اکسید هد

ذوالفقارنسب: مدیریت در پرسپولیس کار یک نفر نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 328 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

ذوالفقارنسب: مدیریت در پرسپولیس کار یک نفر نیست

کارشناس فوتبال ایران گفت: یک مدیر هر چقدر هم که در کارش موفق باشد و خوب عمل کند نمی تواند به تنهایی در باشگاه پرسپولیس مدیریت کند. بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ذوالفقارنسب: مدیریت در پرسپولیس کار یک نفر نیست

کارشناس فوتبال ایران گفت: یک مدیر هر چقدر هم که در کارش موفق باشد و خوب عمل کند نمی تواند به تنهایی در باشگاه پرسپولیس مدیریت کند. بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگو...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس فوتبال ایران گفت: یک مدیر هر چقدر هم که در کارش موفق باشد و خوب عمل کند نمی تواند به تنهایی در باشگاه پرسپولیس مدیریت کند.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگویی در مورد شرایط نابسامان باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مدیرعاملی که قرار است برای باشگاه بزرگ و پرطرفدار پرسپولیس انتخاب شود باید حتما چند خصوصیت داشته باشد. باید جزو اهالی ورزش و حتی المقدور خانواده پرسپولیس باشد و روحیات ورزشکاران و شخصیت های ورزشی را بشناسد. از همه مهمتر اینکه در حوزه مدیریت کارنامه و تجارب موفقی داشته باشد چرا که کار کردن در باشگاه بزرگی چون پرسپولیس واقعا سخت است. 

وی افزود: یک مدیرعامل هر چقدر هم که در کارش موفق و خوب عمل کند به تنهایی نمی تواند از پس مشکلات و کارهای پرسپولیس بر آید از همین رو باید حتما یک کارگروه داشته باشد تا او را در این راه همراهی کند. هیئت مدیره ای که برای این باشگاه انتخاب می شود باید شایستگی لازم را داشته باشد و در تصمیمات مهم مدیرعامل را همراهی کند. مسئله دیگر اینکه در باشگاه بزرگ پرسپولیس نباید تصمیمات را صرفا یک نفر که مدیرعامل است، بگیرد بلکه باید هیئت مدیره هم در آن نقش داشته باشند. 

کارشناس فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که به نظر می آید وزارت ورزش به دنبال مدیری برای پرسپولیس است که بتواند با خودش پولی به این باشگاه بیاورد، عنوان کرد: اتفاقا این بد نیست که یک مدیر با خودش درآمدی به باشگاه بیاورد و بخشی از مشکلات را حل کند اما در کنار این مسئله حتما باید تجربه مدیریتی موفق در این حوزه داشته باشد تا مشکلات قبل پیش نیاید.

ذوالفقارنسب در واکنش به این مسئله که برخی از مدیران پیشین پرسپولیس به دنبال بازگشت دوباره به این باشگاه هستند، خاطرنشان کرد: مدیرانی بودند که دوران آزمون و خطا را طی کردند و ده ها اشتباه بزرگ در دوران مدیریت خود داشتند. آنها اگر می خواهند برگردند یادشان باشد که اشتباهات گذشته را تکرار نکنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن