اکسید هد

انتظاری: مدیریت پرسپولیس در این چند سال افتضاح بوده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 467 ] - جمعه, 9 آبان 1399

انتظاری: مدیریت پرسپولیس در این چند سال افتضاح بوده

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مدیریت پرسپولیس در این چند سال اخیر افتضاح بوده است. تیمی که مدیریتش شش ماه یکبار تغییر کند حاصلش همین می شود. سهراب انتظاری در گفت وگوی... 5 out of 5 based on 4 ratings.
انتظاری: مدیریت پرسپولیس در این چند سال افتضاح بوده

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مدیریت پرسپولیس در این چند سال اخیر افتضاح بوده است. تیمی که مدیریتش شش ماه یکبار تغییر کند حاصلش همین می شود. سهراب انتظاری در گفت وگوی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مدیریت پرسپولیس در این چند سال اخیر افتضاح بوده است. تیمی که مدیریتش شش ماه یکبار تغییر کند حاصلش همین می شود.

سهراب انتظاری در گفت وگویی در خصوص جدایی چند بازیکن تیم پرسپولیس و شرایط این روز های این تیم اظهار داشت: طبیعتاً جدایی این بازیکنان در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا چیزی جز ضعف مدیریت نیست، قرارداد ها طوری با بازیکنان تنظیم شده که بازیکن با یک بند می تواند تیم را ترک کند اتفاقی که در این چند سال گریبان تیم های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس را گرفته است و این چیزی جز ضعف مدیریت در انعقاد قرارداد ها نیست.

وی ادامه داد: مهدی ترابی مثل آب خوردن از تیم جدا شد، آن هم به خاطر بندی که در قراردادش بود، بازیکن نباید به این راحتی از تیم جدا شود، اگر این اتفاقات در حال رخ دادن است دلیلش به مدیریت باشگاه برمی گردد که طوری قرارداد می بندد که بازیکن بدون اینکه سودی به باشگاه برساند از تیم جدا می شود.

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: مدیریت مگر نمی دانست تیم باید در فینال آسیا بازی کند؟ چرا اجازه جدایی بازیکنانی، چون شجاع، ترابی، علیپور را داد؟ به نظرم مدیریت پرسپولیس در این چند سال اخیر افتضاح بوده است. تیمی که مدیریتش شش ماه یکبار تغییر کند حاصلش همین می شود یک مدیر برای باشگاه داری نیاز به زمان دارد. انصاری فرد شش ماه در پرسپولیس حضور داشت چه کسی حضور او در این مدت را حسابرسی کرد؟ چه کسی گفت درآمدت چقدر بوده یا چقدر بدهی بالا آوردی؟ این ها معضلات مدیریت در باشگاه های ما است.

انتظاری در خصوص اینکه پرسپولیس در فینال آسیا با این بازیکنانی که از دست داده دچار مشکل نمی شود افزود: مرحله قبلی تیم خیلی با غیرت بازی کرد، اما این همه جا جوابگو نیست به نظرم نبود شجاع در فینال بیشتر از بازیکنان دیگر به چشم خواهد آمد.

وی در پایان درخصوص صحبت های رسول پناه درباره مردم مازندران بیان کرد: رسول پناه در حدی نیست که بخواهد درباره مردم مازندران حرف بزند، تمام مردم ایران می دانند استان مازندران چه پتانسیل هایی در هر زمینه دارد و توقع ما از وزارت ورزش این است که رسماً از مردم مازندران عذرخواهی کند، چون رسول پناه انتخاب وزارت برای پرسپولیس بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن