اکسید هد

تکرار ماجرای عرب برای رسول پناه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 552 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

تکرار ماجرای عرب برای رسول پناه

با وجود ایجاد برخی شایعات، هیئت مدیره فعلی پرسپولیس قانونی است. چند روزی است که در فضای مجازی و برخی از کانال ها، گفته می شود که هیئت مدیره کنونی باشگاه پرسپو... 3 out of 5 based on 2 ratings.
تکرار ماجرای عرب برای رسول پناه

با وجود ایجاد برخی شایعات، هیئت مدیره فعلی پرسپولیس قانونی است. چند روزی است که در فضای مجازی و برخی از کانال ها، گفته می شود که هیئت مدیره کنونی باشگاه پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود ایجاد برخی شایعات، هیئت مدیره فعلی پرسپولیس قانونی است.

چند روزی است که در فضای مجازی و برخی از کانال ها، گفته می شود که هیئت مدیره کنونی باشگاه پرسپولیس دو عضوی است و وجاهت قانونی ندارد، اما این مسائل درست نیست و موضوع در واقع شکل دیگری دارد.

در شرایطی که مهدی رسول پناه، سرپرست و علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا داده اند، اما وزارت ورزش و جوانان هنوز با استعفای این دو عضو موافقت نکرده و در واقع آنها هنوز هم جزو اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به شمار می روند و این هیئت مدیره اکنون 4 عضو دارد.

گفته می شود وزارت ورزش و جوانان به دنبال این است که از بین رسول پناه و رغبتی حداقل یکی از آنها را در باشگاه پرسپولیس نگه دارد و اگر مدیرعامل بعدی پرسپولیس از بین یکی از اعضای کنونی هیئت مدیره فعلی انتخاب نشود، آن وقت یک عضو جدید به این هیئت مدیره اضافه می شود.

همچنین براساس شنیده ها گویا قرار نیست رسول پناه از هیئت مدیره پرسپولیس کنار برود و حتی اگر وزارتخانه به استعفای وی هم موافقت کند باز هم او مدتی عضو هیئت مدیره می ماند تا نفرات جدید جایگزین نفرات فعلی شوند. این اتفاق پیش از این هم برای ایرج عرب رخ داد. مدیرعامل پیشین پرسپولیس پس از کنار رفتنش، مدتی عضو هیئت مدیره بود تا جانشینش مشخص شود و سپس پرسپولیس را ترک کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن