اکسید هد

حلالی: سمیعی باید آرامش را به باشگاه پرسپولیس بازگرداند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 192 ] - شنبه, 10 آبان 1399

حلالی: سمیعی باید آرامش را به باشگاه پرسپولیس بازگرداند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره مدیرعامل جدید سرخ ها توضیحاتی را بیان کرد. اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی، درباره انتخاب جعفر سمیعی به عنوان ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حلالی: سمیعی باید آرامش را به باشگاه پرسپولیس بازگرداند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره مدیرعامل جدید سرخ ها توضیحاتی را بیان کرد. اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی، درباره انتخاب جعفر سمیعی به عنوان ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره مدیرعامل جدید سرخ ها توضیحاتی را بیان کرد.

اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی، درباره انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: من شناخت زیادی از سمیعی ندارم، اما به نظرم او انتخاب خوبی برای مدیریت پرسپولیس است. باید زمان بگذرد تا بتوانیم درباره عملکرد او نظر بدهیم. سمیعی باید بداند مدیرعاملی پرسپولیس از شهرداری تهران هم بالاتر است و هر چقدر کار کند باز هم زمان کم می آورد.

حلالی درباره برنامه های مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت:  ما به کالدرون و چند بازیکن بدهی های سنگینی داریم که باید سمیعی این بدهی ها را در وهله اول پرداخت کند. او باید به وضعیت تیم بزرگسالان پرسپولیس سر وسامان بدهد، چون این تیم برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا به آرامش نیاز دارد. علاوه بر این باید با بازیکنانی که قرارداد ندارند قرارداد بلند مدت ببندد.

حلالی درباره انتخاب شکوری به عنوان معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: شکوری فوتبالی است. او می تواند به سمیعی کمک کند. مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تجربه خاصی می طلبد و سمیعی باید از نظرات شکوری بهره ببرد. تیم پرسپولیس از شرایط ایده آل دور شده است و مدیرعامل جدید باید آرامش را در این تیم ایجاد کند.

او درباره اینکه پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس دوست داشتند که یک فرد فوتبالی مدیرعامل این باشگاه شود، گفت: بله، من هم دوست داشتم که گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس شود، چون با حضور او اتفاقات خوبی رخ می داد، اما مالکیت باشگاه پرسپولیس در اختیار وزارت ورزش است و وزارت درباره مدیرعامل این باشگاه تصمیم می گیرد.

پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: مسئولان  وزارت ورزش همیشه گزینه مدنظر خود را برای مدیریت پرسپولیس انتخاب می کنند. آن ها هیچ وقت این باشگاه را به  بخش خصوصی و پیشکسوتان واگذار نمی کنند. به هر حال مدیران ورزش می خواهند خودشان برای پرسپولیس تصمیم بگیرند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن