اکسید هد

بدجوری باختی پسر!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2948 ] - چهارشنبه, 7 آبان 1399

بدجوری باختی پسر!

الان که گرد و خاک ها خوابیده و شجاع خلیل زاده هم به میمنت و مبارکی در الریان معرفی شده است، شاید بتوان نگاهی دوباره به کل این ماجرا انداخت. اینجاست که آدم بیش... 5 out of 5 based on 29 ratings.
بدجوری باختی پسر!

الان که گرد و خاک ها خوابیده و شجاع خلیل زاده هم به میمنت و مبارکی در الریان معرفی شده است، شاید بتوان نگاهی دوباره به کل این ماجرا انداخت. اینجاست که آدم بیش...

ارتش سرخ دات كام :

الان که گرد و خاک ها خوابیده و شجاع خلیل زاده هم به میمنت و مبارکی در الریان معرفی شده است، شاید بتوان نگاهی دوباره به کل این ماجرا انداخت. اینجاست که آدم بیشتر از همیشه تصور می کند با یک سناریو از طرف مدافع جدا شده پرسپولیس مواجه بوده است.

شجاع از مدت ها قبل آب را در پرسپولیس گل آلود کرد و با مدیران باشگاه زاویه گرفت. او به خیال خودش مشغول مقدمه چینی برای عادی جلوه دادن جدایی اش بود؛ بنابراین هم قبل از سفر به قطر شلوغ کرد و هم موقع بازگشت، از همان فرودگاه دوحه فاز جدید جنجال ها را استارت زد. بعد هم که داستان خاموش شدن موبایل آقای ستاره و بازگشتش به قطر برای عقد قرارداد با الریان پیش آمد.

موضوع ساده است. شجاع دوست داشت پیشنهاد بسیار بالای الریان را بپذیرد، اما دلش نمی خواست از قالب آن بازیکن متعصب در جلد یک فوتبالیست پولکی فرو برود. در نتیجه او تا جایی که می توانست سروصدا راه انداخت تا توپ را به زمین دیگران بیندازد، هرچند تلاشش به جایی نرسید و نتوانست هواداران را متقاعد کند.

نه اینکه مدیران پرسپولیس بی عیب و نقص کار کرده باشند، اما دست شجاع هم خالی بود و هیچکدام از ترفندهایش موثر نیفتاد. نه فایل صوتی لو رفته از او و نه توضیحاتی که خودش در اینستاگرام نوشت کسی را قانع نکرد. تیر خلاص هم حرکت ناشیانه در مورد بوسیدن لوگوی الریان بود؛ آنچه تتمه وجاهت خلیل زاده را هم به باد داد. می گوید مجبورش کردند این کار را انجام بدهد، اما خودش هم می داند که حتی هواداران خردسال هم این حرف ها را باور نخواهند کرد. همانطور که برای هفت ستاره ایرانی دیگر حاضر در لیگ قطر هیچ جبری در کار نبود. تو باختی آقا شجاع، بدجوری هم باختی. داستان تمام است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن