اکسید هد

رونمایی از قرارداد شجاع: 2 میلیارد دستمزد 3 میلیارد آپشن!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1835 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

رونمایی از قرارداد شجاع: 2 میلیارد دستمزد 3 میلیارد آپشن!

انتشار ویدئوی صحبت های مهدی رسول پناه و حمله او به چند بازیکن و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درنهایت منجربه استعفای او شد تا سرخپوشان در آستانه فینال آسیا، وضعی... 2 out of 5 based on 4 ratings.
رونمایی از قرارداد شجاع: 2 میلیارد دستمزد 3 میلیارد آپشن!

انتشار ویدئوی صحبت های مهدی رسول پناه و حمله او به چند بازیکن و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درنهایت منجربه استعفای او شد تا سرخپوشان در آستانه فینال آسیا، وضعی...

ارتش سرخ دات كام :

انتشار ویدئوی صحبت های مهدی رسول پناه و حمله او به چند بازیکن و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درنهایت منجربه استعفای او شد تا سرخپوشان در آستانه فینال آسیا، وضعیت عجیبی را تجربه کنند. این اظهارات البته منجربه جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس هم شد و مدافع ظاهرا متعصب این تیم با الریان قطر به توافق رسید. تصویر جنجالی بوسیدن لوگوی الریان از سوی خلیل زاده، خشم هواداران پرسپولیس را درپی داشت و حالا او از یک مدافع بسیار محبوب به یک بازیکن منفور نزد هواداران تبدیل شده است، به گونه ای که هواداران در کمپین هایی تصمیم گرفته اند شجاع را در اینستاگرام آنفالو کنند؛ اتفاقی که بهت شجاع را درپی داشته و گفته می شود او با خرید فالوور فیک، قصد جبران دارد.

به هرترتیب شجاع از پرسپولیس رفت تا به همراه نادری، فینال لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهند. البته گفته می شود درصورت پیگیری باشگاه پرسپولیس، ممکن است شجاع و باشگاه الریان محروم و مجبور به پرداخت خسارت های مالی سنگین شوند. حالا هواداران از مسئولان باشگاه می پرسند که قرارداد شجاع با باشگاه پرسپولیس چگونه بود که او به راحتی توانست قراردادش را فسخ کند؟ سوالی که البته رسول پناه در ادامه همان ویدئو به آن پرداخته و قرارداد شجاع را به طور کامل شرح داده است؛ قراردادی که نشان می دهد مدیران فوتبال در ایران، هیچ درخواستی را ازسوی بازیکنان رد نمی کنند و اجازه بستن قراردادهای ترکمانچای را به بازیکنان می دهند تا به راحتی اجازه سوءاستفاده را به آنها بدهند.

براساس آنچه رسول پناه مدعی شده، قرارداد شجاع با پرسپولیس 2 میلیارد تومان ارزش داشته، اما آپشن های متعدد باعث افزایش رقم قرارداد او شده است. آپشن های قرارداد خلیل زاده به این شرح است:

1- حضور در بیش از 50 درصد بازی ها منجربه افزایش 30 درصدی رقم قرارداد می شود (600 میلیون تومان).
2- کسب عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر منجربه افزایش 20 درصدی قرارداد می شود (400 میلیون تومان).
3- کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا منجربه افزایش 20 درصدی رقم قرارداد می شود (400 میلیون تومان).
4- در صورت صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، 20 درصد به مبلغ قرارداد اضافه می شود (400 میلیون تومان).
5- در صورت صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، 20 درصد به مبلغ قرارداد اضافه می شود (400 میلیون تومان).
6- در صورت کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا 20 درصد به رقم قرارداد افزوده می شود (400 میلیون تومان).
7- در صورت کسب رضایت مدیرعامل از عملکرد بازیکن در طول فصل، 20 درصد به رقم قرارداد افزوده می شود (400 میلیون تومان).
8- در صورت دعوت به اردوی بزرگسالان تیم ملی فوتبال، 30 درصد به رقم قرارداد اضافه می شود (600 میلیون تومان).

بخش حیرت انگیز ماجرا اما اینجاست که ظاهرا رقم های مربوط به آپشن ها به رقم قبلی اضافه می شود. به این معنی که شجاع درصورت دعوت به تیم ملی، 30 درصد به مبلغ 5 میلیارد تومان اضافه می شود؛ یعنی او کلیه بندها را می گیرد و سپس درصدها را به بند ها اضافه می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن