اکسید هد

7 تغییر قطعی در ترکیب پیش از شروع فینال لیگ قهرمانان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1388 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

7 تغییر قطعی در ترکیب پیش از شروع فینال لیگ قهرمانان

اگر ترکیب ابتدایی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را با فینال رقابت ها مقایسه کنیم 7 تغییر قطعی خواهیم داشت.  نگاهی به لیست جدا شده های پرسپولیس که در ... 2 out of 5 based on 4 ratings.
7 تغییر قطعی در ترکیب پیش از شروع فینال لیگ قهرمانان

اگر ترکیب ابتدایی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را با فینال رقابت ها مقایسه کنیم 7 تغییر قطعی خواهیم داشت.  نگاهی به لیست جدا شده های پرسپولیس که در ...

ارتش سرخ دات كام :

اگر ترکیب ابتدایی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را با فینال رقابت ها مقایسه کنیم 7 تغییر قطعی خواهیم داشت. 

نگاهی به لیست جدا شده های پرسپولیس که در لیگ نوزدهم برای این تیم به میدان رفته بودند، بیندازید. حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، آدام همتی و محمدامین اسدی در نیم فصل لیگ نوزدهم با آمدن یحیی، رفتند و در میانه نیم فصل دوم هم استوکس فراری شد. در پایان فصل هم نوبت به ستاره های تیم در سال های اخیر رسید؛ علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده، علی علیپور، کریستین اوساگونا و محمد نادری این تیم را ترک کردند. محمد انصاری و محسن ربیع خواه هم که اخراج شدند یعنی 13 نفر از زمان حضور گل محمدی تیم را ترک کردند. وقتی یحیی آمد، پرسپولیس رنگ و بوی دیگری داشت اما در حال حاضر با یک تیم جدید روبه رو هستیم. تیمی که به فینال آسیا صعود کرده، از بازیکنان ترکیب اصلی فینال سال 2018 فقط 4 بازیکن را در لیست خود دارد. سیدجلال حسینی، بشار رسن، احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا بازیکنانی هستند که در فینال قبلی هم حضور داشتند و در جمع 11 نفر اصلی قرار گرفتند. البته تغییرات پرسپولیس در همین یک سال هم زیاد بوده و اگر ترکیب ابتدایی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را با فینال رقابت ها مقایسه کنیم 7 تغییر قطعی خواهیم داشت. 

1- علیرضا بیرانوند: در ابتدای لیگ قهرمانان آسیا درون دروازه پرسپولیس ایستاد اما قبل از شروع ادامه رقابت های مرحله گروهی به بلژیک رفت و جایش را به حامد لک داد. 
2- شجاع خلیل زاده : مدافع مورد اعتماد یحیی گل محمدی که در تمامی بازی ها در ترکیب اصلی حضور داشت و در بازی فینال حضور ندارد و جایش را باید سیدجلال حسینی پر کند. 
3- محمد نادری : پرسپولیس آنقدر دست دست کرد که فرصت اضافه کردن نادری به لیست آسیایی را از دست داد و این مدافع که دید در فینال آسیا باید تماشاچی باشد، به استقلال رفت.
4- محسن ربیع خواه : اخراجی لیست یحیی در ابتدای لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب اصلی این تیم قرار می گرفت اما نظر سرمربی را جلب نکرد و از تیم کنار گذاشته شد. 
5- مهدی ترابی : ستاره بی چون و چرای پرسپولیس در لیگ نوزدهم تصمیمش را از ابتدا گرفته بود و تیم را در بازی های بعد از قرنطینه کرونا در لیگ قهرمانان آسیا همراهی نکرد. 
6- علی علیپور: بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به پرتغال رفت تا مسیر پیشرفت را طی کند. غیبت علیپور در فینال آسیا می توانست با حضور آل کثیر به چشم نیاید ولی عیسی هم محروم شد تا خط حمله پرسپولیس تغییر مهمی داشته باشد. 
7- وحید امیری : وحید بعد از شجاع بیشترین دقایق را برای پرسپولیس در آسیا به میدان رفته بود اما در فینال بازی ها به دلیل دوکارته بودن حضور ندارد و یحیی کار سختی برای پر کردن جای وحید دارد. 

این 7 بازیکنی که معرفی کردیم، در بازی ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 حضور داشتند اما در فینال بازی ها نمی توانند برای پرسپولیس بازی کنند. از جمع نفرات جدید هم آل کثیر و احسان پهلوان محرومند و غایب فینال، پس یحیی باید تیم جدیدی را به زمین بفرستد. البته شیری هم که در بازی اول حضور داشت، دیگر در تیم فیکس نیست و فقط نوراللهی و کنعانی زادگان هستند که از ابتدا مورد اعتماد یحیی بودند و در فینال هم می توانند به تیم کمک کنند. تغییرات زیاد از ابتدا تا انتهای لیگ قهرمانان آسیا بیش از حد تصور بود و یحیی فقط دو ماه دیگر برای آماده سازی این تیم جدید که در ابتدای راه حضور نداشتند، فرصت دارد. تازه غیبت آل کثیر و پهلوان هم این وسط قوز بالای قوز شده و امیدهای پرسپولیس را برای قهرمانی کمرنگ کرده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن