اکسید هد

امامی فر: صرف فوتبالی بودن برای هدایت پرسپولیس کافی نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 506 ] - جمعه, 9 آبان 1399

امامی فر: صرف فوتبالی بودن برای هدایت پرسپولیس کافی نیست

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است مدیرعامل یک باشگاه باید به اصول مدیریت اشراف کامل داشته باشد و تکیه صرف برفوتبالی بودن برای هدایت یک مجموعه ورزشی کافی نیست . ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
امامی فر: صرف فوتبالی بودن برای هدایت پرسپولیس کافی نیست

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است مدیرعامل یک باشگاه باید به اصول مدیریت اشراف کامل داشته باشد و تکیه صرف برفوتبالی بودن برای هدایت یک مجموعه ورزشی کافی نیست . ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است مدیرعامل یک باشگاه باید به اصول مدیریت اشراف کامل داشته باشد و تکیه صرف برفوتبالی بودن برای هدایت یک مجموعه ورزشی کافی نیست .

علیرضا امامی فر درخصوص انتخاب مدیرعامل جدید سرخپوشان پایتخت اظهار داشت: اینکه بگوییم مدیرعامل حتما باید فوتبالی باشد درست نیست. مدیرعامل یک باشگاه باید اشراف کامل به اصول مدیریت داشته باشد.

او در ادامه افزود: آقای سمیعی با توجه به تجربه ای که در وزارت ورزش و پیش از آن به دست آورده می تواند از این تجربیات در تیم پرسپولیس استفاده کند.

او اضافه کرد :مدیریت علم تجربه است و انتخاب سمیعی را به فال نیک می گیریم چون هیات مدیره قطعا بودن مطالعه و بررسی این انتخاب را انجام نداده است.

امامی فر گفت: هواداران باید فرصت دهند و پیشکسوتان نیز از این انتخاب حمایت کنند و با کمک وزارت ورزش و جوانان سازوکارهای پیشرفت تیم پرسپولیس فراهم شود.

او در بخش دیگری از سخنانش به تلاش های وزارت ورزش و جوانان برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و گفت : با دنبال کردن این موضوع می توان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کمک کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: همه باید سعی کنیم که آرامش به تیم محبوب مان بازگردد. برهه فعلی بسیار حساس است. ما دو سال پیش نیز این تجربه را داشتیم که به فینال آسیا برسیم ولی متاسفانه در آن سال قهرمان شود.

او گفت : امیدوارم امسال با همت عالی و اجماع کلی که همه پیشکسوتان، هواداران، بازیکنان، مربی و مدیرعامل خواهند داشت این نقطه عطف برای فوتبال ایران توسط پرسپولیس فتح شود و عنوان قهرمانی را بدست آوریم.

امامی فرخاطر نشان کرد: بدست آوردن این قهرمانی توسط پرسپولیس می تواند به ریل گذاری فوتبال کشور که اهداف بالایی است کمک کند. شک ندارم آقای سمیعی می توانند با مبارزه با فساد دست دلالان را از این باشگاه کوتاه کنند که مخاطرات زیادی برای باشگاه ایجاد کردند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن