اکسید هد

روستایی: می مانم و برای اهدافم می جنگم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 727 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

روستایی: می مانم و برای اهدافم می جنگم

مهاجم جوان پرسپولیس در تلاش است در این فصل بیشتر برای این تیم بازی کند و یکی از گلزنان باشد. امیر روستایی، بازیکن جوان تیم پرسپولیس، در گفت وگویی در خصوص شرای... 5 out of 5 based on 3 ratings.
روستایی: می مانم و برای اهدافم می جنگم

مهاجم جوان پرسپولیس در تلاش است در این فصل بیشتر برای این تیم بازی کند و یکی از گلزنان باشد. امیر روستایی، بازیکن جوان تیم پرسپولیس، در گفت وگویی در خصوص شرای...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم جوان پرسپولیس در تلاش است در این فصل بیشتر برای این تیم بازی کند و یکی از گلزنان باشد.

امیر روستایی، بازیکن جوان تیم پرسپولیس، در گفت وگویی در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به تعویق لیگ برنامه ما هم عوض شد و این روزها بازی های دوستانه ای را داشتیم و در کنار آن برنامه های تمرینی ویژه ای را پشت سرگذاشته ایم. کم کم به شرایط ایده آل می رسیم تا برای بازی اول مان برابر سایپا آماده شویم. ما امسال هم هدف مان در لیگ، کسب عنوان قهرمانی است و می خواهیم در این مسیر گام اول را محک برداریم.

او در ادامه تصریح کرد: در بازی های دوستانه نقاط ضعف و قوت مان را شناسایی کرده ایم و با شروع فصل می خواهیم مدعی اول قهرمانی برای لیگ بیستم باشیم.

روستایی در مورد شرایط خود در پرسپولیس گفت: امسال می خواهم شرایطم را در مقایسه با قبل تغییر دهم و با تلاش بیشتر بیش از قبل اعتماد آقا یحیی را به خود جلب کنم. این موضوع را در ابتدای فصل برای خودم هدف گذاری کرده ام که هم بیشتر برای پرسپولیس بازی کنم و همین این که بتوانم برای تیمم گلزنی کنم.

مهاجم سرخ ها درباره برخی پیشنهاداتی که به او شده، بیان کرد: طبیعی است بازیکنی که در پرسپولیس باشد، در پایان فصل با پیشنهاداتی روبرو شود و من هم از این قاعده مسثتنی نیستم. من به پرسپولیس نیامدم یک فصل بمانم و بروم. هنوز خیلی کار مانده که باید در این تیم انجام دهم. تلاش می کنم در این تیم بزرگ ماندگار شوم و به همه اهدافم برسم.

ملی پوش امید تیم پرسپولیس درباره مهاجمان دیگر این تیم و رقابتش با آنها گفت: در هر تیم رقابت وجود دارد و ترسی از رقابت با هیچ بازیکنی ندارم. مهاجمان پرسپولیس اول دوستان و رفقای من هستند، بعد رقبایم. ضمن این که هر روز با خودم رقابت می کنم و می خواهم هر روز بهتر از روز قبل باشم. من تلاشم را به کار می گیرم و منتظر چراغ سبز کادر فنی هستم. دوست دارم با پیراهن پرسپولیس آقای گل شوم و قطعا هم به این هدفم می رسم. ملاک من فقط بازی با پیراهن پرسپولیس نیست دوست دارم برای این تیم گل بزنم و موثر باشم. من می خواهم از پرسپولیس به تیم ملی بزرگسالان برسم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن