اکسید هد

شکوری: فکر نمی کنم در خصوص رادو مشکل خاصی باشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 616 ] - شنبه, 10 آبان 1399

شکوری: فکر نمی کنم در خصوص رادو مشکل خاصی باشد

معاون اجرایی پرسپولیس گفت: باید قرارداد ها را رصد کنیم و ببینیم موضوع رادو چیست اما فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد. ابراهیم شکوری در جمع خبرنگاران در خصوص انتخابش... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شکوری: فکر نمی کنم در خصوص رادو مشکل خاصی باشد

معاون اجرایی پرسپولیس گفت: باید قرارداد ها را رصد کنیم و ببینیم موضوع رادو چیست اما فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد. ابراهیم شکوری در جمع خبرنگاران در خصوص انتخابش...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اجرایی پرسپولیس گفت: باید قرارداد ها را رصد کنیم و ببینیم موضوع رادو چیست اما فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد.

ابراهیم شکوری در جمع خبرنگاران در خصوص انتخابش به عنوان معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم در جمع خانواده پرسپولیس هستم. امیدوارم با همدلی، اتحاد و همبستگی موفقیت های زیادی را رقم بزنیم. این امکان پذیر نیست مگر اینکه هواداران، کادر فنی بسیار خوب تیم، بازیکنان خوب که 4 دوره قهرمان شده و اتفاق بزرگ رقم زده اند و مدیریت باشگاه همدل باشند.

وی افزود: همان طور که مدیرعامل گفت کمتر از 50 روز تا فینال آسیا زمان داریم و امیدوارم همه کمک کنند و همدل شوند در این مدت کم آرامش را به تیم برگردانیم. اینکه تیم آرامش داشته باشد مهمترین نکته است چون از نظر فنی تیم دارای توانایی های بالاست که هر تیم در آسیا آرزوی این تین و هواداران آن را دارد.

معاون اجرایی پرسپولیس درباره مشکلات تیم، گفت: از روزی که مسئولیت گرفتم به رصد کردن مشکلات پرداختم. البته از قبل تقریبا با مشکلات آشنا بودم. امیدوارم در چند روز آینده بیشتر است موضوع را رصد کنیم. از روز گذشته هم این کارها صورت گرفته و امیدوارم مشکلات را پشت سر بگذاریم. این اتفاق قطعا شدنی است چون ما پشتوانه 40 میلیونی هواداری داریم که در این مسیر به ما کمک می کند.

شکوری درباره نامه رادوشوویچ و فسخ قرارداد، تصریح کرد: ما باید اول قراردادها را ببینیم که شرایط چگونه است. ما با هیچ مربی و بازیکنی به مشکل نخواهیم خورد. چون من بازیکن بودم و مشکلات بازیکنان را می دانم. اصلا نگرانی وجود ندارد. سعی کردیم با رادو هم صحبت کنیم و فکر نمی کنم مشکل خاص و بزرگی باشد. فقط باید بررسی کنین و ببینیم درخواست او چیست و چه مطالباتی دارد.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره چند دستگی در بین پیشکسوتان وجود دارد، گفت: نه این طور نیست. وقتی من می گویم هوادار قطعا پیشکسوتان را هم شامل می شود. همه آنها که برای تیم بازی کرده اند قلبشان با تیم است و اگر صحبتی می کنند هدفشان کمک به تیم است. من اول همه را به همدلی دعوت می کنم. این زمان، زمان طلایی برای ماست و این خواسته هواداران است. در این فاصله 50 روز همه کمک کنند تیم در آرامش باشد و هر کاری می تواند انجام دهد تا بازیکنان و کادر روی تک بازی تمرکز کنند تا با توانایی که دارند بتوانیم موفق شوند.

معاون پرسپولیس درباره باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، حضور شریفی و برنامه برای تقویت تیم، گفت: مسائل فنی با کار مربوط است و گل محمدی در این خصوص تصمیم می گیرد. ما باید فضا را رصد کنیم و امروز مستقر شویم ببینیم چه می شود.

شکوری همچنین درباره ادامه همکاری انصاری، عنوان کرد: بحث فنی با کادر فنی است و هر چه تشخیص دهند همان می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن