اکسید هد

توضیحات مدیر روابط عمومی سابق درباره تخفیف برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 624 ] - شنبه, 10 آبان 1399

توضیحات مدیر روابط عمومی سابق درباره تخفیف برانکو

مدیر روابط عمومی سابق باشگاه پرسپولیس تخفیف 50 درصدی برانکو در زمان مدیریت انصاری فرد را رد کرد. درحالی که باشگاه پرسپولیس با برانکو تسویه حساب کرد و پنجره نق... 3 out of 5 based on 2 ratings.
توضیحات مدیر روابط عمومی سابق درباره تخفیف برانکو

مدیر روابط عمومی سابق باشگاه پرسپولیس تخفیف 50 درصدی برانکو در زمان مدیریت انصاری فرد را رد کرد. درحالی که باشگاه پرسپولیس با برانکو تسویه حساب کرد و پنجره نق...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی سابق باشگاه پرسپولیس تخفیف 50 درصدی برانکو در زمان مدیریت انصاری فرد را رد کرد.

درحالی که باشگاه پرسپولیس با برانکو تسویه حساب کرد و پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه از سوی فیفا باز شد اما همچنان حاشیه های مطالبات سرمربی اسبق سرخپوشان گریبانگیر جامعه فوتبالی است. 

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی سابق این باشگاه در گفت و گویی در مورد اینکه برانکو در مصاحبه ای مدعی شده در زمان مدیریت محمد حسن انصاری فرد 50درصد تخفیف داده بود اما مدیریت وقت باشگاه این موضوع را پیگیری نکرد، اظهار داشت: در زمان انصاری فرد در کرواسی برانکو در دفتر سفیر، اعلام کرد یک میلیون و 700 هزار یورو مطالبه دارد اما انصاری فرد به او می گوید طلب شما یک میلیون یورو است و دویست هزار یورو تخفیف بده که برانکو از این پیشنهاد خوشش نمی آید و می گوید من این همه مدت صبر و شکایت به فیفا هم کرده ام و دلیلی برای تخفیف نمی بینم.

وی افزود: در واقع در این مذاکرات اصلا به توافق نزدیک نمی شوند و بعدا باشگاه روی شکایت برانکو که خواستار یک میلیون 700 هزار یورو شده بود شکایت کرد و این طلب به یک میلیون و 55هزار یورو کاهش پیدا کرد. هر ادعای دیگری مبنی بر تخفیف در زمان مدیریت انصاری فرد صحت ندارد. گویا هر چه خبر توافق برای تخفیف بوده مربوط به زمان قبل از مدیریت انصاری فرد در ترکیه بوده است که همان موقع هم رسانه ها نوشتند برانکو تخفیف خوبی داده اما باشگاه قبول نکرده و اگر کسی هم باید پاسخگو باشد آقای عرب است و بعید می دانم اصلا برانکو چنین حرفی زده باشد. برانکو فرد صادق و با دانشی است که چنین حرفی نمی زند.

قدوسی همچنین در مورد حواشی قرارداد رادوشوویچ و مبلغ آن عنوان کرد: او قرارداد سه ساله ای تمدید کرد که میزان آن در سه سال کمتر از 700 هزار یورو می شود. در آن زمان که قراردادش تمدید شد گلر فیکس تیم بود و در 9 بازی 8 کلین شیت داشت. بازیکن محبوب تیم بو دو مثل نوراللهی و شیری این قرارداد تمدید شد. این اخبار مربوط به این بازیکن با عناوین قرارداد سالانه ای که با رقم های یک میلیون و 800 هزار یورو و یا بیشتر در فضای مجازی دست به دست می شود، صحت ندارد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن