اکسید هد

عربشاهی: مدیریت پرسپولیس نباید در ماشین و کف خیابان حرف بزند!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 286 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

عربشاهی: مدیریت پرسپولیس نباید در ماشین و کف خیابان حرف بزند!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم مدیریت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد. نباید هر حرفی را در کوچه و خیابان بر زبان بیاورد. ض... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عربشاهی: مدیریت پرسپولیس نباید در ماشین و کف خیابان حرف بزند!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم مدیریت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد. نباید هر حرفی را در کوچه و خیابان بر زبان بیاورد. ض...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم مدیریت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد. نباید هر حرفی را در کوچه و خیابان بر زبان بیاورد.

ضیا عربشاهی معتقد است مدیرعامل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد و هر حرفی را در کوچه و خیابان نزند. هافبک اسبق پرسپولیس دیروز حرف های دیگری هم در این رابطه داشت. 

*قبل از هر چیز می خواهیم از فایل صوتی مهدی رسول پناه آغاز کنیم. نظر شما در این رابطه چیست؟
به نظرم مدیریت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد. نباید هر حرفی را در کوچه و خیابان بر زبان بیاورد. صحبت های بسیار زشتی از جانب ایشان مطرح شد که جای دفاع باقی نمی گذارد اما... 

*اما چه؟
به نظر می رسید این فایل صوتی و تصویری که از رسول پناه منتشر شد کاملاً برنامه ریزی شده و شیطنت بود. با این وجود مقصر خود مدیریت باشگاه بود و نباید در این دام می افتاد و کف خیابان آن حرف ها را می زد. 

*چرا پرسپولیس به این وضعیت دچار شد؟
متأسفانه این موضوع قابل پیش بینی بود. خود من به رفقای پیشکسوتم گفته بودم پرسپولیس بعد از شکست دادن النصر وارد حاشیه می شود که شد. 

*چرا چنین پیش بینی کردید؟
چون فوتبال ایران را مثل کف دستم می شناسم. ما بعد از پیروزی بزرگ همیشه دچار مشکل می شویم و این قابل پیش بینی بود چراکه برنامه ای برای حفظ این موقعیت و موفقیت نداریم. 

*چند درصد مدیریت مقصر است و چند درصد بقیه؟
بیشتر تقصیرات متوجه مدیریت باشگاه پرسپولیس می شود. مدیریت یک تیم مثل پدر خانواده است و باید مراقب فرزندانش باشد. سوءمدیریت این مسائل را به بار آورد. 

*جدایی برخی بازیکنان مثل شجاع خلیل زاده و محمد نادری از پرسپولیس را چگونه ارزیابی می کنید؟
رفتن بازیکنان به قطر مربوط به امروز نیست. زمان ما هم ستارگانی از پرسپولیس به قطر رفتند. 

*مثل حمید درخشان و ناصر محمدخانی؟
بله، به هر حال یک فوتبالیست باید به فکر دوران بازنشستگی و بعد از فوتبال خودش باشد. شجاع خلیل زاده زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید. او جزو بازیکنان متعصب پرسپولیس بود و از این جهت باید از او تشکر کرد. شاید نحوه جدایی او یک مقدار جنجالی شد اما نباید به این بازیکن بی احترامی کرد. 

*و محمد نادری؟
من خیلی دوست ندارم در این رابطه صحبت کنم. خودم 13 سال پیراهن پرسپولیس را پوشیدم و می دانم این پیراهن چه ارزشی دارد. امیدوارم محمد نادری با آگاهی کامل چنین تصمیمی گرفته باشد. 

*حالا پرسپولیس بدون این 2 بازیکن موفق می شود؟
مگر پرسپولیس بدون مهدی ترابی، علی علیپور و علیرضا بیرانوند به فینال لیگ قهرمانان آسیا نرسید؟ حالا هم می تواند با قدرت جلو برود. ما کنعانی زادگان و سیدجلال را داریم که هنوز هم می توانند با قدرت بازی کنند. امیدوارم هرچه زودتر با بسته شدن پرونده برانکو و واریز کامل مطالبات این مربی پنجره پرسپولیس هم باز شود. پرسپولیس هرگز متکی به یک بازیکن نبوده و آنچه مهم است اسم بزرگ پرسپولیس است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن