اکسید هد

آشوبی: امیدوارم کمترین تنش را در مدیریت جدید شاهد باشیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 375 ] - جمعه, 9 آبان 1399

آشوبی: امیدوارم کمترین تنش را در مدیریت جدید شاهد باشیم

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، عمر مدیریت جدید این باشگاه طولانی بوده و سرخپوشان کمترین تنش را داشته باشند. فرزاد آشوبی در گفت و گویی در... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آشوبی: امیدوارم کمترین تنش را در مدیریت جدید شاهد باشیم

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، عمر مدیریت جدید این باشگاه طولانی بوده و سرخپوشان کمترین تنش را داشته باشند. فرزاد آشوبی در گفت و گویی در...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، عمر مدیریت جدید این باشگاه طولانی بوده و سرخپوشان کمترین تنش را داشته باشند.

فرزاد آشوبی در گفت و گویی درباره تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس و انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: من فقط امیدوارم این روندی که در یکی، دو سال اخیر باب شده است و عمر مدیران باشگاه ها به شش ماه هم نمی رسد، خیلی زود متوقف شود. سمیعی الان آمده است و امیدوارم به باشگاه کمک کند و فرصت زیادی داشته باشد تا امورات باشگاه را پیش ببرد.

وی درباره حضور ابراهیم شکوری در پُست معاونت اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز تصریح کرد: اضافه شدن شکوری هم اتفاقی مثبت و باارزش است. او هم به عنوان یک عضو ورزشی سوابق روشنی دارد و در بخش مدیریتی به خاطر فعالیت در فدراسیون صاحب تجربه و جایگاه است. در هر صورت امیدوارم این ترکیب روزهای خوبی را برای پرسپولیس رقم بزند.
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد چالش های پیش روی مدیران جدید باشگاه پرسپولیس و همچنین اختلافاتی که بین رسول پناه و کادر فنی وجود داشت، توضیح داد: متأسفانه وقتی ثبات از بین می رود و مدیریت عمر کوتاهی دارد، مسائل و مواردی که ذهن ها را درگیر می کند، زیاد می شود. این اتفاقات کاملاً طبیعی است. من همان ابتدا که صحبت های رسول پناه را شنیدم، فهمیدم قصد او جدا شدن از بدنه باشگاه است که با آن ادبیات این مسائل را بیان می کند. امیدوارم حداقل عمر مدیریت جدید طولانی باشد و کمترین تنش را هم در باشگاه شاهد باشیم.

آشوبی در ادامه درباره وضعیت تیم پرسپولیس و جدایی چند بازیکن این تیم در آستانه شروع لیگ گفت: به نظرم رفتن شجاع یک بحث است، اما نوع جدایی محمد انصاری و نادری یک بحث دیگر. پُر کردن جای خالی این بازیکنان بسیار سخت است. شاید در نبود آنها هم اتفاقات خوبی رقم بخورد، اما به نظرم حضور این بازیکنان می توانست دست گل محمدی را برای چینش تیم بازتر بگذارد. به هرحال امیدوارم تصمیماتی که در بُعد فنی هم گرفته شده است طوری باشد که در روند خوب پرسپولیس خللی ایجاد نکند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن