اکسید هد

جنبش آنفالو؟ شوخی نکنید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2216 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

جنبش آنفالو؟ شوخی نکنید

فکر می کنید عاقبت شجاع خلیل زاده چه خواهد بود؟ صد البته فقط خدا می داند؛ اما یک احتمال مهم این است که او امسال برای الریان قطر توپ می زند، پولش را می گیرد و آ... 5 out of 5 based on 26 ratings.
جنبش آنفالو؟ شوخی نکنید

فکر می کنید عاقبت شجاع خلیل زاده چه خواهد بود؟ صد البته فقط خدا می داند؛ اما یک احتمال مهم این است که او امسال برای الریان قطر توپ می زند، پولش را می گیرد و آ...

ارتش سرخ دات كام :

فکر می کنید عاقبت شجاع خلیل زاده چه خواهد بود؟ صد البته فقط خدا می داند؛ اما یک احتمال مهم این است که او امسال برای الریان قطر توپ می زند، پولش را می گیرد و آخر فصل در قامت یک سردار فاتح به پرسپولیس برمی گردد. مطلقا هم مهم نیست سرخپوشان فینال آسیا را برده باشند یا نه؛ همین هوادار خشمگین امروز، تابستان بعد یا کمی بعدتر برای شجاع فرش قرمز پهن خواهد کرد.

موضوع پیچیدگی خاصی ندارد. حافظه افکار عمومی ضعیف است و در فوتبال ضعیف تر. اینجا اصلا یک جور تعمد در فراموشکاری هم وجود دارد، چون فضای هواداری در ایران به شدت وابسته به نتایج فعلی تیم هاست. بنابراین هواداران ترجیح می دهند قوی تر باشند و شانس پیروزی شان را افزایش بدهند، حتی اگر این تقویت با حضور خائنان دیروز اتفاق افتاده باشد.

هم اکنون جنبش آنفالوی شجاع خلیل زاده در اینستاگرام راه افتاده و گویا چیزی حدود 200 هزار نفر در اعتراض به جدایی این مدافع، صفحه او را ترک کرده اند. یادتان هست نخستین بار این جنبش در مورد چه کسانی شکل گرفت؟ بله؛ رامین رضاییان و مهدی طارمی. بعد از آن فرار شبانه مضحک به ترکیه که بدترین ضربه را به پیکره پرسپولیس زد، هواداران اقدام به ترک گروهی صفحه این دو نفر کردند. با این همه دیری نپایید که هر دو عزیز با سلام و صلوات به پرسپولیس برگشتند و اصلا در اعتراض به بازی نکردن همین رامین رضاییان، سکوهای آزادی علیه برانکو تبدیل به «جهنم» شد. پرسپولیس به خاطر طارمی از 2 پنجره محروم شد، برای گریز از پرداخت جریمه نقدی زیر منت دولت خودی و دولت ترکیه رفت و شاید در اثر کمبود نیرو، کسب قهرمانی آسیا را آن هم با سزاوارترین و خاطره سازترین نسلش از دست داد. با این همه اما هنوز برخی هواداران تین ایجر این تیم در فضای مجازی تعصب طارمی را می کشند و پزش را به رقبا می دهند.

اصلا مگر همین کنعانی زادگان نبود؟ خداوکیلی شما الان جرأت دارید از ترس هواداران نیم خط از کنعانی انتقاد کنید؟ مگر وحید امیری نبود؟ وحید پسر حلال خور و دوست داشتنی پرسپولیس است، اما او هم بد جایی تیم را ول کرد و رفت. فقط همین یک وحید امیری شاید برای برتری تیم خسته جان برانکو مقابل کاشیما کافی بود، اما او رفت ترکیه تا موجودی پروفسور به سطح آدام همتی و حمیدرضا طاهرخانی تنزل کند. آیا وحید برنگشت؟ آیا بخشیده نشد؟ آیا الان محبوب نیست؟ دیگر نگوییم از سروش رفیعی و حتی پدیده ای به اسم فرشاد احمدزاده که حتی این یکی هم کلی بالاخواه دارد!

هزینه پشت کردن به تیم در فوتبال ایران بسیار ناچیز است و البته که این مسئله فقط محدود به پرسپولیس نیست. در استقلال ستاره دوران معاصرشان فرهاد مجیدی است که بارها تیمش را در میانه راه رها کرد و رفت. عجبا که هر بار هم برگشت، مقرب تر از قبل شد! شک نداشته باشید شجاع خلیل زاده هم برمی گردد؛ با سر بالا و سینه سپر. تا بوسه جدید او بر لوگوی پرسپولیس شاید یک یا2 سال فاصله داشته باشیم. اصلا چه بسا این بازیکنان برای برگزیدن پیشنهاد مالی بهتر و تضمین زندگی شخصی خود حق داشتند پیشنهادهای درشت تر را قبول کنند. حرفی نیست. فقط کاش هواداران عزیز اینقدر ژست خشم و عصبانیت نگیرند، چون تجربه نشان می دهد تا بخشودگی دوباره خیانتکاران راهی نیست. همه این آنفالوها خیلی زود تبدیل به فالو با کامنت های سرشار از عشق و ستایش خواهد شد. این خط و این هم نشان!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن