اکسید هد

ذوالفقارنسب: یلوه باید در چارچوب سیاست های باشگاه کار کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 655 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

ذوالفقارنسب: یلوه باید در چارچوب سیاست های باشگاه کار کند

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: معاون اقتصادی پرسپولیس باید در چارچوب سیاست های باشگاه کار کند و ضرورتی نداشت در مقطع فعلی فهرست هزینه های این باشگاه در صفحه ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ذوالفقارنسب: یلوه باید در چارچوب سیاست های باشگاه کار کند

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: معاون اقتصادی پرسپولیس باید در چارچوب سیاست های باشگاه کار کند و ضرورتی نداشت در مقطع فعلی فهرست هزینه های این باشگاه در صفحه ...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: معاون اقتصادی پرسپولیس باید در چارچوب سیاست های باشگاه کار کند و ضرورتی نداشت در مقطع فعلی فهرست هزینه های این باشگاه در صفحه مجازی این فرد منتشر شود.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگویی، درباره انتشار هزینه های باشگاه پرسپولیس در صفحه اینستاگرامی رضا یلوه معاون اقتصادی این باشگاه که شائبه هایی را درباره حمایت وی از کارگزار پرسپولیس ایجاد کرده است اظهار داشت: به نظر من این اقدام غیرحرفه ای است. اعتقاد دارم یلوه باید طبق هماهنگی با مسؤولان رده بالای پرسپولیس اقدامی را انجام می داد و باید مشخص شود چگونه و بر اساس کدام مجوز تصمیم گرفته اسناد مربوط به باشگاه را در صفحه شخصی اش منتشر کند.

وی افزود: تمامی ارکان یک باشگاه باید حافظ منافع مادی و معنوی پرسپولیس باشند. ضرورتی نداشت در مقطع فعلی یلوه چنین کاری انجام بدهد شاید اگر وی برای روشنگری و نشان دادن عملکرد ماهیانه حوزه خودش این کار را روی سایت باشگاه یا از طریق روابط عمومی پرسپولیس انجام می داد اقدامش قابل توجیه بود اما اکنون مشخص نیست با چه هدفی در چنین برهه ای دست به چنین کاری زده است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: مدیران رده بالای پرسپولیس باید از معاون اقتصادی باشگاه بخواهند درباره این اقدام خود و اثرات سویی که می تواند در سیاست پرسپولیس داشته باشد توضیح بدهد. من اطلاع دقیقی از این سیاست ها ندارم اما حتی اگر این فرد آگاهانه و بر اساس خیرخواهی هم چنین کاری انجام داده جای آن در صفحه اینستاگرامی متعلق به خودش نیست.

ذوالفقارنسب اضافه کرد: پرسپولیس سخنگو و روابط عمومی دارد. مشخص نیست نیت معاون اقتصادی دقیقا چه بوده اما شنیده ام مدیریت مستعفی باشگاه پرسپولیس در هفته های اخیر چالش هایی با کارگزار داشته است. همه اعضا و ارکان پرسپولیس باید تابع سیاست باشگاه باشند و هیچکس نمی تواند خودسرانه رفتاری انجام بدهد.

وی افزود: تا کنون نه دیده و نه شنیده ام مدیری که در باشگاه سمت رسمی دارد، بخواهد خارج از سیاست های آن کار کند. هر سازمان و تشکیلاتی دستورالعمل و شرح وظایفی دارد و اگر هم قرار بود فهرست هزینه های پرسپولیس منتشر شود باید روابط عمومی باشگاه آن را به اطلاع اذهان عمومی می رساند که این کار انجام نشده.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: به هر حال اقدام یلوه تعجب آور بود و وی نباید شخصی و سلیقه ای چنین کاری را انجام می داد. در کل هر مدیری در یک مجموعه باید طبق سیاست های همان مجموعه کار کند و باید مشخص شود آیا اعضای هیات مدیره پرسپولیس به معاون اقتصادی این باشگاه اجازه داده اند در صفحه مجازی اش چنین فهرستی منتشر کند؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمد چوبند
    محمد چوبند :
    الان چه چیز ی در باشگاه پرسپولیس روی اصول است که این یکی نبوده ،

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن