از من خواست که این کار را انجام دهم.

وی ادامه داد: وقتی یکی از مسئولان باشگاه این کار را از من درخواست کرد آیا می توانستم جواب منفی بدهم؟ متاسفانه یکسری از افراد از این عکس سوء استفاده کردند اما خدا خودش شاهد هست که این کار را برای ناراحت کردن هواداران انجام ندادم. مسئول باشگاه از من چنین درخواستی داشت و من هم به درخواست او این کار را انجام داد.

خلیل زاده عنوان کرد: قصد من ناراحت کردن هواداران عزیز پرسپولیس نبود چرا که آنها همیشه برای من محترم و مهم هستند. اگر این کار من باعث ناراحتی شده از همه هواداران عذرخواهی می کنم و می گویم که هیچ قصدی برای ناراحت کردن آنها نداشتم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    پسر شجاع کار از ماچ و بوسه گذشته و اون کاری که نباید میکردی و شکستن دل هوادارا و پشت پا زدن به اونهمه ادعا و تعصب و عشق رو انجام دادی. دیگه حق نداری اسمی از پرسپولیس و احترام و دل شکستگی هوادارا بزنی. فقط برات متاسفم و دلم میسوزه برات که با دست خودت همه چیز رو به باد دادی اقای ادعا و مردانگی و تعصب.
  • مهدی شعبانی
    مهدی شعبانی :
    داداش دیگه دنبال ماست مالیش نباش و روش ماله نکش

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن