اکسید هد

وکیل: از دید ما خلیل زاده تخلف کرده است

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 849 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

وکیل: از دید ما خلیل زاده تخلف کرده است

باشگاه پرسپولیس برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی خود، باید علاوه بر تمام پول برانکو، 60 هزار فرانک هم بابت جریمه دیرکرد و هزینه رسیدگی به فیفا بپردازد تا ب... 5 out of 5 based on 4 ratings.
وکیل: از دید ما خلیل زاده تخلف کرده است

باشگاه پرسپولیس برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی خود، باید علاوه بر تمام پول برانکو، 60 هزار فرانک هم بابت جریمه دیرکرد و هزینه رسیدگی به فیفا بپردازد تا ب...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی خود، باید علاوه بر تمام پول برانکو، 60 هزار فرانک هم بابت جریمه دیرکرد و هزینه رسیدگی به فیفا بپردازد تا بتواند پنجره نقل و انتقالات خود را باز کند.

«امیر ساعدوکیل» روز سه شنبه در گفت وگویی، در مورد آخرین وضعیت پرداختی مطالبات «برانکو ایوانکوویچ» گفت: باشگاه پرسپولیس چهار روز پیش مبلغ 85 هزار یورو دیگر از مطالبات برانکو را پرداخت کرد. وکیل او قرار است به محض نشستن پول به حساب، باشگاه را از آخرین وضعیت باقی مانده مطالبات این مربی مطلع سازد تا پس از تامین منابع مالی در آیند ه ای زود به حساب برانکو واریز شود و پرونده این ماجرا بسته شود.

وی افزود: مشکل اصلی آن 60 هزار فرانکی است که باید به فیفا پرداخت کنیم. به خاطر شرایط تحریم ها این امکان وجود ندارد که به صورت مستقیم پرداخت کنیم به همین دلیل باید با فیفا وارد مذاکره شویم تا راهی را برای پرداخت پیدا کنیم. پس از آنکه مطالبات برانکو به طور کامل پرداخت شد، برای حل مشکل فیفا هم اقدام خواهیم کرد.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا باشگاه مطالباتی در فیفا دارد که بتواند این پول از آنجا پرداخت شود، خاطرنشان کرد: پس از آنکه پول ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ، چند پرونده دیگر و بخشی از مطالبات برانکو از این پول پرداخت شد، مطالبه ای دیگر از فیفا نداریم که بتواند این مشکل را حل کند.

وی همچنین در مورد پرونده «شجاع خلیل زاده» و شکایت باشگاه پرسپولیس از این بازیکن خاطرنشان کرد: او خارج از بازه زمانی که در قرارداد وی ذکر شده است، اقدام به فسخ کرده است. ما هم شکایتمان را به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال برده ایم. از دید ما خلیل زاده تخلف کرده و اگر کمیته وضعیت هم چنین تشخیصی بدهد، آن زمان از طریق فیفا اقدام خواهیم کرد.

ساعدوکیل در رابطه با دفاعیات «عیسی آل کثیر» تصریح کرد: دفاعیات محکمی در این پرونده داشتیم و لایحه های دفاعی خود را ارسال کردیم اما کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) روی مسائل نژاد پرستانه تاکید دارد.  سوابق خوشحالی پس از گل آل کثیر را فرستادیم اما کنفدراسیون به ما گفت که اگر هوادارانی که این صحنه را می بینند برداشت نژادپرستانه کنند، بازیکن با محرومیت مواجه می شود و مثال بازیکن بحرین را زد که برابر هنگ کنگ یک خوشحالی پس از گل انجام داد و جریمه شد. با این حال ما دوباره دفاعیاتمان را تکمیل تر به AFC ارسال کردیم.

وی در خصوص آخرین پرونده درخواست باشگاه پرسپولیس برای بخشش محرومیت «وحید امیری» گفت: این پرونده نیز در دستور کار است. البته هنوز اقدامی انجام ندادیم اما در دستور کارمان است که برای این بازیکن هم اقدامات لازم را انجام دهیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    دروغ میگی حرف مفت میزنی شما گرنانندگان باشگاه اینقدر ضعف داری که بازیگن میتونه هزاران راه قانونی از ان استفاده کند . پس چرا دست بکار نمیشی چرا شکایت نمی کنی مثل باشگاه ترکیه ای که پرسپولیس را نقره داغ کرد پول باشگاه میگیری از روی نانوانی فقط حرف مفت میزنی زوباشید خوو شکایت کنید ببینیم چه غلطی می کنید
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    در تمام پرونده ها محکوم جناب وکیل

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن