اکسید هد

نصرتی: رسول پناه برای مدیریت در فوتبال ساخته نشده بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 352 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

نصرتی: رسول پناه برای مدیریت در فوتبال ساخته نشده بود

 پرسپولیسی که حدود 9 ماه بود با سرپرست موقت اداره می شد حالا با حواشی چند روز اخیر و حاشیه های ریزودرشتی که برایش ایجاد شد، بدون مدیر راه خود را ادامه می... 5 out of 5 based on 4 ratings.
نصرتی: رسول پناه برای مدیریت در فوتبال ساخته نشده بود

 پرسپولیسی که حدود 9 ماه بود با سرپرست موقت اداره می شد حالا با حواشی چند روز اخیر و حاشیه های ریزودرشتی که برایش ایجاد شد، بدون مدیر راه خود را ادامه می...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیسی که حدود 9 ماه بود با سرپرست موقت اداره می شد حالا با حواشی چند روز اخیر و حاشیه های ریزودرشتی که برایش ایجاد شد، بدون مدیر راه خود را ادامه می دهد و حالا از گوشه و کنار شنیده می شود که قرار است به زودی درخصوص مدیرعامل این باشگاه تصمیم گیری شود. اما نکته مهمی که در این بین به چشم می آید اسامی مطرح شده از سوی رسانه هاست که البته مشخص است برخی شان شانسی ندارند و البته نام برخی دیگر از این نفرات نیز واکنش های منفی هواداران پرسپویس را به همراه داشته و آنها در رسانه های هواداری در فضای مجازی این هشدار را داده اند که وزارت ورزش و جوانان نباید به مدیریت این نفرات در باشگاه فکر کند. درخصوص حال و روز پرسپولیس در این روزها با محمد نصرتی، مدافع سال های نه چندان دور پرسپولیس همکلام شدیم که ماحصل گفت وگویش با ما را در ادامه می خوانید.

*بعد از انتشار فایل های صوتی و تصویری از سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس، فینالیست آسیا این روزها حال و روز خوشی ندارد. شما وضعیت این تیم را چطور ارزیابی می کنید؟
متاسفانه عدم مدیریت درست پرسپولیس را به اینجا رسانده است و من این موضوع را بارها گفته ام که نداشتن سابقه مدیریت ورزشی باعث می شود که این فضا در ورزش و به خصوص فوتبال کشور ایجاد شود و آنها علاوه بر اینکه نمی توانند هیچ فایده ای برای فوتبال داشته باشند بلکه حواشی زیادی را با خود به همراه می آورند و نتیجه اش می شود همین که شما در این روزها در پرسپولیس می بینید.

*اما مدیران از جنس فوتبال هم کم نبوده اند که نتوانسته اند کار مفیدی انجام بدهند.
بله، من نمی خواهم بین فوتبالی ها و غیرفوتبالی ها حصار بکشم و اتفاقا در همین فوتبال ما افراد غیرفوتبالی مثل صفایی فراهانی ها کم نداشتیم که منشأ خدمات خیر بوده اند اما رسول پناه برای فوتبال و مدیریت در آن ساخته نشده بود و این را از رویه ای که در پیش گرفته بود می شد تشخیص داد و این اتفاقات اخیر هم دیگر همه چیز را عیان کرد.

*یعنی شما حضور پرسپولیس در فینال آسیا را دلیلی برای عملکرد خوب رسول پناه در پرسپولیس نمی دانید؟

به نظر من پرسپولیس با حضور در فینال آسیا دست به کار بزرگی زد و جا دارد از همین جا یک بار دیگر به شرف تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان آن درود بفرستم، کمترین نقشش را مدیریت باشگاه ایفا کرد و اگر رشادت یحیی و شاگردانش نبود این امر میسر نمی شد. شما نقش مدیریت را بعد از رسیدن به فینال آسیا دیدید. یک سری بازیکن به راحتی از این تیم جدا شدند و حالا پرسپولیس تضعیف شده باید برای فینال آسیا برنامه ریزی کند!

*در این مقطع دوای درد پرسپولیس را چه می دانید. این مدیرانی که نام شان می آید می توانند مفید باشند؟
ما باید مدیران خوب که از جنس فوتبال هستند را به بدنه باشگاه هایمان وارد کنیم. در همین فدراسیون فوتبال مدیران جوان و خوبی مشغول به کار هستند که می توانند به پرسپولیس کمک کنند. نفراتی مثل ابراهیم شکوری، سعید دقیقی و نیما نکیسا کم سابقه مدیریتی نداشته اند و مهم تر اینکه جوان و با انگیزه هستند. البته نام هایی هم مثل آقای کاشانی یا محمد دادکان که جای هیچ حرف و حدیثی ندارند.

*با توجه به حضور مدیران خوب در فوتبال دلیل اینکه مدیران وزارت ورزش به دنبال افراد بی تجربه مثل رسول پناه می روند، چیست؟
خب دلیلش مشخص است. آنها نمی توانند افراد لایق و کارآمد را روی کار ببینند و می ترسند که عملکرد خوب این مدیران موقعیت شغلی شان را به خطر بیندازد. به همین دلیل به دنبال مدیران بدون سابقه می روند و دود این کار به چشم باشگاه های بزرگی مثل پرسپولیس و استقلال می رود. ما در همین فوتبال نفراتی مثل آذری را داریم که در فوتبال خبره هستند.

*و حرف پایانی؟
امیدوارم پرسپولیس تا فینال آسیا باز هم به شرایط خوب خود برگردد و آنها با یک پیروزی دیگر بتوانند در این شرایط بد اقتصادی مردم، چند روزی لبخند را بر لب های آنها بنشانند و دل هواداران را شاد کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن