اکسید هد

سمیعی: برای مبارزه با باندهای فساد آمدم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1745 ] - پنجشنبه, 8 آبان 1399

سمیعی: برای مبارزه با باندهای فساد آمدم

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس اهداف حضورش در این باشگاه را تشریح کرد و تاکید کرد که قهرمانی در آسیا اولویت این تیم و مهمترین هدفی است که به دنبال تحقق آن است.... 3 out of 5 based on 14 ratings.
سمیعی: برای مبارزه با باندهای فساد آمدم

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس اهداف حضورش در این باشگاه را تشریح کرد و تاکید کرد که قهرمانی در آسیا اولویت این تیم و مهمترین هدفی است که به دنبال تحقق آن است....

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس اهداف حضورش در این باشگاه را تشریح کرد و تاکید کرد که قهرمانی در آسیا اولویت این تیم و مهمترین هدفی است که به دنبال تحقق آن است.

جفعر سمیعی ضمن تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان و اعضای هیئت مدیره گفت: مسوولیت سختی به دوش ما گذاشته شده و با امید به خدا و حمایت پیشکسوتان و هواداران عزیز ان شاالله بتوانیم مسیر موفقیت های پرسپولیس را ادامه دهیم.

جعفر سمیعی افزود: من برای تحقق پنج هدف به پرسپولیس آمده ام، هدف اول ایجاد شرایط لازم برای کسب قهرمانی آسیا است که در این مسیر همه اقدامات لازم در حوزه مدیریتی و پشتیبانی انجام می شود.

وی افزود: هدف دوم و مهمی که دارم ورود باشگاه پرسپولیس به بازار سرمایه و فرآیند خصوصی سازی است که با قدرت روندی که شروع شده را ادامه می دهم تا این اتفاق تاریخی به سرعت انجام شود.

جفعر سمیعی مبارزه با باندهای فساد را هدف سوم خود عنوان کرد و افزود: متاسفانه یکی از اتفاقات تلخ اطراف باشگاه که آرامش تیم و باشگاه را بهم زده، حضور باندهای فساد است که با همه توان با این پدیده شوم مبارزه خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه تغییر ساختار باشگاه را هدف چهارم خود عنوان کرد و گفت: به سرعت کمیته فنی با نظر و همفکر پیشکسوتان، کمیته انضباطی با نظر حقوقدانان ورزشی و کمیته اقتصادی با کمک فعالان اقتصاد ورزشی و به منظور تامین منابع مالی تشکیل می شود و البته کانون هواداران نیز با رویکرد تعاملی تقویت خواهد شد.

جعفر سمیعی هدف پنجم را به کارگیری همه ظرفیت های موجود در باشگاه عنوان کرد و گفت: متاسفانه ظرفیت ها موجود در جمع پیشکسوتان و هواداران برای مباحثی همچون توسعه و تقویت فوتبال پایه همچنین ظرفیت های موجود در بین هواداران برای اقدامات فرهنگی و اقتصادی مغفول مانده، به همین منظور، برنامه ویژه ای برای استفاده از این ظرفیت ها داریم.

سمیعی در پایان گفت: لازم می دانم از زحمات همه مدیران پیشین باشگاه به ویژه آقای رسول پناه تشکر کنم و از همه پیشکسوتان و هواداران و اهالی رسانه می خواهم در مسیر سختی که در پیش است، کمک کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    امیدواریم بتوانی هم جلو فساد را بگیری هم جلو ظلم در حق باشگاه واجازه ندهی حقی از باشگاه وهوادار پایمال بشه با آرزوی سربلندی وموفقیت وتبریک این پست بزرگ

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن