اکسید هد

ترابیان: یحیی کار سختی را پیش روی دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 375 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

ترابیان: یحیی کار سختی را پیش روی دارد

پیشکسوت پرسپولیس اظهار امیدواری کرد مسائل مربوط به مدیریت این باشگاه با بهترین انتخاب به پایان برسد تا این تیم با آرامش بیشتر برای موفقیت بیشتر در لیگ برتر و ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ترابیان: یحیی کار سختی را پیش روی دارد

پیشکسوت پرسپولیس اظهار امیدواری کرد مسائل مربوط به مدیریت این باشگاه با بهترین انتخاب به پایان برسد تا این تیم با آرامش بیشتر برای موفقیت بیشتر در لیگ برتر و ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس اظهار امیدواری کرد مسائل مربوط به مدیریت این باشگاه با بهترین انتخاب به پایان برسد تا این تیم با آرامش بیشتر برای موفقیت بیشتر در لیگ برتر و فینال لیگ قهرمانان برنامه های خود را پیگیری کند.

رضا ترابیان، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به شرایط حاکم بر پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس باید به آرامش بازگردد تا بتواند برای حضور موفق در لیگ برتر و فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.

او در ادامه این روزها را شرایط خاصی را برای کادر فنی دانست و عنوان کرد: با توجه به محدودیت زمان و پنجره نقل و انتقالات به اعتقادم یحیی کار سختی پیش روی دارد و در این شرایط باید بهترین تصمیم ها را برای مسائل فنی پرسپولیس بگیرد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد جدایی شجاع خلیل زاده از جمع سرخ پوشان گفت: به نظر من جدایی شجاع در روند فنی پرسپولیس تاثیر خواهد داشت. او جزو مهره های کلیدی پرسپولیس بود و در خیلی از مواقع  کمک حال تیم بود. شاید اگر او در شرایط بهتری از پرسپولیس جدا می شد، بهتر بود. به نظر من زمان جدایی او از پرسپولیس خوب نبود و همین موضوع کمی نگران کننده است.

ترابیان در ادامه گفت: یحیی مربی باتجربه و باهوشی است و اطمینان دارم می تواند برای پرکردن این خلا بهترین تصمیم را بگیرد.  

ترابیان که در زمان مربیگری استانکو در پرسپولیس از پست مهاجم به خط دفاع فرستاده شد در خصوص این که می گویند گل محمدی برای پست شجاع روی سرلک برنامه ریزی کرده، خاطرنشان کرد: فکر می کنم این تصمیم، تصمیم خوبی باشد و سرلک بتواند در این پست جواب بدهد. البته با توجه به زمان کم تا شروع بازی ها باید به فکر این موضوع هم بود که تا بازیکن بخواهد در پست جدید جواب بدهد، نیازمند زمان برای هماهنگی بیشتر است.

او ادامه داد: زمانی که استانکو مرا به پست دفاع فرستاد، چندان با این پست غریبه نبودم چون در دوران نوجوانی در این پست بازی کرده بودم. ضمن این که سرعت و بازی خوانی که در خط حمله به دست آورده بودم، به من کمک زیادی کرد تا بتوانم از پس آن مسئولیت به خوبی برآیم.

ترابیان درباره احتمال لغو و تعویق دوباره بازی های لیگ برتر افزود: به هر حال فکر نمی کنم لغو بازی ها صورت بگیرد. در حال حاضر فوتبال در تمام دنیا با رعایت پروتکل های بهداشتی پیگیری می شود و امیدوارم شرایط برای آغاز و ادامه لیگ میسر شود. البته اگر تعطیلی موقت و 15- 20 روزه باشد، می تواند به سود پرسپولیس رقم بخورد.

بازیکن سال های گذشته پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم بهترین انتخاب برای مدیریت رخ بدهد و با بهترین انتخاب ها، پرسپولیس بتواند با آرامش به کار خود در این فصل ادامه دهد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن