اکسید هد

فنایی دروازه بانی را برای حامد لک سخت کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1570 ] - سه شنبه, 6 آبان 1399

فنایی دروازه بانی را برای حامد لک سخت کرد

حامد لک بعد از نمایش درخشانی که در لیگ قهرمانان آسیا از خود به جا گذاشته، اکنون امیدوار است در فصل جدید انتظارات را کاملا برآورده سازد. وقتی در ابتدای نقل و ا... 5 out of 5 based on 8 ratings.
فنایی دروازه بانی را برای حامد لک سخت کرد

حامد لک بعد از نمایش درخشانی که در لیگ قهرمانان آسیا از خود به جا گذاشته، اکنون امیدوار است در فصل جدید انتظارات را کاملا برآورده سازد. وقتی در ابتدای نقل و ا...

ارتش سرخ دات كام :

حامد لک بعد از نمایش درخشانی که در لیگ قهرمانان آسیا از خود به جا گذاشته، اکنون امیدوار است در فصل جدید انتظارات را کاملا برآورده سازد.

وقتی در ابتدای نقل و انتقالات صحبت از جذب گلر درون دروازه سرخ ها بود، در نهایت این حامد لک بود که توانست از میان گزینه های مطرح موفق به عقد قرارداد شود.

لک اما در همان ابتدای کار با موفقیت چشمگیر در لیگ قهرمانان با پیراهن پرسپولیس در مراحل گروهی و حذفی، در نهایت کار خود را در نیمه نهایی با مهار یکی از پنالتی ها به سرانجام رساند تا تیمش به فینال این رقابت ها نیز راه یابد. گلر خوش قد و قامت سرخ ها اکنون امیدوار است با تداوم شرایط کیفی که در آسیا از خود به جا گذاشته، در فصل پیش رو نیز نمایش موفقی از خود به جا بگذارد، این روزها تحت فشار شدید تمرینات داوود فنایی قرار گرفته است.
 
مربی دروازه بانان پرسپولیس داوود فنایی در تمرین امروز این تیم آیتم جالب توجهی برای این گلر در نظر گرفته بود و او را با توپ تنیس به چالش کشید. توپ هایی با سایز خیلی کوچکتر از توپ فوتبال که شرایط تمرینی را کاملا سخت می کند و او را به چالش برای مهار آنها کشید. حامد لک اما امیدوار است با توجه به فشار بالای تمرینات و انتظاری که از او بعد از جدایی بیرانوند می رود، در فصل جدید نیز موفق شود عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن