اکسید هد

طاهری یا اسمی جدید مدیرعامل پرسپولیس می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 934 ] - پنجشنبه, 8 آبان 1399

طاهری یا اسمی جدید مدیرعامل پرسپولیس می شود؟

این روزها وزارت ورزش به دنبال گزینه ای برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است و نام هایی هم در این میان مطرح شده است. شرایط و اتفاقات اطراف باشگاه پرسپولیس، عجیب ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
طاهری یا اسمی جدید مدیرعامل پرسپولیس می شود؟

این روزها وزارت ورزش به دنبال گزینه ای برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است و نام هایی هم در این میان مطرح شده است. شرایط و اتفاقات اطراف باشگاه پرسپولیس، عجیب ...

ارتش سرخ دات كام :

این روزها وزارت ورزش به دنبال گزینه ای برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است و نام هایی هم در این میان مطرح شده است.

شرایط و اتفاقات اطراف باشگاه پرسپولیس، عجیب و در عین حال ترکیب شده با شایعات است. هر روز، یک نام برای مدیرعاملی باشگاه پررنگ می شود و عصر همان روز، این نام تکذیب شده و سراغ نفر بعدی می روند. وزارت ورزش هرگز گزینه های خود برای مدیرعاملی باشگاه را اعلام نکرد و همین امر، میزان شایعات را به بالاترین نقطه ممکن رساند تا جایی که حتی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز، در مورد انتخاب مدیرعامل پرسپولیس اظهار نظر یا ابراز نگرانی کردند. عجیب اینکه تا لحظه انتشار این مطلب وزارت ورزش هنوز جانشینی برای رسول پناه پیدا نکرده بود!

از گرشاسبی تا شکوری
مهم ترین نام های مطرح شده، پرسپولیسی های قدیمی بودند؛ ابراهیم شکوری و حمیدرضا گرشاسبی. ابراهیم که سابقاً مدافع چپ پرسپولیس بود و بعدها در پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال فعالیت کرد. گرشاسبی نیز سرپرست و سپس مدیرعامل باشگاه شد و دوران خوب و قابل دفاعی داشت. گفته شد که گرشاسبی یا شکوری با هم به هیئت مدیره می روند و یک نفرشان هم مدیرعامل می شود! این اتفاق اما رخ نداد زیرا وزارت ورزش نشانه ای برای قبول این شایعات نداشت.

پای پروین و درویش به میان آمد
سپس نوبت به علی پروین و رضا درویش رسید. این دو نفر، همسایه و رفقای بسیار صمیمی هستند. می گویند درویش یک شب در میان مهمان پروین در باغ لواسان است و معمولاً شب های زیادی را با هم می گذرانند. پروین هم تلاش زیادی داشت تا به هیئت مدیره بیاید و برای آنکه تنها نباشد، رضا درویش را به عنوان یک فرد مورد اعتماد به مسئولان تصمیم ساز معرفی کرد. سلطان پرسپولیسی ها بعد از یک گرد و خاک رسانه ای، خیلی زود امیدهایش برای بازگشت به هیئت مدیره را از دست داد زیرا خبری از تأیید وزارت ورزش نشد.

درویش یک تنه بازگشت
با این حال، برخی منابع خبری این طور اعلام کردند که تلاش های درویش به صورت انفرادی ادامه داشت و حتی جلساتی با برخی نمایندگان مجلس پشت سر گذاشت اما نتوانست نظر مساعد فوری وزارت را به دست بیاورد. درویش دیروز در این مورد به خبرنگار ما گفت: «نه پیشنهادی دارم، نه بحثی مطرح شده و نه دیداری با فردی داشتم تا مرا به پرسپولیس ببرد. همه چیز را تکذیب می کنم و قصد مصاحبه هم ندارم!» هرچند رفقای نزدیکش می گویند او منتظر قطعی شدن حضور در پرسپولیس است و مذاکراتش را قبلاً انجام داده!

و بالاخره طاهری... 
صبح دیروز، به یکباره نام علی اکبر طاهری مطرح شد. طاهری بدون تردید یکی از مدیران تأثیرگذار باشگاه پرسپولیس طی دو دهه اخیر بود. او با اینکه اصلاً رابطه خوبی با خبرنگاران نداشت اما توانست مدل درآمدزایی باشگاه را متحول کند. همچنین در امر ارتباط با کادر فنی و ساخت زمینه های بهبود جذب بازیکن یا عقد قراردادهای حقوقی و سفت و سخت با یاران جدید، اتفاقات خوبی را رقم زد. البته شکست هایی هم در کارنامه کاری خود داشت مثل بی خیال بودن در مورد بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه یا اشکال در ماجرای بازگرداندن مهدی طارمی و رامین رضاییان به پرسپولیس که هر دو اتفاق، برای پرسپولیس تبعات زیادی داشت.

طاهری مدیرعامل می شود؟
دیروز این خبر به قدری جدی دنبال شد که حتی شایعه قطعی شدن مدیرعاملی اش را از چند منبع مختلف نزدیک به باشگاه، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش شنیدیم. برخی می گفتند طاهری برخلاف سایر گزینه های مطرح شده، همیشه رابطه اش با وزیر ورزش را در بالاترین سطح نگه داشت و می تواند گزینه اصلی مدیرعاملی باشد. همچنین تنها کسی است که توانایی برقراری نظم در باشگاه را دارد. او یک تجربه بزرگ به نام عبور از بحران ناکامی های برانکو و عدم نتیجه گیری این مربی در اوایل فصل پانزدهم را داشته و از آن تجربه به خوبی عبور کرد. این مدیر، ثبات کاری خوبی هم داشت و حالا نامش برای بازگشت به باشگاه مطرح شده است. دیروز که اطرافیان طاهری هم می گفتند کار تمام است و باید او را مدیرعامل جدید باشگاه بدانیم.

همه چیز امروز مشخص می شود
مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش درباره آخرین وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس در اظهار نظری، گفت: «هر چهار نفر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنان در سمت های خود حضور دارند و با استعفای هیچ یک از این افراد موافقت نشده است. فقط سرپرست باشگاه یعنی مهدی رسول پناه از سمت خود استعفا کرده که در جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه درباره استعفای سرپرست و انتخاب مدیرعامل جدید تصمیم گیری خواهند کرد. همه اعضا در این جلسه حضور خواهند داشت و جلسه هیئت مدیره با حضور تمام افراد برگزار خواهد شد.»

منتظر سورپرایز هم باشید
در انتها، منتظر اتفاقات عجیب هم باشید زیرا مسئولان وزارت ورزش در این مدت اثبات کرده اند که گاهی تصمیمات غیرقابل پیش بینی می گیرند. آنها هر بار که بحث انتخاب تیم مدیریتی پیش می آید، انتخاب هایی دارند که هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را متعجب کرده و از این رو، بعید نیست که انتخاب جدید نیز باعث تعجب همه اهالی ورزش شود! شاید بعد از پروین، گرشاسبی، شکوری، طاهری، درویش و... یک سری اسامی جدید امروز مطرح شود و بعد از آن نیز، فرد جدیدی که تا به حال نامش را نشنیده ایم به هیئت مدیره اضافه شده و مدیرعامل شود!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن