اکسید هد

تارتار: بسیاری از مشکلات با استعفای رسول پناه حل می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 752 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

تارتار: بسیاری از مشکلات با استعفای رسول پناه حل می شود

مربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد بسیاری از مشکلات سرخپوشان با استعفای سرپرست این باشگاه حل می شود. مهدی تارتار در گفت وگویی، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
تارتار: بسیاری از مشکلات با استعفای رسول پناه حل می شود

مربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد بسیاری از مشکلات سرخپوشان با استعفای سرپرست این باشگاه حل می شود. مهدی تارتار در گفت وگویی، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد بسیاری از مشکلات سرخپوشان با استعفای سرپرست این باشگاه حل می شود.
مهدی تارتار در گفت وگویی، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، شرایط ناگوار و سختی را پشت سر گذاشت و هواداران نگران این موضوع بودند، اما فکر می کنم با توجه به استعفای رسول پناه، شرایط بهتر می شود و اتحاد لازم در پرسپولیس به دست می آید. امیدوارم مانند سال های گذشته، شاهد روزهای خوبی در پرسپولیس باشیم و نگرانی هواداران برطرف شود.

انصاری با جدایی خلیل زاده می تواند به پرسپولیس کمک کنند

وی درباره وضعیت خط دفاعی سرخپوشان پس از جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری تصریح کرد: با جدایی ترابی و علیپور خیلی نگران پرسپولیس بودم، اما بازیکنان جایگزین عملکرد بسیار خوبی داشتند و نشان دادند جایگزینان خوبی هستند. کادر فنی به کمک مدیریت باشگاه پرسپولیس، گزینه های خوبی به تیم اضافه کرد. شاید در بخش دفاعی تیم دچار مشکل شویم، اما گل محمدی و همکارانش باتجربه هستند و امیدوارم از این شرایط سخت با موفقیت خارج شوند. محمد انصاری با جدایی شجاع می تواند به پرسپولیس کمک کند.

رسول پناه تلاش زیادی کرد اما بی تجربه بود
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره عملکرد مهدی رسول پناه در مدت هفت ماه فعالیت تحت عنوان سرپرست این باشگاه بیان کرد: او عملکرد بدی نداشت و تلاش زیادی کرد، اما تجربه لازم را نداشت و یکی از عوامل اصلی حاشیه های اخیر پیرامون پرسپولیس بود. فکر می کنم اگر رسول پناه تجربه بیشتری داشت، این اتفاقات رخ نمی داد.

امیدوارم مدیری باتجربه به پرسپولیس بیاید
تارتار در مورد وضعیت مبهم مدیریتی باشگاه پرسپولیس و حضور تنها دو نفر در هیئت مدیره این باشگاه به تسنیم گفت: پرسپولیس و سایر تیم های بزرگ به گونه ای هستند که سریع درباره آنها تصمیم می گیرند و اجازه نمی دهند بلاتکلیف بمانند. امیدوارم مدیری بیاید که تجربه لازم را داشته باشد و اتحاد را در پرسپولیس ببینیم.

بسیاری از مشکلات با استعفای رسول پناه برطرف می شود
وی درباره اختلافاتی که میان برخی اعضای تیم پرسپولیس ایجاد شد، خاطرنشان کرد: فکر می کنم این مشکلات با جلسات هم اندیشی با حضور پیشکسوتان بزرگ پرسپولیس چون پروین، خوردبین و کلانی حل می شود و گریبانگیر تیم نخواهد بود. فکر می کنم با استعفای رسول پناه، بسیاری از مشکلات و اختلافات برطرف می شود.

طبیعی است یک بازیکن به فکر آینده اش باشد
مربی فوتبال کشورمان درباره نارضایتی بازیکنان پرسپولیس از مبالغ قراردادهای خود و درخواست برای افزایش آن اظهار داشت: وضعیت اقتصادی کشور به گونه ای است که درآمدها برای امرار معاش کافی نیست. به همین خاطر وقتی یک بازیکن پیشنهاد بسیار خوبی از دریافت می کند، طبیعی است که به فکر آینده اش باشد.

ارقام قراردادها باید تعدیل شود
تارتار با بیان اینکه رقم قرارداد بازیکنان با درخشش آنها باید افزایش یابد، تصریح کرد: بازیکنان باید به قراردادهای خود پایبند باشند، اما باید به آنها هم حق بدهیم و اگر رقم قرارداد کسی پایین بوده است، باید تعدیل شود. اگر هم مبلغ قرارداد یک بازیکن زیاد بوده و او نتوانسته است انتظارات را برآورده کند، باید قرارداد او هم تعدیل شود و پایین بیاید.

شجاع 31 ساله است و شاید چنین پیشنهادی نصیبش نمی شد
وی در مورد اعتراض شدید هواداران پرسپولیس به بازیکنانی که از این تیم جدا شده اند، بیان کرد: دوران قهرمانی یک فوتبالیست طولانی نیست و او نمی تواند زمان زیادی در اوج باشد. اگر مدیران باشگاه می توانستند شجاع را راضی به ماندن کنند، باید او را نگه می داشتند، اما حالا که از پرسپولیس جدا شده باید به تصمیمش احترام بگذاریم. مگر شجاع 18 ساله است؟ او 31 سال دارد و شاید دیگر چنین پیشنهادی نصیبش نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن