اکسید هد

انصاریان: پرسپولیس از هر نامی بزرگتر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 499 ] - پنجشنبه, 8 آبان 1399

انصاریان: پرسپولیس از هر نامی بزرگتر است

مدافع پیشین پرسپولیس گفت: این بازیکنان از پرسپولیس به تیم دیگری هم نمی رفتند، یک روز فوتبال شان تمام می شد و آن وقت مجبور به جدایی می شدند اما پرسپولیس همیشه ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انصاریان: پرسپولیس از هر نامی بزرگتر است

مدافع پیشین پرسپولیس گفت: این بازیکنان از پرسپولیس به تیم دیگری هم نمی رفتند، یک روز فوتبال شان تمام می شد و آن وقت مجبور به جدایی می شدند اما پرسپولیس همیشه ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پیشین پرسپولیس گفت: این بازیکنان از پرسپولیس به تیم دیگری هم نمی رفتند، یک روز فوتبال شان تمام می شد و آن وقت مجبور به جدایی می شدند اما پرسپولیس همیشه هست و هیچ نامی نمی تواند در آن حد و اندازه ها باشد.

علی انصاریان طی روزهای گذشته به خاطر ویدئویی که در واکنش به جدایی برخی بازیکنان منتشر کرده بود، مورد توجه قرار گرفت (اینجا ببینید). او خودش یکی از بازیکنانی بود که پیراهن پرسپولیس را از تن درآورد و پیراهن استقلال را انتخاب کرد. پس از آن هم، بارها اقدام به تغییر تیم کرد و حتی از گسترش فولاد تبریز و شاهین بوشهر سر درآورد. به هر حال علی خود را هنوز هم یک پرسپولیسی دوآتیشه می داند. 

او در پاسخ به سؤالات ما در خصوص جدایی برخی بازیکنان گفت: «نمی خواهم زیاد در این مورد حرف بزنم فقط همین را بگویم که هواداران نباید نگران وضعیت تیم باشند. هر وقت بازیکنی از پرسپولیس جدا شده، یک نفر بهتر به این تیم پیوسته است. بالاخره اگر این بازیکنان از پرسپولیس به تیم دیگری هم نمی رفتند، یک روز فوتبال شان تمام می شد و آن وقت مجبور به جدایی می شدند اما پرسپولیس همیشه هست و هیچ نامی نمی تواند در آن حد و اندازه ها باشد.» 

انصاریان ادامه داد: «من پیشنهاد می کنم هواداران پرسپولیس به جای این حرف و حدیث ها و به جای اینکه نگران بازیکنان جدا شده باشند، به یحیی گل محمدی و سایر بازیکنان تیم انرژی بدهند. من مطمئنم در این صورت، پرسپولیس می تواند به قهرمانی آسیا برسد. اگر این اتفاق رخ بدهد، قطعاً سرخپوشان قهرمان لیگ هم می شوند زیرا این تیم عادت کرده همیشه روی پای خودش بایستد. نباید به هیچ بازیکن و اسمی تکیه کرد. یحیی راه امتیاز گرفتن را خوب بلد است و این موضوع را در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا نشان داد پس باید به همین بازیکنانی که در تیم مانده اند و کادر فنی کاملاً پرسپولیسی که داریم، اعتماد کنیم و بی خیال بازیکنان جدا شده، شویم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن