اکسید هد

گل محمدی و شاگردان در پی افتخار آسیایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 533 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

گل محمدی و شاگردان در پی افتخار آسیایی

تیم فوتبال پرسپولیس در 3 سال گذشته 2 بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و تشابهی عجیب بین پرسپولیسِ فینالیستِ برانکو با پرسپولیسِ فینالیستِ گل محمدی وجود دا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
گل محمدی و شاگردان در پی افتخار آسیایی

تیم فوتبال پرسپولیس در 3 سال گذشته 2 بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و تشابهی عجیب بین پرسپولیسِ فینالیستِ برانکو با پرسپولیسِ فینالیستِ گل محمدی وجود دا...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس در 3 سال گذشته 2 بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و تشابهی عجیب بین پرسپولیسِ فینالیستِ برانکو با پرسپولیسِ فینالیستِ گل محمدی وجود دارد.

2 سال قبل، پرسپولیسِ برانکو ایوانکوویچ با وجود پنجره بسته و با 14 بازیکن به فینال لیگ قهرمانان رسید؛ در بازی برگشت، وقتی سرخ ها نیاز مبرمی به کسب برد داشتند محرومیت نعمتی، مصدومیت عالیشاه و سرانجام پارگی رباط صلیبی محمد انصاری در نیمه دوم بازی، امیدها را برای کسب برد مقابل کاشیما کم کرد.

گرچه پرسپولیسِ برانکو به همه یاد داد با دست های خالی می شود کارهای بزرگی انجام داد اما در یک قدمی کسب جام قهرمانی آسیا کم آورد و به این مهم دست نیافت، آن هم در شرایطی که در فینال به لحاظ داوری هم متضرر شد و فرصت های خوبی را هم از دست داد.

حالا شاگردان یحیی گل محمدی عزم شان را جزم کرده اند تا ماموریت ناتمام 2 سال قبل را تمام کنند. این بار هم پرسپولیس تشابه عجیبی با 2 سال قبل دارد؛ گرچه سرخ ها بازیکنان خوب و موثری جذب کردند اما پرسپولیس با وجود جدایی ترابی و علیپور، مصدومیت شیری و فرصت کم برای هماهنگی نفرات جدید در دوحه به میدان رفت اما در نهایت با ارائه بازی هایی بیادماندنی فینالیست شد و همه معادلات را بهم زد.

مهدی ترابی، علیرضا بیرانوند، علی علیپور و شجاع خلیل زاده نسبت به تیم فصل قبل از پرسپولیس جدا شده اند؛ نفراتی که سال های گذشته از ارکان موفقیت تیم بودند و حالا هریک به دلایل مختلفی پرسپولیس را ترک کرده اند.

از سویی دیگر پهلوان قطعا فینال لیگ قهرمانان آسیا را از دست داده اما تلاش ها برای رفع و لغو محرومیت آل کثیر و امیری ادامه دارد. در نقطه مقابل این همه تغییر و غیبت بازیکنان موثر اما شاهد عزمی راسخ و تلاشی ستودنی و مضاعف در تیم هستیم تا برگ زرین دیگری در کارنامه پرسپولیسِ یحیی گل محمدی ثبت شود.  


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن