اکسید هد

حسینی: باشگاه نمی خواهد ITC خلیل زاده صادر شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 897 ] - شنبه, 10 آبان 1399

حسینی: باشگاه نمی خواهد ITC خلیل زاده صادر شود

مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد پرونده آل کثیر یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شد. امیر علی حسینی در مورد آخرین وضعیت پرونده با... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حسینی: باشگاه نمی خواهد ITC خلیل زاده صادر شود

مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد پرونده آل کثیر یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شد. امیر علی حسینی در مورد آخرین وضعیت پرونده با...

ارتش سرخ دات كام :

مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد پرونده آل کثیر یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شد.

امیر علی حسینی در مورد آخرین وضعیت پرونده باشگاه النصر عربستان و حکمی که چندروز پیش صادر شد اظهار داشت: بله، رای قبلی که صادر شد النصر شکایت داشت. در خواستی ارائه کرد. طرفین دعوا مدارک می فرستند. برای باشگاه فرستاده شده، لایحه نوشته شده و بایدببنیم قدم بعدی النصر در AFC چیست.

وی در مورد اینکه چه زمانی قرار است رای استیناف صادر شود، گفت: هنوز مکاتبه ای برای ما نیامده و جوابیه ای از ما نخواسته اند.

حسینی در مورد پرونده عیسی آل کثیر اظهار داشت: یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شد. مستندات و شهادتنامه را فرستادیم. درخواست کردیم جلسه استماع برگزار شود. به امید خدا پنجشنبه بعدی این جلسه برگزار می شود.

مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود آل کثیر با عذرخواهی کند بخشیده می شود، عنوان کرد: او به هیچ وجه قصدی نداشته که توهین به گروه خاصی شود ولی گفته که هدفم از این کار اشاعه عشق و تقسیم شادی در مهیج ترین لحظات زندگیم با کسی که خیلی دوستش دارم، بوده ولی اگر کسی در یک جای دنیا به نحوی از این موضوع ناراحت است، از ناراحتی او ناراحتم و عذرخواهی می کنم.

وی در مورد پرونده تجدید نظر وحید امیری گفت: چون ارتباط مستقیم با AFC نداریم، درخواست خودمان را به فدراسیون فوتبال فرستادیم و از آنجا به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده است. نامه ای بعد از آن در خصوص امیری و پهلوان آمد. قصد داریم نامه بعدی را هم بنویسیم. روال اینگونه است که چنانچه مواردی نسبت به بازی هست را تا دو ساعت فرصت دارید فرم اعتراض را پر کنید اما آن موقع این کار توسط اعضای کادرفنی انجام نشده است.

حسینی در خصوص ماجرای استوکس عنوان کرد: موضوع او در فدراسیون فوتبال طرح دعوا شده، اگر از واحد حقوقی سوال کنید حتما حتما توضیح کامل می دهند من در حد بضاعت خودم بگویم یک بندی در قراردادش بوده که چنانچه اختلافی به وجود بیاید ابتدا فدراسیون فوتبال ایران حکمیت دارد و اگر به نتیجه نرسید باید به فیفا برود. ولی فکر می کنم باشگاه قصد این را دارد که در فیفا هم طرح دعوا کند.

وی در مورد صدور ITC شجاع خلیلی زاده گفت: درخواستی از باشگاه الریان داشتم که درخواست TPO کرده بودند که برای ITC مورد استفاده قرار می گیرد. فدراسیون فوتبال قطر از فدراسیون فوتبال ما استعلام گرفته و درخواست ITC کرده، فعلا صادر نشده و بستگی به تصمیم مدیریت دارد که به احتمال زیاد می خواهد علیه باشگاه قطری طرح دعوا کند. به احتمال زیاد باشگاه با طرف قطری مخالفت کند و ITC صادر نشود.

حسینی ادامه داد: اگر اختلافی بین بازیکن و باشگاه به وجود بیاید اینطور نیست که بازیکن تا آخر عمرش نتواند بازی کند. احتمال از قاعدهITC موقت استفاده می شود و او بازی می کند ولی به خاطر مخالفت ما پرونده ای در فیفا باز می شود و مستندات می خواهند.

وی در مورد اینکه خلیل زاده با استناد به دوماه نگرفتن حقوق فسخ کرده است، گفت: حقیقتا از قرارداد او اطلاعی ندارم و کارهای حقوقی آن را انجام نمی دهم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن