اکسید هد

پنجعلی: باید مدیرعامل جدید پرسپولیس را حمایت کنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 694 ] - پنجشنبه, 8 آبان 1399

پنجعلی: باید مدیرعامل جدید پرسپولیس را حمایت کنیم

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی به حمایت وزارت ورزش و جوانان و همراهی کامل اعضای هیات مدیره پرسپولیس با مدیرعامل جدید تاکید کرد . محمد پنجعلی با اشاره به معرف... 3 out of 5 based on 2 ratings.
پنجعلی: باید مدیرعامل جدید پرسپولیس را حمایت کنیم

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی به حمایت وزارت ورزش و جوانان و همراهی کامل اعضای هیات مدیره پرسپولیس با مدیرعامل جدید تاکید کرد . محمد پنجعلی با اشاره به معرف...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی به حمایت وزارت ورزش و جوانان و همراهی کامل اعضای هیات مدیره پرسپولیس با مدیرعامل جدید تاکید کرد .

محمد پنجعلی با اشاره به معرفی مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت : این باشگاه پرطرفدار که فینالیست لیگ قهرمانان آسیا هم شده است  و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید را در کارها همراهی و کمک کنند و باید حمایت ها از پرسپولیس استمرار یابد .

کاپیتان اسبق پرسپولیس ادامه داد: بدون شک  تنها نباید از مدیرعامل انتظار داشت و شرایط کنونی ایجاب می کند که همه کمک کنند و حتی در زمینه اسپانسر و حامی مالی هم اتفاق خوبی رخ دهد تا این باشگاه بتواند انتظارات هواداران را برآورده کند و مسیر موفقیت  را ادامه دهد .

او گفت: راه کلی موفقیت سرخابی ها در خصوصی سازی است و امیدوارم راهی که وزارت ورزش و جوانان در خصوصی شدن پرسپولیس و استقلال آغاز کرده به نتیجه خوبی برسد تا شاهد برطرف شدن مشکلات گذشته باشیم .


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    مگه میشه کسی قدم در باشگاه بزرگ بزاره وهوادار همراهیش نکنه امیدوارم خودش با انتخاب های قوی وبا درایت خودش را درقلب هوادار جای دهد وهمانند گرشاسبی ها شود ساختن تیمی قوی وبرقرار کردن آرامش این چیزی است که هوادار دوست دارد داشته باشد

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن