اکسید هد

انصاری قراردادی با پرسپولیس ندارد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1029 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

انصاری قراردادی با پرسپولیس ندارد!

مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی به علت مصدومیت از تمرینات دور است، قراردادی با باشگاه سرخپوش ندارد. محمد انصاری بازیکن خوش اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس مدتی... 1 out of 5 based on 5 ratings.
انصاری قراردادی با پرسپولیس ندارد!

مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی به علت مصدومیت از تمرینات دور است، قراردادی با باشگاه سرخپوش ندارد. محمد انصاری بازیکن خوش اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس مدتی...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی به علت مصدومیت از تمرینات دور است، قراردادی با باشگاه سرخپوش ندارد.

محمد انصاری بازیکن خوش اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس مدتی قبل از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و برای بازگشت به میدان، حداقل سه ماه دیگر زمان می خواهد. او این روزها تمرینات انفرادی خود را دنبال می کند اما نکته اینجاست که کادرفنی پرسپولیس، این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داده است.

انصاری ادعا کرده هنوز با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. البته این ادعا تا حدودی درست است زیرا زمان قرارداد این بازیکن، پایان فصل بیستم درج شده اما این تمام ماجرا نیست.

یکی از نزدیکان به باشگاه، در خصوص وضعیت انصاری گفت: «از قرارداد این بازیکن هنوز یک فصل دیگر باقی مانده اما در قرارداد فصل بیستم او، هیچ رقمی نوشته نشده و به همین خاطر، به لحاظ حقوقی نمی توانیم ادعا کنیم انصاری با ما قرارداد دارد. اگر کادرفنی اعلام می کرد این بازیکن باید در لیست فصل بیستم بماند، می توانستیم برای تمدیدقراردادش، مذاکره کنیم و وقتی به یک رقم مناسب رسیدیم، آن را در قرارداد اضافه کنیم تا حالت حقوقی پیدا کند اما در شرایط فعلی، می توانیم بگویم محمد با ما قرارداد ندارد.»

اگر این ادعای مطرح شده توسط نزدیکان باشگاه درست باشد، موضوع مربوط به قرارداد انصاری با سرخپوشان پیچیده تر از گذشته می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن